abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_75448048
Jeetje wat gaan jullie snel, heb weer zoveel bij moeten lezen... dat ik het meeste al weer vergeten ben.

BJ, hopelijk mag Evi bij jou op de kamer blijven. Wat naar dat je geen bezoek mag ontvangen, maar ergens wel begrijpelijk.... alles voor het goede doel zeg maar. Gelukkig is er nog FOK anders is het ook zo saai in t ziekenhuis.

Driekus, wat een mooie zwembroek

BE, was jij degene met een inbakerzak? Wat moet ik me daar bij voorstellen? Jamie slaapt ook ingebakerd in een hydrofiel luier, maar daar kruipt hij uit na een tijdje, en dan wordt hij weer druk.

Thomas, dat is schrikken... maar gelukkig mag je al weer naar huis. Beterschap!

Incantrix, wat vervelend dat je man geen zorgverlof krijgt. Wat een stelletje eikels op zn werk. Hij hoort bij jou en jullie mannetje. Maar gelukkig krijg je hulp van het CB, want dit is ook geen doen zo. Sterkte meid

Babyzwemmen was best leuk vanmorgen. Ik was samen met mn buurvrouw ( haar zoontje is 3 weken ouder) Jamie vond t eerste kwartier allemaal wel oké, niet uitzonderlijk leuk maar ook niet vervelend. Daarna begon hij te huilen en toen zijn we er maar uitgegaan. Volgende week weer proberen. De zwemluier van de kruidvat was op zich niet heel erg te groot. Zwembroekje er over en klaar. Waren wel een hoop kleintjes zonder luier... maar ik hou die luier toch maar aan. Moet er niet aan denken dat hij in t water gaat poepen of zo.
Verder is Jamie vandaag uit zn hummetje Iedere 3 uur willen eten (normaal iedere 4 uur) veel huilen en hangerig. Denk dat het zijn 8 weken sprongetje is.
Al slaapt hij al 3 keer zeker een half uur achter elkaar zonder problemen in zn ledikant dat wilde hij eerst echt niet.
pi_75448194
ow ja... er komt een kinderopvang recht voor mn deur. Dus ik ga Jamie daar inschrijven. Hij moet dan wel eerst 4 maandjes naar een opvang vlak bij mn werk ( waar ik nog steeds geen bevestiging van heb moet 11 jan voor t eerst werken ) ... maar daarna zit hij lekker dichtbij huis en er is nog geen wachtlijst

sorry voor de ego post... moest t ff kwijt
  woensdag 9 december 2009 @ 15:35:45 #103
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_75448453
Martine, ik heb de 'Swaddle Me' bakerzak.
Ideaal, het is een voetezakje met dan om het lijfje 2 flappen met klitteband.
Dit is de officiele site: http://www.kiddopotamus.nl/
***
pi_75448667
Er word idd veel geschreven en ik hou ook niet alles bij.

@ Martine, ik heb ook een bakerzak maar dan een van pacco, die schijnen dan weer officieel goed te zijn gekeurd vlgs het bureau bij ons.
Fijn van de kinderopvang.
Je vroeg trouwens laatst van overdag slapen.
Tijn slaapt ook weinig overdag, sinds ik hem overdag op zijn buik in de box leg, slaapt ie wel.

@ Claudia, je klinkt goed.

@ incantrix, wat een gedoe zeg, bah!

@ Twinkly, hoest met jou?

@ Bj, ja dat kost veel energie en tijd maar als ze wat later was geboren net zo hoor.
Tenminste hier wel, ik moest aan het begin ook om de 3 a 3,5 u voeden (hij was goed op gewicht) en later ook fles geven en daarna of ervoor kolven, is tijdrovend en bvest heftig.
Ik kon na de nachtvoeding ook slecht in slaap komen enzo dus ik ken het.
Succes ermee, het word beter.
Ik heb nu sinds een week of 2 het idee dat het allemaal wat makkelijker gaat, heb zelf meer energie en een klein beetje soort van ritme en Tijn was gister 8wkn.
pi_75448723
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:28 schreef martine1984 het volgende:
ow ja... er komt een kinderopvang recht voor mn deur. Dus ik ga Jamie daar inschrijven. Hij moet dan wel eerst 4 maandjes naar een opvang vlak bij mn werk ( waar ik nog steeds geen bevestiging van heb moet 11 jan voor t eerst werken ) ... maar daarna zit hij lekker dichtbij huis en er is nog geen wachtlijst

sorry voor de ego post... moest t ff kwijt
wat fijn zeg!! oh dat lijkt me echt ideaal zo dicht bij huis.
en leuk dat het babyzwemmen leuk was

Wij gaan aankomend weekend een weekendje naar Center Parcs en daar willen we ook eventjes gaan zwemmen met Amélie. We hebben zo'n zwemband-ring ding gekregen waar ze dan inhangen zeg maar. Maar daar is volgens mij geen extra warm bad om te gaan zwemmen met je baby. Dus ik gok dat we maar 10 minuutjes gaan ofzo maar goed, kan ze daarna lekker opwarmen tegen een van ons aan.

We hadden net bijna een draaiertje hier! ik had haar op haar rug/zij gelegd met een handdoek in de rug, op het speelkleed, en Sophietje een stukje verderop gelegd zodat ze er niet direct bij kwam en warempel, er werd heftig met beentjes gewapperd en met het hoofdje gedraaid enzo en toen lag ze ineens bíjna op haar buik. Alleen jammer dat dr armpje nog in de weg zat
we komen er wel
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75448775
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:44 schreef huuphuup het volgende:

[..]

wat fijn zeg!! oh dat lijkt me echt ideaal zo dicht bij huis.
en leuk dat het babyzwemmen leuk was

Wij gaan aankomend weekend een weekendje naar Center Parcs en daar willen we ook eventjes gaan zwemmen met Amélie. We hebben zo'n zwemband-ring ding gekregen waar ze dan inhangen zeg maar. Maar daar is volgens mij geen extra warm bad om te gaan zwemmen met je baby. Dus ik gok dat we maar 10 minuutjes gaan ofzo maar goed, kan ze daarna lekker opwarmen tegen een van ons aan.

We hadden net bijna een draaiertje hier! ik had haar op haar rug/zij gelegd met een handdoek in de rug, op het speelkleed, en Sophietje een stukje verderop gelegd zodat ze er niet direct bij kwam en warempel, er werd heftig met beentjes gewapperd en met het hoofdje gedraaid enzo en toen lag ze ineens bíjna op haar buik. Alleen jammer dat dr armpje nog in de weg zat
we komen er wel
Welke center parcs?
Wij ook.

Goed dat ze gedraaid heeft.
Wat zei de osteopaat?
pi_75448983
quote:
Op woensdag 9 december 2009 15:46 schreef het-is-mij het volgende:

[..]

Welke center parcs?
Wij ook.

Goed dat ze gedraaid heeft.
Wat zei de osteopaat?
oh wat grappig wij gaan in belgië
erperheide geloof ik.

Ik ben nog niet bij de osteopaat geweest. Ik mag pas kwart voor zes. Maar ik heb wel goede hoop dat hij ons kan helpen. Het is namelijk niet zo dat ze het niet kan, het is meer zo dat ze het niet doet. Er lijkt dus wel iets geblokkeerd te zitten ofzo waardoor zij denkt van ja je hoela ik lig veel beter zo
eigenwijsje.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  woensdag 9 december 2009 @ 16:23:55 #108
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_75450213
Gelukkig is Thomas weer opgeknapt!

B-J hopelijk laat Evie eens even zien watvoor sterke dame het is en mag ze gewoon mee naar huis.... Lijkt me ook ellendig om helemaal geen bezoek te mogen krijgen (alhoewel, sommige mensen had ik liever niet aan mijn kraambed gezien )

Claudia, wat een heerlijk mooi mannetje is Ivan!!! ...

Karin, wat fijn van die machtiging, misschien nu eindelijk duidelijkheid? Hopelijk gaat nog een bezoekje oseopaat daarna helpen...

Huup met een bijnaomrolkind. Ik vind het zooo frappant nog om te zien dat baby's gewoon dat soort dingen bijna helemaal vanzelf leren. Gewoon zo van: opeens ontdekken ze hun handen, opeens hebben ze door dat die beentjes de lucht inmoeten, etc.


Hier is Alexa vandaag op het CB geweest (56 cm, 4820 gram) en haar eerste krikjes gehad! Ging goed eigenlijk, we hebben haar daar meteen gemasseerd en getroost in tegenstelling tot een ander stel wat hun huilend propje meteen snel-snel-snel begon aan te kleden, het kind niet oppakte, meteen maxi cosi in en zo krijsend het gebouw verliet, ik weet het: iedereen is anders, maar zo snel en hardhandig dat zou ik niet over mijnhart verkrijgen en voordat we weg waren sliep ze al. Tot nu toe blijft verhoging, etc. uit
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_75450674
fijn dat het goed ging met de prikjes met Alexa! en mooi gewicht zeg!
sneu om te zien hč zulke dingen? Idd wat je zegt, iedereen is anders, en misschien moesten ze wel dringend ergens heen ofzo, je weet maar nooit. Maar ik vind dat toch ook wel sneu om te zien hoor.
We hadden hier een vader met zn zoontje (wat ouder al) ook prikjes, pa zei na een 30 seconden ongeveer vrij bot van nou is het wel genoeg geweest hoor, nou stoppen met janken.
ik voed Amélie direct na de prikjes, het schijnt pijnstillend te werken dan? Geen idee of dat waar is maar ze wordt er wel rustig van en ik vind het ook fijn om haar dan even dicht tegen me aan te hebben. Zo zielig als ze dan zo nahikken nog enzo
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75450780
Poeh, wat schrijven jullie veel vandaag. Ons mam was hier om mee te poetsen, dus geen tijd gehad.

Icantrix, vervelend van dat zorgverlof. Wel goed dat je cb misschien iets kan regelen.
BJ, heeft je vriend straks helemaal geen vrij als je uit het ziekenhuis komt? En krijg je ook geen kraamzorg meer? Ik zou toch eens vragen of je wat kan regelen, vooral nog effe kraamzorg, anders is straks de overgang wel heel groot. En hopelijk mag Evi op je kamer blijven
Thomas weer thuis, dat is een pak van mijn hart. Snel opknappen nu hč!
Chan, fijn dat de dieetiste je op weg kon helpen. Hopelijk kom je snel wat aan. Zullen we ruilen? Ik eraf wat jij erbij wilt hebben?
Claudia, fijn dat het zo goed gaat, wat een bloedtransfusie al niet doet. En knoeien op je zoon...hier had Driekus gisteren een handje vol cornflakes. Tja, ik dacht dat ik wel kon voeden en kon eten tegelijk. Dat gaat ook, maar niet geheel zonder knoeien. En inderdaad wat een mooi wijs manneke.
Ssserpente, hopelijk heeft Lente dat drinken snel door of eigenlijk, hopelijk is ze snel niet meer zo eigenwijs. En over telefoons en ab's die op onbereikbare plekken liggen: ik heb een voicemail, dus dan spreken ze maar in en die ab ligt gewoon altijd binnen handbereik. En zo niet, dan is het effe de fles eruit en zappen maar. Sorry Driekus
Sproet-je, hoe gaat het met de prikken? Driekus heeft nog een beetje verhoging, maar is wel vrolijk gelukkig. Tis ook niet goed voor zijn mama, die prikken. Arm ventje, ik voelde me zo rot gisteren toen ie zo overstuur was. Echt zo'n diep mamagevoel (en daar was ik dan stiekum weer blij mee).
FTA, Pff, wat lijkt me dat lastig zeg. Slaapt ie gewoon niet lang achter elkaar of wil hij dan ook echt voeding tussendoor? We merken hier dat Driekus beter slaapt op een late voeding rond half tien dan een rond half elf. En het scheelt echt 2 uur eerder wakker worden. Misschien zit daar nog een truc?
Karin, fijn dat je de voeding vergoed krijgt en niet verder hoeft te provoceren. Hopelijk is Lars snel weer zichzelf. Kan ie nog over die allergie heengroeien trouwens?
Esmee, ook al 6 kilo! Dat loop je niet zomaar de kamer door, dat begin ik ook te merken. Fijn dat haar borst nu goed was en leuk dat ze zo op haar grote zus reageert.
Martine, lekker gezwommen dus! Ik ben heel benieuwd wat Driekus er volgende week van vindt. En opvang voor de deur, hoe ideaal. Driekus zit ook op een nieuw kdv, daar was dus ook geen wachtlijst en het is er nu nog niet druk. Wel veel babies per 1 januari, maar dat is juist leuk.
Huup, bijna draaien! Dat armpje he, dat is hier ook telkens het probleem. Het is em nu per ongeluk 3 keer gelukt, de andere keren geef ik het laatste zetje zodat ie dan op zijn buik z'n armpje er onderuit kan wurmen. Volgens de fysio was het een goede training, dus we proberen het hier meerdere keren per dag. Heeft Amélie al een poepluier gehad?
Takkembah, ik snap ook niet dat je je kindje meteen in de mc propt na de prikken. Ik heb Driekus gisteren uitgebreid getroost en daarna hardop kletsend aangekleed. Ik was niet eens de enige daar, maar het was er toch stil, ik was de enige die kletste. Nou ja, ieder zijn manier. Hopelijk krijgt geen last van de prikjes verder.
Be, ben jij al bij de osteopaat geweest? Wat zei hij?
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_75450967
even een snel vraagje. mini sproetje heeft dus vanochtend haar prikjes gehad en ligt nu al een paar uurtjes tegen me aan te slapen/ en zo nu en dan een huil. Ze heeft nu al 4 uur geen voeding gehad en wil ook niet aan de borst. Hadden jullie kindjes ook geen zin om te drinken?
Beter 10 sproetjes op je neus dan 1 in de lucht
pi_75451285
dat kan sproet-je sommige kindjes willen heel veel drinken, anderen juist minder.
Gewoon blijven aanbieden en in de gaten houden dat mini-sproetje wel goeie plasluiers blijft houden.

Driekus nu al aan de rol? das vlot zeg! hij doet zn naam eer aan! Snelle ....
ze heeft wel al gepoept, toevallig gister, maar wel pas toen mn lief haar in de krampjeshouding hield. Ze heeft ruim een kwartier en een hoop persen enzo nodig gehad en t was niet eens zo'n forse luier (al dacht mn lief daar anders over ) maar goed, ik hoop dat de osteopaat daar ook gelijk naar kan kijken. Wie weet. Als ik er dan toch zit...
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75451446
Sproet-je, de flessen van Driekus gingen gisteren ook wat moeizamer en ze gingen niet geheel op. Ik heb maar wat vaker kleine beetjes gegeven, dat werkte wel. En slapen ja, en dan krijsend wakker worden.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_75451551
Och huup, komt vast goed bij de osteopaat !
En vergeet niet dat ik Driekus dus help he, ik leg em bewust op zijn zij en dan gaat ie pas zelf proberen, wat dus eigenlijk bijna nooit lukt. Toen ie nog klein was ( ) kon ie wel vanaf rug naar zij, dat is ie inmiddels geheel verleerd (gelukkig want dat was het banaanliggen van de voorkeurshouding). En Driekus kan helemaal niet zo mooi zijn hoofdje omhoog houden als jouw meisje dat kan, ondanks geregeld oefenen.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_75451688
ze heeft net toch wat gedronken gelukkig! Mefke, precies wat je zegt, slapen en dan zomaar even krijsen. Ze is ook helemaal aan me vast geplakt als ik beweeg dan komt er een zielige kreun. Heb manlief maar gebeld dat koken er niet in zit vanavond en dat hij maar wat lekkers moet halen (toch nog een voordeel hahaha)

Huup, hoera weer een poepluier! Ik hoop dat de osteo.. haar darmpjes weer wat beter op gang kan brengen
Beter 10 sproetjes op je neus dan 1 in de lucht
  woensdag 9 december 2009 @ 17:25:07 #116
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_75452244
sorry verder niet bijgelezen.. weer druk druk druk hier....

maar even Evie-update;
bloedwaarden waren idd wat afwijkend; dus inmiddels ligt ze weer in de couveuse met een blauwe lamp...
wel op mijn kamer; maar echt leuk is het niet... dat blauwe licht is enorm fel; en daarom hangt er oiok nog een doek omheen; en kan ik haar dus helemaal niet zien...
naja allemaal voor een goed doel uiteindelijk...


ben wel kapot hoor vandaag... pffffff
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_75452542
Wat vervelend dat je haar niet kan zien BJ, en het klinkt wel zwaar allemaal. Hopelijk gaat het snel wat makkelijker en mogen jullie lekker naar huis.

Huup, wij waren vorige week ook in Centerparcs, maar daar hadden ze ´sochtends speciaal babyzwemmen voor het zwembad voor de rest open ging, was super leuk. Weet niet of ze dat in Belgie ook doen, wij waren gewoon in Nederland.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_75452766
pfffff een gevloerde Sorbo hier. Isabeau slaapt nu voor het eerst vandaag. Verder alleen maar hangen, jengelen, krijsen en drinken. Leuk zo'n baby van 8 weken

(natuurlijk vind ik haar nog heeeel lief, maar ben gewoon even helemaal gaar)

Lees bij als ik zelf weer een beetje bij ben
pi_75453298
Bedankt voor de tip mefke, ik kan het altijd eens proberen.

BJ wat balen dat de waardes toch niet helemaal goed waren, hopelijk wordt het snel beter!
  woensdag 9 december 2009 @ 18:50:35 #120
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_75455228
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:41 schreef Sorbootje het volgende:
pfffff een gevloerde Sorbo hier. Isabeau slaapt nu voor het eerst vandaag. Verder alleen maar hangen, jengelen, krijsen en drinken. Leuk zo'n baby van 8 weken

(natuurlijk vind ik haar nog heeeel lief, maar ben gewoon even helemaal gaar)

Lees bij als ik zelf weer een beetje bij ben

hoe herkenbaar

ach, zo geniet je weer van de dagen die héééééérlijk lekker gaan


en dan zegt manlief voor de grap, als ze zich weer als een Engeltje gedraagt: Ďk snap niet dat jij er zoveel last van heb" *breekt been van Manlief*


BJ, wat vervelend. Maar inderdaad, het is voor een goed doel. Probeer maar gewoon voor ogen te houden dat je straks non-stop kunt knuffelen...
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_75455445
hihi Takkembah..je zou die mannen toch soms!

(Sorbo, ik kan me voorstellen dat je het zwaar vindt zo'n hele dag een huilende Isabeau...nou ik ga sporten hoor, doeiiiiiiiii *breekt ook been van man*)
pi_75456265
Hč BJ wat vervelend dat het toch niet goed is
nouja denk maar zo, ze wordt met de dag sterkter en met de dag gaat het vast beter wel ontzettend balen dat je haar nu niet kunt zien zeg!

Oeh Tessie! das een goeie, ik ga het gelijk eens even nakijken.

nou wij zijn weer terug van de osteopaat.
Ik ben ontzettend blij dat we gegaan zijn en niet af gaan wachten. De osteopaat keek alsof ie ter plekke iemand met zn kop door de muur wilde rammen toen ik vertelde over de fysio Hij heeft Amélie even uitgebreid bewondert haha, zo lief. Hij heeft een dochter die een week jonger is dus ergens vind ik dat wel een fijn idee. Hij wéét dus welke adviezen er gegeven worden door kraamverzorgsters en consultatiebureaus etcetera. (No offence verder naar die instanties hoor maar ik heb af en toe het idee dat mn fysio daar slecht van op de hoogte was.) Maarja goed, hij heeft dus de intake gedaan, t hele verhaal is afgedraaid, dat ze eigenlijk in de baarmoeder al een voorkeur ontwikkeld heeft etcetera. Waar ik van onder de indruk was, was dat hij door even zijn hand op haar schedeltje te leggen percies kon voelen waar ooit het hematoom heeft gezeten dat ze na de geboorte had (die bult op dr koppie). Hij heeft even losgemaakt en bedrukt en ontlast enzo wat er moest gebeuren onder luid protest van mn gebakje, dat dan weer wel maar ze ligt nu in de box tegen de mobile te brabbelen dus zo zielig is ze niet meer

Voor de mensen met interesse in het technische verhaal:
het komt erop neer dat de zenuwen bij de bovenste twee nekwervels verbonden zijn met de zenuwen bij het staartbeentje daar in de buurt, dat zijn zeg maar hetzelfde soort zenuwen. Als er bij de nekwervels iets geblokkeerd zit dan blokkeert dat ook de boel daar beneden en dat zijn dus juist de zenuwen die de spijsvertering aansturen (heeeey kom maar op met die poep!). Door de druk op schedelnaden door het scheefgroeien van de schedel, komt er druk op het hersenvlies en daardoor komt er weer druk op die zenuwen waardoor er een voorkeur voor 1 kant optreedt enzovoorts. Wat hij achtereenvolgens heeft gedaan is de druk van de schedelnaden verlicht, het neusbotje een beetje losgedrukt van de schedel (klinkt enger dan het is ) en de zenuwen in de nek en in het bekken ontlast. Dat leverde allemaal flink protest op maar toen ze eenmaal weer bij ons mocht was het alweer over.

Nouja die hele riedel moet nog een aantal keer herhaald worden, maar na 2 of 3 behandelingen zou er al bijna niets meer merkbaar moeten zijn van de voorkeur. Hij was erg begaan met ons en zei dat hij haar zo snel mogelijk nog een keer wilde behandelen omdat er anders te lang tussen zit met kerst enzo, dus nu heeft ie speciaal voor ons een afspraak om half 9 's avonds gezet de 23e. Op die manier zouden we 3 behandelingen gehad moeten hebben voordat we weer terug moeten naar de fysio.

Wat ik trouwens interessant vond om te horen... hij vertelde dat platte schedeltjes niet alleen te maken hebben met dat ruglig-advies. Het schijnt dat alléén kinderen met een zenuwblokkade en een (milde) voorkeurshouding een afgeplatte schedel krijgen van op de rug slapen. Alle andere kindjes hebben daar geen problemen mee.

[ Bericht 0% gewijzigd door huuphuup op 09-12-2009 19:41:01 ]
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75456276
huuu wat een verhaal

nouja, conclusie, ik zie het weer wat meer zitten
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75456386
Huup, Isabeau had ook een hematoom en heeft een voorkeur. Misschien kan ik wel wat met je verhaal. Klinkt allemaal wel erg bekend.
pi_75456631
quote:
Op woensdag 9 december 2009 19:29 schreef Sorbootje het volgende:
Huup, Isabeau had ook een hematoom en heeft een voorkeur. Misschien kan ik wel wat met je verhaal. Klinkt allemaal wel erg bekend.
Als je er wat mee kunt zou ik het doen, op de website van de osteopaat waar ik geweest ben staat een overzicht van vergoedingen per verzekeraar, ik kan je de link wel ff pm-en. Als het vergoed wordt is het wellicht de moeite waard om te gaan.
Hij zei dat hoe kleiner het kind, hoe minder behandelingen er nodig waren.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75456715
Graag!!

(zou dat door al dat haar komen? Die hematomen? )
  woensdag 9 december 2009 @ 19:40:42 #127
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_75456752
Zo, hehe, wat rust in de tent hier!
Ik ben nog niet bijgelezen maar ik had al van Asy gehoord dat er veel beterschapswensen voor Thomas waren. Die hebben dus goed geholpen!

Wat hij nou precies had weten we nog steeds niet, maar de enge dingen zijn in ieder geval uitgesloten.

Gisternacht om half 1 werd hij wakker dus ik had hem bij me gepakt voor een slokje drinken. Maar nog voor ik hem goed en wel kon aanleggen kwam er een guts zuur omhoog en sinds dien heeft hij alleen maar kunnen brullen. Echt op standje 10, dat ik bang was dat ze er drie huizen verderop nog wakker van zouden worden. Borst wou hij niet, flesje ook maar geprobeerd maar dat was ook niet goed. Hij was ook echt niet te troosten, en dat zijn we niet van hem gewend. Rond half 3 heb ik mijn man maar naar bed gestuurd, Thomas was toen zo moe van het huilen dat hij weer wat in slaap sukkelde. Maar een kwartiertje later begon hij erg kreunend adem te halen dus heb ik toch voor de zekerheid de dokterspost gebeld. Daar kon ik niet eens mijn verhaal afmaken. zodra ze Thomas op de achtergrond hoorde was het credo: meteen komen.
De huisarts vond hem wel wat versneld ademen toen we daar aankwamen maar zijn longen klonken verder goed. Maar het ontroostbaar huilen (waar hij inmiddels weer mee begonnen was) was toch echt niet goed, dus we moesten door naar de kinderarts bij de EHBO. Die wist het ook niet zeker, maar dacht aan een beginnende mex. griep of RS infectie. Daarom is hij opgenomen ter observatie.

Het was inmiddels 5 uur en mijn man en ik zijn thuis een tasje gaan inpakken. Een van de zusters heeft op Thomas gepast. Dat was wel het allermoeilijkste, je huilende kindje moeten achterlaten. Mijn man is thuis gebleven (de nieuwe vaatwasser zou vanochtend bezorgd worden en 's middags moest hij naar de fysiotherapeut... heerlijke planning) en ik ben weer naar Thomas gegaan. Al met al was het na een rondje kolven alweer 7 uur en toen kon ik de oogjes even dicht doen in het ziekenhuis. En om half 8 kwam de kinderarts van de nachtploeg nog even kijken hoe het met Thomas was, hij wou m nog even zien voordat hij naar huis ging. Heel lief, maar Thomas sliep net en ik dus ook . Maar goed, ik heb hem volgens mij zelfs de deur niet meer dicht horen doen toen hij wegging. En om 9 uur was Thomasje weer wakker. Oftewel, dat was een kort nachtje voor mama

Uiteindelijk hebben ze in het ziekenhuis niet echt iets kunnen vinden. Het kan een beginnende infectie zijn geweest waar hij in een nacht doorheen is gekomen. Het kan ook een beginnende infectie zijn die zich later deze week verder openbaart. Het kan ook zijn dat hij last heeft van neusje/oortjes en dat het daardoor ontstane slijm zijn maagje irriteert. Of, of, of....

Nouja het belangrijkste is dat er op het eerste gezicht geen enge dingen aan de hand zijn. Het ontzettende huilen is over, dus de buren kunnen hopelijk weer slapen vannacht. We merken wel dat hij nog niet zichzelf is, erg jengelig en hij heeft nog steeds wat verhoging (schommelend tussen 38,2 en 38,4 vandaag) maar geen koorts in ieder geval. Ik hoop maar dat het de goede kant op zal blijven gaan.
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
pi_75456826
Och arme Thomas.. en jij ook trouwens!

Hopelijk blijft het hierbij en knapt hij snel weer op. Sterkte!
pi_75456847
Sorbo ik ga je pm-en, ff de link zoeken!

Ca.ra jemig wat een dag voor jullie zeg pfff. maar wel ontzettend fijn dat alle enge dingen uitgesloten zijn. Hopelijk is hij er snel weer helemaal bovenop
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75457282
Huup wat fijn dat de osteopaat helpt voor je meisje.

Cara wat een elende voor jullie, hopelijk gaat t snel weer beter met thomas.
  Moderator woensdag 9 december 2009 @ 19:59:23 #131
5428 crew  miss_sly
pi_75457377
BJ
Incantrix

Ca.ra, wat een narigheid. GElukkig gaat het weer beter en is hij lekker weer thuis!
Karin de machtiging, fijn!
Ssserpente, wat je ook nog kunt doen is de melk rechtstreeks uit de koelkast geven, Indien niet gedronken, kun je die weer tterugzetten in de koelkast en later nog eens geven. Vervelend hoor, dat ze niet uit de fles drinkt. Senna doet het sinds ze ziek is geweest ook niet meer goed. Vandaag op het kdv wel weer ineens (100 cc en 120 cc en nu met de avent fles en juist niet meer met de tommie tippee )
huup, klinkt als een goede stap dus, naar de osteopaat. Hoop dat het snel beter effect heeft dan de fysio.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_75457493
huup, gelukkig, iemand die je serieus neemt en adviezen geeft waar je wat mee kan. Dat zal een opluchting zijn voor jullie. En letterlijk voor je meisje, waar is de GROTE poepluier En ik kan ook heel wat met je verhaal, we houden het hier goed in de gaten, wie weet toch ook maar eens langs de osteopaat.

Ca.ra, wat zul je moe zijn! En wat een fijne reactie van de artsen in het ziekenhuis, dat horen we hier toch vaak anders. Hopelijk wordt ie snel beter!
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  woensdag 9 december 2009 @ 20:03:49 #133
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_75457556
quote:
Op woensdag 9 december 2009 14:36 schreef Asyniur het volgende:

[..]

Thomas van Ca.ra drinkt de bv-melk ook gewoon op kamertemperatuur. Misschien dat eens uitproberen?
kom ik met de tip van een andere moeder
Kijk, in mijn afwezigheid worden de honneurs toch gewoon waargenomen! Ideaal

En alvast een dikke voor alle beterschapswensen en jompels dat hij naar huis mocht. Het klinkt nu heel melodramatisch achteraf, maar op het moment dat je al uren en uren met een krijsend kind zit dan weet je op een gegeven moment echt niet meer wat je ermee moet. En je maakt je zo'n zorgen om zo'n kleintje dan. Pfoe!
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
pi_75457990
whehe ja Mefke ik ga geloof ik toch maar wat extra luiers en billendoekjes inpakken voor ons weekendje weg. Zul je net zien

voor wie ook interesse heeft, hier staat een overzicht van vergoedingen per verzekeraar. Toch wel fijn om even te checken want t is niet goedkoop om uit eigen zak te moeten betalen.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  woensdag 9 december 2009 @ 20:19:55 #135
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_75458208
Huup, ik weet niet of het al gezegd is (er staan zulke lange lappen tekst ) maar zo'n zwembadringdinges kan pas als ze zelf kunnen zitten volgens mij hoor! Ze zakt er anders als een plumpudding in weg. Gewoon lekker tegen je aanhouden zoals je bijv. doet als je de trap op loopt of bij een boertje. Dan krijgt ze ook nog gewoon wat lichaamswarmte van jou of je vriend mee.

*verder leest...
***
pi_75458259
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:19 schreef Brighteyes het volgende:
Huup, ik weet niet of het al gezegd is (er staan zulke lange lappen tekst ) maar zo'n zwembadringdinges kan pas als ze zelf kunnen zitten volgens mij hoor! Ze zakt er anders als een plumpudding in weg. Gewoon lekker tegen je aanhouden zoals je bijv. doet als je de trap op loopt of bij een boertje. Dan krijgt ze ook nog gewoon wat lichaamswarmte van jou of je vriend mee.

*verder leest...
hooo okay
dat wist ik niet! nou dan gaat ie dus niet mee. Hahaha achja, dan bewaren we hem wel voor de zomervakantie
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75458306
Hmppf zit ik een reactie te typen druk ik verkeerde knopje... weg

Huup, fijn dat de osteopaat wat kon doen! Hopelijk snel effect te merken!

Ca.ra, lekker je mannetje weer thuis!

Karin, wat fijn dat jullie weer terug aan de pepti (?) kunnen .

Verder alles wel gelezen, maar heb niet echt meer een idee wat er nou stond, ik ga op tijd naar bed vanavond.
Fake it till you make it...
  woensdag 9 december 2009 @ 20:30:33 #138
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_75458636
quote:
Op woensdag 9 december 2009 19:37 schreef huuphuup het volgende:

[..]

Als je er wat mee kunt zou ik het doen, op de website van de osteopaat waar ik geweest ben staat een overzicht van vergoedingen per verzekeraar, ik kan je de link wel ff pm-en. Als het vergoed wordt is het wellicht de moeite waard om te gaan.
Hij zei dat hoe kleiner het kind, hoe minder behandelingen er nodig waren.
Doe mij dat linkje ook eens. Ik was sowieso wel van plan om het in te dienen en te zien of we het terug zouden krijgen hoor.

Klinkt als een goed verhaal en klinkt zeker hoopvol! Fijn dat hij zo met jullie meedenkt ook vwb de fysio enzo, zorgen dat jullie 3 keer kunnen voor je weer naar haar gaat enzo.

Jemig Ca.ra! Wat een schrik dan zeg, als een arts zegt dat je moet komen enzo.

Mefke, ik heb voor volgende week woensdag een afspraak bij de osteo staan.
***
pi_75458871
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:30 schreef Brighteyes het volgende:

[..]
Mefke, ik heb voor volgende week woensdag een afspraak bij de osteo staan.
Had ik het woensdag gedeelte toch goed onthouden Men dat geheugen van mij...een ramp is het.

Ik ben trouwens helemaal want ik mag op sollicitatiegesprek volgende week. Was even lastig ivm de vakantie, maar is nu geregeld. Juh. En nou goed voorbereiden enzo.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  woensdag 9 december 2009 @ 20:37:01 #140
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_75458905
Huup wat fijn dat jullie een stap in de goede riching hebben gemaakt met de osteopaat! Laat die fysio maar eens een poepie ruiken. (heul fout grapje)

BJ, ik geloof dat jij het tweelingzusje van Thomas hebt gebaard! Je verhaal is wel erg herkenbaar. Inclusief het moeiliijke drinken in het begin en de blauwe lamp. Voor ons was dat de doorbraak, na een halve dag onder de lamp kon Thomas al zelfstandig aan de borst drinken. En nouja je weet wat voor een beertje het nu geworden is. (7720 gram vanochtend in t ziekenhuis) Ik duim dat je meisje er ook zo van opknapt.
En alvast een kusje voor op haar blauwe voetjes als ze net zo vaak geprikt moetworden als Thomas toentertijd.

Nu is zijn avondflesje leeg dus we gaan slapen. Ik hoop dat het lukt en dat we wat nachtrust krijgen. Mocht het niet gaan vannacht, dan krijg ik de eerste wacht voor het troostend-rondjes-lopen en mijn man neemt dan de tweede helft van de nacht voor zijn rekening hebben we afgesproken. Er moet morgen ten slotte weer gewerkt worden he. (Thomas had zijn ziekenhuisdagje wel heel practisch ingepland op mijn vrije dag )

Duimen jullie voor ons?
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
pi_75459000
Jeetje, Cara, wat een spannende nacht had je! Hopelijk is Thomas snel weer de oude.

Huup, wat fijn dat hij zo begaan was met je en jullie goed wil helpen. Klinkt allemaal heel fijn!

Ook fijn, Mefke dat je sollicitatiegesprek gewoon door kan gaan.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_75459078
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:36 schreef mefke79 het volgende:

[..]
Ik ben trouwens helemaal want ik mag op sollicitatiegesprek volgende week. Was even lastig ivm de vakantie, maar is nu geregeld. Juh. En nou goed voorbereiden enzo.
Goed man, alvast succes.
HEb je nog wel werk nu?
En waar heb je op gereageerd?

@ Ca.ra, fijn dat thomas weer thuis is en succes met de nacht.

@ Huup, klinkt hoopvol van de osteopaat.

@ Sorbootje, lekker dan dat ie m gelijk weer peert.
Ken het gevoel.
Wil isabeau inmiddels overdag in haar bedje? of ook nog niet?
Hier werkt op de buik in de box goed.
pi_75459544
quote:
Op woensdag 9 december 2009 17:25 schreef Beessie-Jen het volgende:
sorry verder niet bijgelezen.. weer druk druk druk hier....

maar even Evie-update;
bloedwaarden waren idd wat afwijkend; dus inmiddels ligt ze weer in de couveuse met een blauwe lamp...
wel op mijn kamer; maar echt leuk is het niet... dat blauwe licht is enorm fel; en daarom hangt er oiok nog een doek omheen; en kan ik haar dus helemaal niet zien...
naja allemaal voor een goed doel uiteindelijk...


ben wel kapot hoor vandaag... pffffff
Het zit jullie allemaal niet mee zeg
Sterkte en een voor Evie van Evi


Gelukkig is Thomas wel weer thuis uit het ziekenhuis


Hier alles prima. Ik tel de dagen af dat ik met de fruit- en groentenhapjes beginnen kan met Evi, lijkt me zo leuk
#geen
pi_75459639
Ca.ra, ik duim voor je! Komt vast goed, het manneke zal toch ook wel moe zijn. En wauw, dat gewicht. Ik vind Driekus al heel wat met zijn bijna 6 kilo. En dan te bedenken dat ze op dezelfde dag gepland waren...

Het-is-mij, ik heb gewoon nog werk, maar dit is leuker, denk ik. En verder zeg ik effe niets, je weet nooit wie er mee leest zeg maar.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_75460019
quote:
Op woensdag 9 december 2009 20:51 schreef DuchessX het volgende:

[..]

Hier alles prima. Ik tel de dagen af dat ik met de fruit- en groentenhapjes beginnen kan met Evi, lijkt me zo leuk
ga je met 4 maanden al beginnen?
Of tel je de dagen t/m 6 mndn?
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_75460229
Mef, op gesprek! Wat goed! Gefeliciteerd en veel succes alvast!

Huup, wat een verhaal joh. Fijn dat die vent je ook de ‘technische’ info vertelde. Tenminste, dat vind ik zelf altijd. En dat ie zelf een dochtertje rond die leeftijd heeft. Heb je toch het gevoel dat ie wat meer betrokken is. Of iig weet hoe je je moet voelen. Hoop echt dat het nu eindelijk eens effect zal hebben. Ook op d’r ontlasting. Gek hč, hoe dat allemaal met elkaar samenhangt.

Sowieso super dat je voor een second opinion bent gegaan. Nu mag die muts van een fysio lekker die laconieke adviezen van d’r steken waar het licht niet schijnen kan. Spreek je ‘r nog? Kun je meteen vertellen dat Amélie bijna omrolt. Want dat werd onderhand wel tijd natuurlijk.

Sterkte vannacht, Ca.ra! Ik zal duimen op een rustig nachtje! Een dikke knuffel voor je dappere vent!

BJ, hou je taai meid. Het kan nu alleen maar beter gaan!

Thanks voor de flessentips. We hebben eigenlijk alle tips al geprobeerd (Google is my best friend ). Koude melk, lauwe melk, melk op kamertemperatuur, vingers aan weerszijden, rondlopen, een gekleurde sok rond het flesje … Hielp allemaal niet. Maar net heeft ze een halve fles gedronken!

Ik ben voor het eerst weer gaan sporten, dus N. en Lente waren op elkaar aangewezen. Zodra ze de
speen nog maar zag, was het al brullen volgens N. Maar hij heeft ‘m stoďcijns in d’r mond gehouden, tot ze na een half uur blčren steeds rustiger (lees: moeër) werd en zomaar een beetje begon te sabbelen. En zo heeft ze half slapend iets van 40 cc naar binnen gewerkt. Het was maar goed dat ik er niet bij was, want ik had ‘r ws allang weer aan de borst gelegd. Maar de aanhouder wint dus! Morgen ben ik de hele avond weg, dus zullen ze zich door twee voedingen moeten slaan. Ben benieuwd!

[ Bericht 0% gewijzigd door Ssserpente op 09-12-2009 21:16:33 ]
pi_75460272
Huup wat fijn dat jullie bezoek aan de osteopaat zo positief was!!
  Moderator woensdag 9 december 2009 @ 21:34:50 #148
5428 crew  miss_sly
pi_75461169
mef wat goed van je gesprek

en voor Lente die wel uit de fles gedronken heeft
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  woensdag 9 december 2009 @ 21:52:49 #149
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_75461922
Ca.ra, wat een schrik en wat een nacht hebben jullie gehad
Gelukkig viel het allemaal mee verder.

BJ, ik duim dat Evie het snel steeds beter gaat doen en dat jullie lekker naar huis mogen!

Incantrix, komt allemaal goed joh

Huup, klinkt als een vruchtbaar bezoek aan de osteopaat
Ik heb het al vaker geroepen en hierbij nog een keer: osteopathie kan zo enorm veel hulp bieden bij allerlei problemen, pijntjes en ander ongemak bij kleine baby's.... Echt de moeite waard om eens te proberen!
Uitzonderingen zoals Tess van Vicky daargelaten

Claudia, wat een lekker ventje heb je!

Met Toby gaat het goed. Hij kletst nu zo leuk, steeds komen er weer nieuwe geluidjes uit zijn mond
Hij grijpt speeltjes, knuffelt ermee, stopt ze in z'n mond.... Echt genieten om hem zo bezig te zien!
En rollen of pogingen daartoe?
Niks daarvan, hij vindt het allemaal wel best en blijft lekker op z'n rug liggen
Maar lui wil ik hem niet noemen, hij trappelt namelijk constant met zijn beentjes, vooral als hij enthousiast is.
En vandaag heeft hij z'n eerste telefoongesprek gevoerd!!
Ik belde vanaf mijn werk en mijn moeder hield de telefoon bij z'n oor zodat ik tegen hem kon praten.
Ging hij helemaal lachen en wild spartelen van blijdschap
.... met gevoel voor drama....
pi_75462575
Oh wat een boel berichten weer

Huup fijn dat de ostheopaat zo meedenkt! En helemaal mooi als ie ook nog iets aan het poep-probleem kan doen! Laat die fysio maar lekker lullen; ene oor in, andere weer uit (moest stiekem wel lachen om je foute grapje Ca.Ra )

Thomas lekker weer thuis en ook nog goed gedronken Fijn dat hij weer thuis is Ca.Ra en nu maar lekker snel helemaal weer opknappen! En succes met de nacht! Slim om het zo te verdelen. Hier hebben we om de beurt 'nachtdienst' voor wat betreft de voedingen.

Ssserpente fijn dat Lente toch goed uit de fles gedronken heeft! Vast een hele opluchting. Zeker als je morgen langer weg bent.

Mefke succes met je sollicitatie volgende week! Ik krijg nog tot 1 februari salaris en daarna is het afgelopen. Tot die tijd hoef ik bijna niet meer op mijn werk te komen. Wel fijn want nu kan ik lang van Esmeetje genieten, maar tsja ik moet dus wel op zoek naar wat nieuws. Helaas zijn er niet zo heel veel vacatures te vinden, maar we blijven doorzoeken! En tot die tijd lekker genieten.

Duchess wanneer gaan jullie met de hapjes beginnen? Is inderdaad een hele leuke tijd vond ik bij Linde.

Kersjes leuk he die geluidjes

Mama's van meerder kindjes hebben jullie dat ook? Soms heb ik het gevoel dat ik Linde wel groot kon kijken. Zo spannend al die nieuwe dingen als gaan zitten, hapjes, kruipen, praten etc. Bij Esmee heb ik dat juist niet. Dat moet gewoon lekker lang mijn kleine baby blijven

En het gaat nu gewoon zo lekker overdag met ons meisje Ze lacht heel veel en dan maakt ze er van die lieve geluidjes bij. En snds afgelopen maandag kan ze ineens dingetjes pakken die in de box liggen. Vind je ineens een hele natgesabbelde knuffel
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')