quote:Op zondag 13 december 2009 19:24 schreef Teezie het volgende:
Banaan ftw
Ben er gehecht aan geraakt. Wil hem het liefst houden.quote:Op zondag 13 december 2009 19:27 schreef Kankerkachelsverkopert het volgende:
Of je vervangt het gewoon zelf?
Of je vervangt je hopeloos oude iPod?
Kan toch, je hoort alleen geen flikker als je de batterij niet vervangt.quote:Op zondag 13 december 2009 19:29 schreef o.us het volgende:
[..]
Ben er gehecht aan geraakt. Wil hem het liefst houden.
Meh, ken je niet iemand of iets die mijn iPod kan maken?quote:Op zondag 13 december 2009 19:30 schreef Kankerkachelsverkopert het volgende:
[..]
Kan toch, je hoort alleen geen flikker als je de batterij niet vervangt.
quote:Op zondag 13 december 2009 19:30 schreef o.us het volgende:
[..]
Meh, ken je niet iemand of iets die mijn iPod kan maken?
Het OS word niet losverkocht en heeft niet echt een prijs, die doosjes die je koopt zijn bedoelt als upgrade die goedkoop verkocht worden om gebruikers te stimuleren de laatste versie te draaien. De ontwikkelingskosten van OS X versies worden dus deels betaald van het aankoopbedrag van de mac.quote:Op zondag 13 december 2009 19:30 schreef Aestivate het volgende:
Ah weer een Apple topic. Het was alweer een paar uur geleden.
[ afbeelding ]
En dan heb ik het nog niet eens over de processor. Of het OS dat veel goedkoper is, wat je niet terugziet in de prijs.
Tja als je maar een plc van 2 jaar aanhoudt dan flik je dat soort dingen gewoonquote:Op zondag 13 december 2009 19:23 schreef o.us het volgende:
Ik zat dus vandaag in de metro richting Rotterdam-Centrum heerlijk van mijn muziek te genieten op mijn goede oude iPod nano 3G. Tot mijn verbazig viel hij uit, gewoon zomaar. Heb al die codes geprobereerd, kijken of het aan de hold lag, niks. Aangezien ik toch naar de stad ging, ging ik maar naar de Apple Store. Het blijkt dat mijn batterij kapot is.Achja, repareren dan maar. Maar dat ding is van 2 jaar geleden, dus garantie heb ik sowieso niet meer. KOST HET 120 EURO OM HEM TE LATEN MAKEN
![]()
[ afbeelding ]
Klacht: Apple (producten)
quote:
Ja lastige dingen die computers, je moet ze zelfs beter maken als ze een beetje achterlopen.quote:Op zondag 13 december 2009 22:53 schreef Roi het volgende:
PC's!!! Pas als de nerd er duizenden ekkies in heeft gestoken kan je er echt mee doen wat je wilt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |