Same here, ben maar naar de burger king geweest met wat klasgenoten.quote:Op dinsdag 8 december 2009 15:57 schreef Rucebo het volgende:
Brrrr, verschrikkelijk toch dat OV. Bus vertraging en rijdt te langzaam waardoor ik mijn trein ook mis.
Ik was een half uur te laat, dus ik ben maar niet meer naar m'n college gedaan...
De volgende trein had ook nog eens vertraging, het zat ook echt niet meequote:Op dinsdag 8 december 2009 18:45 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Same here, ben maar naar de burger king geweest met wat klasgenoten.
Wat zijn die burgers daar droog zeg
Van waar naar waar moet je?quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:46 schreef Rucebo het volgende:
[..]
De volgende trein had ook nog eens vertraging, het zat ook echt niet mee.
Niet voor het eerst dit trimester, maar zo erg als vandaag heb ik het nog niet gehad...
Sittard - Maastricht, niet ver dus in principe. Moet wel nog eerst met de bus naar het station...quote:
Ohja, die bus/trein aansluiting is bij mij ook weleens een drama. Maar ik hoorde vanochtend dat er een ongeluk was gebeurd bij Maastricht ja.quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:49 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Sittard - Maastricht, niet ver dus in principe. Moet wel nog eerst met de bus naar het station...
Dat was tussen Maastricht en Heerlen, daar reden alleen nog maar bussen inderdaad.quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:53 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Ohja, die bus/trein aansluiting is bij mij ook weleens een drama. Maar ik hoorde vanochtend dat er een ongeluk was gebeurd bij Maastricht ja.
Nee da's waar, maar als het volgende week gaat sneeuwen zal het allemaal wel weer nog erger wordenquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:55 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Dat was tussen Maastricht en Heerlen, daar reden alleen nog maar bussen inderdaad.
Achja, valt niet veel aan te doen.
Jaquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:56 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Nee da's waar, maar als het volgende week gaat sneeuwen zal het allemaal wel weer nog erger worden
Wat kijk en leesvoer.quote:
Een aspergepan? Dat had ik nou nog nooit gehoord!quote:Op dinsdag 8 december 2009 19:29 schreef iamredleader het volgende:
Leuk
Ben zelf bijzonder gelukkig met m'n nieuwe aspergepan en een boek wat ik als kind helemaal " opgelezen" heb
Zo'n ding:quote:Op dinsdag 8 december 2009 19:30 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Een aspergepan? Dat had ik nou nog nooit gehoord!
Jij eet ze wel vaak?quote:Op dinsdag 8 december 2009 19:35 schreef iamredleader het volgende:
En het seizoen is pas over 4 a 5 maanden, maar ik heb hem nu mooi wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |