oh absoluut en ik denk dat het hen het beste afgaat in groepsverband, met goede begeleiding en dat kan overal in nederland zijn.quote:Op donderdag 10 december 2009 19:02 schreef Mylene het volgende:
Die zwerfjongeren hebben ook rechten. Zo geldt het Verdrag inzake de rechten van het kind net zo goed voor hen.
Heel strak plan.quote:Op donderdag 10 december 2009 19:10 schreef Mwanatabu het volgende:
Dit is echt belachelijk slecht beleid: de ene zwakke groep bewust laten hangen ten voordele van een ander. De verantwoordelijke bestuurders mogen wat mij betreft publiek aan de schandpaal. Laat die hun woning maar openstellen voor asielzoekers.
Daarom zei ik ook eerder al: beide groepen dienen een dak boven hun hoofd te hebben, zowel vluchtelingenn als zwerfjongeren. Daar hebben beide groepen recht op. Daarom is het onzin om te pleiten dat we onze zwerfjongeren voor moeten trekken, of de asielzoekers. Dat nu voor de zwerfjongeren slecht wordt gezorgd is een kwestie van slecht beleid (en gebrek aan middelen). Dus moeten we ervoor zorgen dat die bij deze mensen terecht komt. En dat mag hoeft ten koste gaan van de rechten die vluchtelingen hebben.quote:Op donderdag 10 december 2009 19:02 schreef Mylene het volgende:
Die zwerfjongeren hebben ook rechten. Zo geldt het Verdrag inzake de rechten van het kind net zo goed voor hen.
Heb jij dan geen afstand gedaan van je Nederlandse nationaliteit? Hoe vind je nieuwe vaderland dit; jij vindt toch dat Marokkanen geen dubbel paspoort mogen hebben?quote:Op donderdag 10 december 2009 17:28 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Wilders heeft idd mijn overzeese stem ja.
En volgens mij is baba een beetje aan het zieken in dit topique.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |