Gooi hier maar in!quote:Op woensdag 9 december 2009 11:25 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ah dus ik kan het restant naar jou toe sturen?
Ik denk dat je na het proeven van die thee, mij komt op zoeken met een eind hout in je handen.....quote:Op woensdag 9 december 2009 11:26 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Gooi hier maar in!
[ afbeelding ]
Nee, geen kerstboomquote:Op woensdag 9 december 2009 11:25 schreef LadyBlack het volgende:
Zetten jullie eigenlijk een kerstboom IARL? Of helemaal niets kerstigs en pak je uit met chanoeka? Want Jair zal een kerstboom vast interessant vinden
Dat werpt een heel ander licht op het begrip Koude Klets.......quote:Op woensdag 9 december 2009 00:56 schreef Nembrionic het volgende:
Vanaf heden is het geoorloofd bevroren frikadellen anaal in te brengen bij je vrienden
Vrijspraak voor frikadellenverkrachting
Eerste avond 1 kaars, en elke avond 1 meerquote:Op woensdag 9 december 2009 11:42 schreef LadyBlack het volgende:
En brand je dan alle avonden alle kaarsen?
Ik wil er best eens iets meer over wetenHeb een tijdje terug Het lot van de familie Meijer gelezen, en dat vond ik echt heel interessant.
quote:Op woensdag 9 december 2009 12:06 schreef Etcetera het volgende:![]()
Weet je wat ik zo dom vind aan de HK in Tweakers? Je moet a) een topic openen of je er in mag en dan ook nog b) een motivatie schrijven waarom je er in wilt. Hallo, ik zit niet op school toch
quote:De Tweakers Huiskamer (HK) is een plek waar je je kunt ontspannen en vermaken op Gathering of Tweakers. Het is bedoeld als een leuk extraatje naast de andere fora. Het is echter ook een forum waar serieus gepraat kan worden. Een plek waar mensen het over persoonlijke zaken zoals bijvoorbeeld liefdesproblemen kunnen hebben. Hoewel het er dus best gezellig kan zijn tussen alle vermakelijke topics, zit er ook een serieuze kant aan en het is dus geen onzinforum.
Ze hebben een keer fikse ruzie gehad nadat iets compleet uit de hand was gelopen. De details weet ik niet meer, maar dat is de reden dat ze nu wat overdreven bezorgd zijn inderdaad.quote:Op woensdag 9 december 2009 12:06 schreef Etcetera het volgende:![]()
Weet je wat ik zo dom vind aan de HK in Tweakers? Je moet a) een topic openen of je er in mag en dan ook nog b) een motivatie schrijven waarom je er in wilt. Hallo, ik zit niet op school toch
Keldertje? Dat was toch iets uit 2005 of zo? Tegenwoordig is er KPD, daar kunnen de hormonale pubers zich uitlevenquote:Op woensdag 9 december 2009 12:18 schreef LadyBlack het volgende:
Klinkt als een studentencorpsof als een soort Keldertje
En eet-tradities?quote:Op woensdag 9 december 2009 11:45 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Eerste avond 1 kaars, en elke avond 1 meer
Ja: til er niet te zwaar aan.quote:Op woensdag 9 december 2009 12:12 schreef Etcetera het volgende:
En toch wil ik er stiekem wel inNog tips over een motivatie? Ik kan dat al nooit voor school schrijven, laat staan voor een forum
Oh dan komt het wel goedquote:Op woensdag 9 december 2009 12:20 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ja: til er niet te zwaar aan.
Het is echt niet zo dat je een taalkundig correct epistel in tien alineas moet schrijven of zo. Mijn tekst was gewoon 'ik ben altijd braaf geweest en wil wel eens kijken wat er in de huiskamer te doen is' of zo iets
Hm, ik weet niet precies hoe het heet, maar ik bedoel dat deel van Fok waar je ook alleen na toestemming mag komen kijken.quote:Op woensdag 9 december 2009 12:20 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Keldertje? Dat was toch iets uit 2005 of zo? Tegenwoordig is er KPD, daar kunnen de hormonale pubers zich uitleven
Crewforum?quote:Op woensdag 9 december 2009 12:25 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Hm, ik weet niet precies hoe het heet, maar ik bedoel dat deel van Fok waar je ook alleen na toestemming mag komen kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |