Die bestandsuitwisseling komt sowieso met 2.0quote:Op zondag 13 december 2009 21:17 schreef BluesRebel het volgende:
Hij is door HTC gebouwd.. het is gewoon de Android zoals wij die kennen... wat is er dan zo speciaal aan?
Mijn HTC Magic is ook een Google phone
Ik zie bluetooth op 1 van die foto's.. krijgen we eindelijk bestandsuitwisseling?
vergelijk het met de g1. software is van google. geen htc sense, android 2.1, unlocked en wordt al google phone verkocht.quote:Op zondag 13 december 2009 21:17 schreef BluesRebel het volgende:
Hij is door HTC gebouwd.. het is gewoon de Android zoals wij die kennen... wat is er dan zo speciaal aan?
Mijn HTC Magic is ook een Google phone
Ik zie bluetooth op 1 van die foto's.. krijgen we eindelijk bestandsuitwisseling?
Dat is een slinksequote:Op maandag 14 december 2009 09:53 schreef -J-D- het volgende:
Tijd voor een update voor de Hero, vind ik
Dan kun je het beter vergelijken met de HTC Dreamquote:Op maandag 14 december 2009 09:51 schreef DancePlaza het volgende:
[..]
vergelijk het met de g1. software is van google. geen htc sense, android 2.1, unlocked en wordt al google phone verkocht.
Wist ik niet. Het wordt echt tijd dat we m krijgen. Naaierij van Google en Motorola.quote:Op maandag 14 december 2009 00:29 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Die bestandsuitwisseling komt sowieso met 2.0
Daarom zei ik dus.. gewoon weer een HTC met Android. Alleen betere hardware.quote:Wat hem speciaal maakt is een Snapdragon processor, een groot OLED scherm, Android 2.1 (voor zover ik weet vanilla, maar je weet maar nooit)
Ik vind hem trouwens niet mooi. Google zou hem volgens de geruchten helemaal zelf ontworpen hebben, maar het lijkt toch duidelijk op design van HTC.
cpu is niet de Snapdragon, maar een Qualcommquote:Op maandag 14 december 2009 00:29 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Die bestandsuitwisseling komt sowieso met 2.0
Wat hem speciaal maakt is een Snapdragon processor, een groot OLED scherm, Android 2.1 (voor zover ik weet vanilla, maar je weet maar nooit)
Ik vind hem trouwens niet mooi. Google zou hem volgens de geruchten helemaal zelf ontworpen hebben, maar het lijkt toch duidelijk op design van HTC.
Van de Twitter van Cory O'Brien (die er even mee heeft mogen spelen):
A few things to add: The Google Phone is exactly the same size as the iPhone. Screen is prob 5mm longer.
No front facing camera. Camera on the back looks pretty good, though I didn't get to test it.
Scroll wheel worked well, and the screen was super responsive. Scrolling/sliding felt just like an iPhone.
Software was nice, though I haven't played w/ many Android phones, so I don't know what was unique to the Google Phone.
And in case you're wondering: The phone wasn't mine, which is why I just go to play with it.
gebruik een barcode scanner en probeer deze barcode: http://www.waze.com/download/android_download/quote:Op maandag 14 december 2009 19:08 schreef junkiesietze het volgende:
waarom kan ik waze niet vinden in de market?
Snapdragon is van Qualcomm:quote:Op maandag 14 december 2009 17:57 schreef Incolumis het volgende:
[..]
cpu is niet de Snapdragon, maar een Qualcomm
De Nexus One, inmiddels ook bekend onder de codenaam Phone88, beschikt over een 3,7"-display met een resolutie van 480x800 pixels, zo weten een aantal anonieme bronnen aan Tweakers.net te melden. Ook zou het toestel niet beschikken over een 1GHz Snapdragon-processor, maar draaien op een 600MHz ARMv6-processor; mogelijk gaat het om de MSM7227-chipset van Qualcomm. Al eerder was duidelijk dat het toestel door HTC wordt geproduceerd en over een 5-megapixelcamera beschikt.quote:Op maandag 14 december 2009 19:29 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Snapdragon is van Qualcomm:
http://www.qualcomm.com/p(...)sets/snapdragon.html
Die specs heb ik dan niet meegekregen! Evenals enkele foto's die daar staan.quote:Op maandag 14 december 2009 20:53 schreef Incolumis het volgende:
[..]
De Nexus One, inmiddels ook bekend onder de codenaam Phone88, beschikt over een 3,7"-display met een resolutie van 480x800 pixels, zo weten een aantal anonieme bronnen aan Tweakers.net te melden. Ook zou het toestel niet beschikken over een 1GHz Snapdragon-processor, maar draaien op een 600MHz ARMv6-processor; mogelijk gaat het om de MSM7227-chipset van Qualcomm. Al eerder was duidelijk dat het toestel door HTC wordt geproduceerd en over een 5-megapixelcamera beschikt.
http://tweakers.net/nieuw(...)s-one-duiken-op.html
Dat heeft Tweakers.net via een anonieme bron doorgespeeld gekregen. Ik twijfel aan de betrouwbaarheid van. Zo'n processor lijkt mij echt gewoon veel te langzaam voor een telefoon met een WVGA-scherm.quote:Op maandag 14 december 2009 21:13 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Die specs heb ik dan niet meegekregen! Evenals enkele foto's die daar staan.
Jep, dat is correct. De tattoo is 'small screen' categorie itt tot de magic die 'middle screen' categorie is.quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:16 schreef makkie88 het volgende:
Waarom heeft junkiezietze niet de zelfde market programmas als ik, kom dat door de telefoon ?magic vs tattoo
En sowieso draait de Tattoo nog op Android 1.5 wat als gevolg heeft dat veel apps niet beschikbaar zullen zijn in de Market.quote:Op woensdag 16 december 2009 00:04 schreef Firenzo het volgende:
[..]
Jep, dat is correct. De tattoo is 'small screen' categorie itt tot de magic die 'middle screen' categorie is.
Onthoud dat ze in Amerika niet aan unlocked telefoons doen zo ongeveer en dat zo goed als elk model telefoon maar door één telco verkocht wordt. Dus als je heel graag een G1 wil maar een gruwelijke hekel hebt aan T-Mobile dan heb je vette pech.quote:Op zondag 13 december 2009 21:17 schreef BluesRebel het volgende:
Hij is door HTC gebouwd.. het is gewoon de Android zoals wij die kennen... wat is er dan zo speciaal aan?
Mijn HTC Magic is ook een Google phone
Zo ver als junliesietze mij vertelde draait zijn phone op 1.6 met sense, draait namelihk wel google navigatorquote:Op woensdag 16 december 2009 10:21 schreef BluesRebel het volgende:
Ik wist niet dat de Tattoo een andere scherm had (en dat t zoveel uitmaakte). Dacht dat alle apps wel op een kleinere scherm konden maar niet op een grotere scherm dus zou Droid de meeste problemen hebben (las ik ergens). Maar wat elfzesendertig zegt je is grootste probleem Makkie88, de ontwikkelaars stellen ze soms zo in dat alleen een Market met 1.6 en 2.0 ze kan vinden omdat ze toch niet meer werken op 1.5 of daar niet meer mee bezig willen zijn. Als de 2.0 wereldwijd wordt verspreid zal 1.6 na een tijdje ook vervallen.
Oh ja, nu je het zegt! Tattoo kwam inderdaad uit met 1.6... Ach ja, neemt niet weg dat die versies een probleem blijven. Dan zal het probleem wel aan het scherm liggen.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:41 schreef makkie88 het volgende:
[..]
Zo ver als junliesietze mij vertelde draait zijn phone op 1.6 met sense, draait namelihk wel google navigator
Denk het wel. 2.0 ondersteunt volgens mij meer resoluties dan 1.6quote:Op woensdag 16 december 2009 18:11 schreef junkiesietze het volgende:
met android 2.0 zal dit verholpen zijn hoop ik?
quote:Op donderdag 17 december 2009 21:15 schreef elfzesendertig het volgende:
Het zou echt ziek zijn als Google geld bijlegt voor de Nexus One of hem voor de productieprijs verkoopt... Dan kunnen andere fabrikanten het wel schudden. Maar het lijkt me sterk dat ze zoiets zouden doen, want zo verknal je de relaties met andere fabrikanten...
ik heb waze geprobeerd, k probeer nieuwe wegen aan te leggen en bonus punten pakken, leuk programmaquote:Op donderdag 17 december 2009 21:03 schreef BluesRebel het volgende:
Ik vind het wel aardig gaan
Iemand al Waze uitgeprobeerd?
http://www.androidworld.n(...)erland-via-t-mobile/
Werkt ie ook goed als navigatie?quote:Op vrijdag 18 december 2009 08:59 schreef makkie88 het volgende:
[..]
ik heb waze geprobeerd, k probeer nieuwe wegen aan te leggen en bonus punten pakken, leuk programma
niet geprobeerdquote:Op vrijdag 18 december 2009 15:41 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Werkt ie ook goed als navigatie?
Dan word je toch VIP member?quote:Op zaterdag 19 december 2009 07:15 schreef Schanulleke het volgende:
Ik zie nu net pas dat er gewoon een Grooveshark app is!
Wat een feestje dacht ik.
Maar helaas: alleen voor VIP members![]()
[ afbeelding ]
Inderdaad... 2.1 is al klaarquote:
Wat zijn dit nou voor kutpraktijken. Zelfs als dit niet waar is mag er een onderzoek komen. Slaat toch nergens op dat één bedrijf gebruik kan maken van een update en rijk worden terwijl wij allemaal daarvoor betaalt hebben. Als iedereen 2.0 had gekregen waren er waarschijnlijk niet zoveel Droid's verkocht. Google en Motorola maken misbruik van de open source software.quote:Op zondag 20 december 2009 15:20 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Inderdaad... 2.1 is al klaar
Een van de schrijvers op Android and Me suggereerde trouwens dat 2.0 speciaal voor de Droid is gemaakt. Het begint er steeds meer op te lijken.
Sowieso is de native Gmail app nog sneller naar mijn weten. En beter geďntegreerd met Android. Ik ben niet zo'n fan van web appsquote:Op zondag 20 december 2009 16:18 schreef BluesRebel het volgende:
http://androidandme.com/2(...)ces-now-2-3x-faster/
Ik weet niks van deze update.
?
Edit: laat maar. Is voor 2.0
Krap 2 euro per maand. Dat is toch niet veel?quote:Op zondag 20 december 2009 08:05 schreef Schanulleke het volgende:
Ik vind de meerwaarde niet groot genoeg om $3 in de maand af te dragen.
ik gebruikte altijd mijn nokia Sygic Mobile Maps en deze heb ik ook op mijn hero gezetquote:Op maandag 21 december 2009 13:44 schreef Droplollie het volgende:
Ik ga binnenkort naar het buitenland op vakantie.
Kan ik dan op mijn HTC Hero een navigatiesysteem installeren zonder dat ik internet in het buitenland heb?
Hebben jullie ook aanraders voor navigatiesystemen?
quote:Vernieuwde Sense UI voor de HTC Espresso gespot?
Ma 21 december 2009 13:01, Ron Smeets, 317 views
Vernieuwde Sense UI voor de HTC Espresso gespot?
Als deze plaatjes en het bijbehorende gerucht juist blijken te zijn dan kan ik niet anders dan concluderen dat HTC, dat de afgelopen maanden prima werk geleverd heeft met de Sense UI voor zowel Android als Windows Mobile toestellen, na twee jaar alsnog lijkt te zwichten voor de iPhone namaak hype.
het Italiaanse HDBlog heeft namelijk screenshot's (zie hieronder) opgedoken van de vernieuwde HTC Sense User Interface zoals die geinstalleerd zou gaan worden op de HTC Espresso, een toestel dat begin deze maand ook al eens in de geruchtenmolen opdook.
Ik denk dat de screenshots hieronder genoeg zeggen. Een bijzonder hoog iPhone gehalte als je het mij vraagt en een beetje een vreemde move van HTC die, zoals gezegd, met hun Sense User Interface, juist al een prima en zeer gebruiksvriendelijk alternatief boden voor de standaard Android en Windows Mobile UI's.
Ik hoop dat het hier gaat om een custom theme. Als je bij de comments op diverse blogs kijkt, zie je alleen maar negatieve reacties over deze nieuwe look (behalve de lockscreen dan).quote:Op maandag 21 december 2009 13:59 schreef DancePlaza het volgende:
http://www.mobilecowboys.nl/mobilerumours/11245
[..]
[ afbeelding ]
Die werken dus ook in het buitenland zonder internet?quote:Op maandag 21 december 2009 13:59 schreef DancePlaza het volgende:
[..]
ik gebruikte altijd mijn nokia Sygic Mobile Maps en deze heb ik ook op mijn hero gezet
en het werkt helemaal top!
jahoor dat is geen probleemquote:Op maandag 21 december 2009 14:50 schreef Droplollie het volgende:
[..]
Die werken dus ook in het buitenland zonder internet?
Zijn daar ook androidapps voor?
Bijvoorbeeld nav4all, werkt dat ook zonder internet, als je de route bijvoorbeeld al gepland hebt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |