Maar jij bent een vrouw geen man!quote:Op zondag 13 december 2009 02:51 schreef trovey het volgende:
Geen.....dan is er helemaal geen doorkomen meer aan met mijn haar
Als ik geen gel gebruik gaat mijn haar net zo zitten als Mika dat heeft. En dat wil ik nietquote:Op zondag 13 december 2009 02:50 schreef Lort het volgende:
Ik gebruik geen gel, want gel is voor metro's.
ja en....quote:Op zondag 13 december 2009 02:52 schreef Grimmjoww het volgende:
[..]
Maar jij bent een vrouw geen man!
Tsja als je smerige rotzooi wiltquote:Op zondag 13 december 2009 02:54 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[ afbeelding ]
¤ 0,79 per halve liter.
Ik doe 2 maanden met zo'n pot.quote:Op zondag 13 december 2009 02:57 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Tsja als je smerige rotzooi wilt.
Bij mij maakt het geen verschil of ik die rotzooi gebruik of niks. Daarnaast gaat je haar ervan stinken, de pot is gewoon goor en bij een regenbuitje is alle gel weg.
Daarnaast zijn die potten van 500 mL 10x sneller leeg dan mijn tube van 150mL
Ja zo'n gore c1000 lucht om je heenquote:Op zondag 13 december 2009 03:00 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[..]
Ik doe 2 maanden met zo'n pot.
Mijn haar gaat absoluut niet stinken, ik was het elke dag en de gel ruikt gewoon fris naar een soort citroen en niet naar verwijfde parfum.
quote:
Gebruik af en toe de shaper van de Hemaquote:
Ik zit erover te denken weer terug te gaan naar deze alleen dan de blauwe variant. Dat spul wat ik nu heb wordt erg hard al bestaan ze harder. Zo hard dat het zeer doet als je hoofd ergens tegenaan komt. Ben alleen de naam van dat spul kwijt, kan mijn zus wel eens vragen hoe het ook al heette.quote:Op zondag 13 december 2009 04:48 schreef Elmostyle het volgende:
[ afbeelding ]
Ik kon geen grotere afbeelding vinden.
quote:Op zondag 13 december 2009 02:54 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[ afbeelding ]
¤ 0,79 per halve liter.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |