Amai, frustrerend.quote:
Ik kan niet wachten om te schaatsen.. op het werk worden ze al deuzig van mij.quote:Op maandag 14 december 2009 22:18 schreef Chanel5 het volgende:
Heb je net gemist op de chat Dot, de Schaatsbaan was erg druk gister. Zet het hier maar ff neer...
CV plaatsen in de badkamer.. lijkt het wel..quote:Op dinsdag 15 december 2009 18:18 schreef Peter6000 het volgende:
[ afbeelding ]
Er wordt een item teruggehangen
Zoals zichtbaar zitten er pijpen in de gaten (rode pijlen)
quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:25 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb nog een ergere.
[ afbeelding ]
Peter6000, door jouw caps en onderschriften kan ik regelmatig hardop lachen.quote:Op dinsdag 15 december 2009 19:49 schreef Peter6000 het volgende:
POTENTIËLE INVESTEERDER TBO2 OP BEZOEK
Er is aardig wat belangstelling, maar omdat jij de eerste bent krijg je korting, en wil ik je
ook graag 100 gratis singles van De Bonte Koe kado doen
Helemaal eens!quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:29 schreef tuinfluiter het volgende:
Peter6000, door jouw caps en onderschriften kan ik regelmatig hardop lachen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:56 schreef Peter6000 het volgende:
Er is nu een streamlock, en we zijn met Alsido een spelletje 'Wat is dit' aan het spelen.![]()
[ afbeelding ]
Wat is dit....Die had ik na 10 keer nog niet geraden. Waarschijnlijk nooit. Beetje flauw van de SV-productie, om meteen al met zulke pittige raadsels te komen. Wat wordt het volgende: een Per Seconde Wijzer imitatie?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
We kregen ook tips, bijvoorbeeld: "Het wordt een aardig rommeltje als je dit niet gebruikt", en "Er zitten 8 gaten in, die gevuld moeten worden".quote:Op dinsdag 15 december 2009 22:26 schreef Gert het volgende:
[..]
Die had ik na 10 keer nog niet geraden. Waarschijnlijk nooit. Beetje flauw van de SV-productie, om meteen al met zulke pittige raadsels te komen. Wat wordt het volgende: een Per Seconde Wijzer imitatie?
Zou best kunnen.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:48 schreef tuinfluiter het volgende:
Op de bovenste foto is Angela Vlemmix?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |