Dat dus.quote:Op maandag 7 december 2009 19:38 schreef Daffodil31LE het volgende:
Lisanne, heeft je vriend je ooit gezegd dat hij jou of enig deel van je lichaam lelijk vindt?
Als ik je zo hoor is er dus echt niks aan de hand. Laat het lekker hangen en denk er niet bij of over na tijdens de seks en genietquote:Op maandag 7 december 2009 19:54 schreef lisanne333 het volgende:
nee heb er geen last van,en ze zijn ook niet heel erg groot,maar voor mn eigen idee hebben andere vrouwen alles gewoon strak en niks hangen.
Toch wel hoorquote:Op maandag 7 december 2009 19:54 schreef lisanne333 het volgende:
nee heb er geen last van,en ze zijn ook niet heel erg groot,maar voor mn eigen idee hebben andere vrouwen alles gewoon strak en niks hangen.
Onzin.quote:Op maandag 7 december 2009 19:54 schreef lisanne333 het volgende:
nee heb er geen last van,en ze zijn ook niet heel erg groot,maar voor mn eigen idee hebben andere vrouwen alles gewoon strak en niks hangen.
Er hangt altijd wel wat.quote:Op maandag 7 december 2009 19:54 schreef lisanne333 het volgende:
...voor mn eigen idee hebben andere vrouwen alles gewoon strak en niks hangen.
Dit dus. En als een vent niet met je naar bed wil om die reden is hij zo gay als wat.quote:Op maandag 7 december 2009 19:56 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Onzin.
Je moet jezelf niet met porno vrouwen gaan vergelijken.
Geen enkele vrouw is hetzelfde qua schaamlippen.
Je moet het niet zien als last.quote:Op maandag 7 december 2009 19:57 schreef lisanne333 het volgende:
nee klopt sommige hier zijn net kleuters met die kinderachtige reacties,oke bedankt voor de tips
wist niet dat er veel vrouwen last van hadden
Meid, dat is echt niks om je voor te schamen, hebben wel meer vrouwen last van. Mannen letten daar echt niet op (al helemaal niet als ze geil zijnquote:Op maandag 7 december 2009 19:35 schreef lisanne333 het volgende:
hoi
ik zit dus met een groot probleem.
mijn binnenste schaamlippen steken best wel erg uit.
ik schaam me er heel erg voor,meestal prop ik ze een beetje naar binnen zodat je het niet kunt zien dat ze uitsteken.
ik hou best veel van seks,en dat lukt ook wel.
maar ik durf me niet te laten beffen,want zodra ik mn benen wijd doe,blijft dat niet meer zitten en steken ze weer uit.
wat kan ik hier aan doen,ik durf echt niet met mij vriend dit te bespreken.
en als ik zeg dat ik niet van beffen hou,begrijpt hij dat niet.
iemand tips?
Minder in de Playboy kijken.quote:Op maandag 7 december 2009 19:54 schreef lisanne333 het volgende:
nee heb er geen last van,en ze zijn ook niet heel erg groot,maar voor mn eigen idee hebben andere vrouwen alles gewoon strak en niks hangen.
Die link die ik gaf was ook inderdaad helemaal niet handig.quote:Op maandag 7 december 2009 19:54 schreef Kevin88 het volgende:
[..]
[..]
![]()
Dit soort reacties zijn dus niet serieus te nemen, hopelijk doe je dat dus ook niet...
Qft!quote:Op maandag 7 december 2009 19:47 schreef Matel het volgende:
Tenzij je er zelf last (als in pijn/ongemak) van hebt, maakt het echt niets uit. Geen man die dat erg vind volgens mij.
Heel goed gezegdquote:Op maandag 7 december 2009 20:53 schreef Adolecens het volgende:
Zo, van 43 reacties terug naar 28.
Een hoop users denken het allemaal weer beter te weten en de essentie van een forum niet te begrijpen. Een forum draait om het delen en bediscussiëren van kennis en wetenschap over een bepaald onderwerp. In een topic komen mensen bijeen die er WEL kennis van hebben en die er GEEN of MINDER kennis over hebben.
Dus, houd je e-penis in je broek en reageer OF normaal, of reageer NIET!
Ik hou er eigenlijk wel van, zeker bij de orale sexquote:Op maandag 7 december 2009 22:48 schreef A-mineur het volgende:
Misschien vind je vriend het wel iets? Ik zou me dat best voor kunnen stellen.
Net zoveel mannen denken dus precies hetzelfde over hun lul: "is ie niet te klein"??? Neem dat nou maar van mij aan!quote:mijn binnenste schaamlippen steken best wel erg uit.
zoals jij het verteld ziet het er gewoon zo uit als bij de meeste vrouwen, die playboypoesjes zijn juist vaak de neppers.quote:Op maandag 7 december 2009 19:54 schreef lisanne333 het volgende:
nee heb er geen last van,en ze zijn ook niet heel erg groot,maar voor mn eigen idee hebben andere vrouwen alles gewoon strak en niks hangen.
Niet alleen meisjes hoor, genoeg jongens die denken dat een vagina er helemaal strak uit moet zien zoals in de playboy, terwijl die vaak bewerkt zijn.quote:Op maandag 7 december 2009 20:14 schreef Kimochi het volgende:
[..]
Die link die ik gaf was ook inderdaad helemaal niet handig.![]()
Ik vind het alleen erg jammer dat meisjes niet weten dat het normaal is dat de binnenste schaamlippen groter zijn dan de buitenste. TS moet nodig eens een goed gesprek met moeders hebben over hoe alles nu eigenlijk zit.
Pornokutjes zijn meestal bewerkt lieverd, kijk daar niet naar als vb.quote:Op maandag 7 december 2009 19:35 schreef lisanne333 het volgende:
hoi
ik zit dus met een groot probleem.
mijn binnenste schaamlippen steken best wel erg uit.
ik schaam me er heel erg voor,meestal prop ik ze een beetje naar binnen zodat je het niet kunt zien dat ze uitsteken.
ik hou best veel van seks,en dat lukt ook wel.
maar ik durf me niet te laten beffen,want zodra ik mn benen wijd doe,blijft dat niet meer zitten en steken ze weer uit.
wat kan ik hier aan doen,ik durf echt niet met mij vriend dit te bespreken.
en als ik zeg dat ik niet van beffen hou,begrijpt hij dat niet.
iemand tips?
Ik ken geen 1 man die dat denkt.quote:Op dinsdag 8 december 2009 00:08 schreef smoke_me het volgende:
[..]
Net zoveel mannen denken dus precies hetzelfde over hun lul: "is ie niet te klein"??? Neem dat nou maar van mij aan!
Nou, ik denk dat de meeste mannen toch wel voor de grotere buitenste schaamlippen gaan. niet voor niets is dat de schoonheidsideaal en zie je dat terugkomen in porno en playboy. Maar ze zijn ook ruim in de minderheid, en als TS het lukt om d'r binnenste schaamlippen naar binnen te proppen, dan zijn ze zelfs helemaal niet zo groot, want heel veel vrouwen kunnen dat niet.quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:20 schreef Kabouter_Batsgraag het volgende:
Meid,
Vele mannen houden wel van wat rosbief, je hoeft je echt niet te schamen...
En je hebt jezelf niet gemaakt he, gewoon eens vragen aan degene waarmee je gaat vrijen wat hij een 'lekkere poes' vindt.
Ja je zegt wel dat het niet mag, maar als we dat nou wel even gingen doen? Dat zij een foto van die flappen post en dat wij dan allemaal zeggen: "aaah joh das toch helemaal niks! Hoef je je echt niet voor te schamen hoor, gewoon laten beffen!" Ik bedoel das toch een goede oplossing.quote:
En waar zie jij al die andere kutten dan? Ik hoop toch niet in de Playboy en in pornofilms, want dan hou je jezelf voor de gek!quote:Op maandag 7 december 2009 19:54 schreef lisanne333 het volgende:
nee heb er geen last van,en ze zijn ook niet heel erg groot,maar voor mn eigen idee hebben andere vrouwen alles gewoon strak en niks hangen.
Dat heeft vaak een andere oorzaak. In veel landen ligt daar de grens van wanneer het pornografie is en dan van achter de toonbank verkocht moet worden. Ook willen de modellen wanneer ze bekend zijn vaak 'niet alles' laten zien. Dat betekent ook een retouche voor sommige poses. Met het uit de mode zijn van (compleet) schaamhaar is dat alleeen maar meer aan de orde.quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:26 schreef speknek het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat de meeste mannen toch wel voor de grotere buitenste schaamlippen gaan. niet voor niets is dat de schoonheidsideaal en zie je dat terugkomen in porno en playboy.
Weet niet of het een andere oorzaak heeft, maar feit is dat het nu een schoonheidsideaal is, niet voor niets is de 'designerpoes' sterk in opmars bij de plastische chirurgie.quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:55 schreef Weltschmerz het volgende:
Dat heeft vaak een andere oorzaak. In veel landen ligt daar de grens van wanneer het pornografie is en dan van achter de toonbank verkocht moet worden. Ook willen de modellen wanneer ze bekend zijn vaak 'niet alles' laten zien. Dat betekent ook een retouche voor sommige poses. Met het uit de mode zijn van (compleet) schaamhaar is dat alleeen maar meer aan de orde.
Eh wat bedoel je? Japanse porno is ook dikke bushes. Die schoonheidsideaal gaat wel andersom: omdat er geen hang naar gladde vulva's is, hebben gewone Japanse vrouwen ook allemaal een gigantische bos.quote:In Japan is de grens van pornografie bijvoorbeeld getrokken bij schaamhaar, waardoor de Japanse porno zich heeft gespecialiseerd in kinderkutjes. Wat dan misschien weer de scheerrage heeft geholpen, wat dan weer de noodzaak tot retouches groter maakte. En wat dan weer op zijn beurt het schoonheidsideaal vormt.
Daarom lijkt het me juist in dit verband dus wel nuttig om onderscheid te maken tussen schoonheid en het schoonheidsideaal uit de media, dat door verschillende oorzaken zo is ontstaan.quote:Op dinsdag 8 december 2009 19:00 schreef speknek het volgende:
Weet niet of het een andere oorzaak heeft, maar feit is dat het nu een schoonheidsideaal is, niet voor niets is de 'designerpoes' sterk in opmars bij de plastische chirurgie.
Maar dat heeft dus waarschijnlijk van alles te maken met het feit dat schaamhaar bijzonder is, in de media, want het is dan meteen echte porno. Je gaat dus geen porno maken die het meeste lijkt op wat in de kiosk voor het grijpen ligt. Precies andersom eigenlijk als hier, waar de gladde vulva 'geiler' werd, omdat het verbergende schaamhaar zo gewoon was.quote:Eh wat bedoel je? Japanse porno is ook dikke bushes. Die schoonheidsideaal gaat wel andersom: omdat er geen hang naar gladde vulva's is, hebben gewone Japanse vrouwen ook allemaal een gigantische bos.
Dat weet ik, maar ik vind het erger dat meisjes het niet weten. Het is tenslotte een deel van hun lichaam en ik vind het dan ook raar dat ze niet weten hoe het er bij de meeste vrouwen uitziet.quote:Op dinsdag 8 december 2009 00:26 schreef snakelady het volgende:
[..]
Niet alleen meisjes hoor, genoeg jongens die denken dat een vagina er helemaal strak uit moet zien zoals in de playboy, terwijl die vaak bewerkt zijn.
Smaken verschillen natuurlijk, en wat je in porno wilt verschilt dan natuurlijk ook weer van wat je in het echt wilt. Lang voordat het normaal was, toen het giechelend bijwerken van de bikinilijn het maximale was, leek het me ontzettend geil. Mijn toenmalige vriendinnetje wilde het wel eens proberen, al schaamde ze zich dood in de kleedkamer. Dan heb je het gezien en toen was voor mij de lol er wel vrij snel vanaf.quote:Op dinsdag 8 december 2009 19:09 schreef speknek het volgende:
Ah okee dan snap ik je weer.
Weet alleen niet of het helemaal klopt, nu glad de de facto standaard is, vind ik behaard nog steeds niet geil.
ik heb één schaamlip die er uitbungelt. Vind het ook niet al te prachtig, maar durf ook niet naar de dokter te gaan. Heb er verder geen last van.quote:Op maandag 7 december 2009 19:35 schreef lisanne333 het volgende:
hoi
ik zit dus met een groot probleem.
mijn binnenste schaamlippen steken best wel erg uit.
ik schaam me er heel erg voor,meestal prop ik ze een beetje naar binnen zodat je het niet kunt zien dat ze uitsteken.
ik hou best veel van seks,en dat lukt ook wel.
maar ik durf me niet te laten beffen,want zodra ik mn benen wijd doe,blijft dat niet meer zitten en steken ze weer uit.
wat kan ik hier aan doen,ik durf echt niet met mij vriend dit te bespreken.
en als ik zeg dat ik niet van beffen hou,begrijpt hij dat niet.
iemand tips?
quote:Op maandag 7 december 2009 20:12 schreef edkedk het volgende:
Maak je niet te druk meid....
Elk mens is uniek...
Als je gezond bent wees daar blij mee, er zijn veel ergere dingen.
Wees trots op zoals jij jij bent. Er is niemand zoals jij.
Accepteer het want je bent zoals je bent.
Als een vriend je niet accepteer om waar jij je druk om maakt is hij geen goede vriend.
Laat je lekker gaan en geniet.
Wij mannen zijn ook allemaal anders, een dikke penis, een dunne penis, een lange, een korte, een rechte een kromme, met en zonder pukkels...., lelijk en mooi...
Jij kan er niets aan doen zoals jij geboren bent ben jij. Als alles goed functioneert wees daar gelukkig mee.
Grotere buitenste lippen?quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:26 schreef speknek het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat de meeste mannen toch wel voor de grotere buitenste schaamlippen gaan. niet voor niets is dat de schoonheidsideaal en zie je dat terugkomen in porno en playboy. Maar ze zijn ook ruim in de minderheid, en als TS het lukt om d'r binnenste schaamlippen naar binnen te proppen, dan zijn ze zelfs helemaal niet zo groot, want heel veel vrouwen kunnen dat niet.
Toch denk ik meer dat dat een vrouwenkwestie is dan dat mannen echt zo'n duidelijke voorkeur hebben.quote:Op dinsdag 8 december 2009 19:00 schreef speknek het volgende:
[..]
Weet niet of het een andere oorzaak heeft, maar feit is dat het nu een schoonheidsideaal is, niet voor niets is de 'designerpoes' sterk in opmars bij de plastische chirurgie.
[..]
Eh wat bedoel je? Japanse porno is ook dikke bushes. Die schoonheidsideaal gaat wel andersom: omdat er geen hang naar gladde vulva's is, hebben gewone Japanse vrouwen ook allemaal een gigantische bos.
Nouja, het valt wel op, maar ik denk dat het zoiets is als vrouwen die een voorkeur hebben voor besneden piemels. Het ziet er mooier uit, maar het is (in Nederland iig) een vrij onrealistische eis, en sowieso niet iets waarvan een vrouw zou zeggen 'oh nou, trek je broek maar weer aan'. Het is vrij betekenisloos.quote:Op woensdag 9 december 2009 11:38 schreef erodome het volgende:
In de meeste gevallen waar een vrouw onzeker is daarover valt het de man in kwestie niet eens op.
Jij vind een uitgedroogde champignon met littekenweefsel mooier dan het origineel?quote:Op woensdag 9 december 2009 22:34 schreef speknek het volgende:
[..]
Nouja, het valt wel op, maar ik denk dat het zoiets is als vrouwen die een voorkeur hebben voor besneden piemels. Het ziet er mooier uit,
De vraag is eigenlijk.... "Zijn die er wel???"quote:Op woensdag 9 december 2009 23:57 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik vind het sowieso achterlijk dat er mannen zijn die de toekomst van de relatie af laten hangen van haar schaamlippen
brrrrrrrr daarom alleen al zou ik nooit lesbie willen zijn!quote:Op maandag 7 december 2009 19:47 schreef A-mineur het volgende:
Beetje rosbief hoort geen man moeilijk om te doen. Dus gewoon laten doen. Als hij het niks vindt dan is hij een zwakkeling
ja post eens een fotoquote:Op woensdag 9 december 2009 23:58 schreef 49R het volgende:
[..]
De vraag is eigenlijk.... "Zijn die er wel???"
Vast wel, van die "stoere" jongetjes die persé een perfect fotomodel willen om stoer te zijn tegenover de homies.quote:Op woensdag 9 december 2009 23:58 schreef 49R het volgende:
[..]
De vraag is eigenlijk.... "Zijn die er wel???"
*trekt broek van vriendin naar beneden*quote:Op donderdag 10 december 2009 00:01 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Vast wel, van die "stoere" jongetjes die persé een perfect fotomodel willen om stoer te zijn tegenover de homies.
quote:Op maandag 7 december 2009 19:35 schreef lisanne333 het volgende:
hoi
ik zit dus met een groot probleem.
mijn binnenste schaamlippen steken best wel erg uit.
Geen probleemquote:Op maandag 7 december 2009 19:35 schreef lisanne333 het volgende:
hoi
ik zit dus met een groot probleem.
mijn binnenste schaamlippen steken best wel erg uit.
ik schaam me er heel erg voor,meestal prop ik ze een beetje naar binnen zodat je het niet kunt zien dat ze uitsteken.
ik hou best veel van seks,en dat lukt ook wel.
maar ik durf me niet te laten beffen,want zodra ik mn benen wijd doe,blijft dat niet meer zitten en steken ze weer uit.
wat kan ik hier aan doen,ik durf echt niet met mij vriend dit te bespreken.
en als ik zeg dat ik niet van beffen hou,begrijpt hij dat niet.
iemand tips?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |