voorbij de blessuretijd bedoel jequote:Op woensdag 9 december 2009 22:45 schreef trepper het volgende:
Nondeju wat is dat met die nederlandse tyfusclubs om elke keer in de blessuretijd de wedstrijd te verspelen. Daar wordt je toch schijtziek van
Onzin.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
voorbij de blessuretijd bedoel je
Waarvan 2 minuten juichen.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:46 schreef Anonymousz het volgende:
Samenvatting
Romero![]()
![]()
Scheidsrechter![]()
6 min blessuretijd![]()
1-1
en johan dersken en zijn journalisten-vrindjes blijven maar volhouden dat nederland zich moet kunnen meten met de europese subtop en dat we nog lichtjaren boven belgie staan, ach ach ach.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:45 schreef trepper het volgende:
Nondeju wat is dat met die nederlandse tyfusclubs om elke keer in de blessuretijd de wedstrijd te verspelen. Daar wordt je toch schijtziek van
sorry hoor, maar az en alle nederlandse clubs op psv na, mag je scharen tot pauper, met dat puntje hebben ze eigenlijk nog te veel gekregen.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:46 schreef Johan_Haas_ het volgende:
Kutfransen
Damn, AZ verliest echt zo vaak van die pauperlanden in de laatste minuut :s In de reservetijd van de reservetijd, scheids had allang moeten affluiten.
verdedigen?quote:Op woensdag 9 december 2009 22:45 schreef Confetti het volgende:
AZ is een team vol met chokers![]()
Ze zaten echt met knikkende knieen te verdedigen
En uit welk land kom jij? We hebben 5x de Europacup gewonnen...quote:Op woensdag 9 december 2009 22:47 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
sorry hoor, maar az en alle nederlandse clubs op psv na, mag je scharen tot pauper, met dat puntje hebben ze eigenlijk nog te veel gekregen.
Ik snap ook niet waarom die niet linkshalf staat, kwam ie veel beter tot zijn recht.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:48 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
verdedigen?
Jaliens is zeer zwak
Moisander niet meer dan matig
Moreno is verdedigend aardig, aanvallend kut
Pocognoli is aanvallend leuk, maar verdedigend net iets minder zwak dan Jaliens.
Och, als Ajax of PSV in de CL had gestaan had 'Nederland' wel gewonnen.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:46 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
en johan dersken en zijn journalisten-vrindjes blijven maar volhouden dat nederland zich moet kunnen meten met de europese subtop en dat we nog lichtjaren boven belgie staan, ach ach ach.
niveau-loos en kwaliteitsarm, dat is het nederlandse voetbal, niet meer en niet minder.
Ja, Ajax en de CL is jaarlijks een succesvolle combinatie.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:49 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Och, als Ajax of PSV in de CL had gestaan had 'Nederland' wel gewonnen.
Het zijn geen Fransozen, maar Belgen.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:41 schreef Netsplitter het volgende:
hoor ze juichen dan die vieze fransozen
Daar lijkt het wel haast op met AZ in de CLquote:Op woensdag 9 december 2009 22:50 schreef Whiteguy het volgende:
Iemand nog een belchinees gespot die in de 92e minuut heel zenuwachtig was ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |