En dit is vragen om problemenquote:Op zondag 6 december 2009 17:53 schreef g_vdberg het volgende:
Elke reactie is welkom.
Dat lees ik ook. Screwedquote:Op zondag 6 december 2009 17:56 schreef Dennis101 het volgende:
Wacht even, je hebt getekend dat je 40% krijgt, maar je hebt nog niet getekend voor wat voor keuken je wilt?
Een getekend contract kan je niet zomaar ontbinden hoor...quote:Op zondag 6 december 2009 18:04 schreef Innisdemon het volgende:
ONMIDDELIJK de overeenkomst cancellen, waar dat nog kan (aantal dagen anyone?)
Er zijn al te veel voorbeelden (zelfs op tv, radar e.d.) geweest van mensen die in hun *** genaaid werden door keukenboeren.
Er zitten altijd dikke marges op keukens en dergelijke (badkamers ook). Of je dat nou bij een groot bekend bedrijf koopt of bij sjakie van de hoek maakt dan niet uit.quote:Op zondag 6 december 2009 18:30 schreef Snuitebolletje het volgende:
TVP..
Ben zelf ook aan het shoppen naar keukens, ga er maar vanuit dat je nog steeds way te veel betaald.. Probeer het te cancellen en alleen in zee te gaan met iemand die gewoon echt duidelijk is met zijn prijzen.
Dat is mij inderdaad al duidelijk, Ben er ook achter dat je voor het geld van een keukenkampioenkeuken ook een Bulthaup neer kan zetten.quote:Op zondag 6 december 2009 18:48 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Er zitten altijd dikke marges op keukens en dergelijke (badkamers ook). Of je dat nou bij een groot bekend bedrijf koopt of bij sjakie van de hoek maakt dan niet uit.
Je hebt dus een overeenkomst getekend voor een keuken (wat voor voorwaarden zitten daaraan, kan je ook een keuken van 10 euro kopen?) met 40% korting?quote:Op zondag 6 december 2009 21:20 schreef g_vdberg het volgende:
Dank voor de reacties. We hebben een overeenkomst getekend. We kunnen elke keuken uitzoeken die we wensen. Nu een offerte gekregen, maar daar staat de korting niet op. De componenten gespecificeerd, met één totaalprijs.
Dat zou dus wel moeten, of staat er in je contract dat de korting gelden op de adviesprijs (dat zou ik ook nog wel een mooie vinden).quote:Op zondag 6 december 2009 21:23 schreef g_vdberg het volgende:
Het lijkt me toch dat de korting gebaseerd moet worden op bruto prijzen die ergens gepubliceerd staan (catalogus of internet)?
Overeenkomst is een contract, ik snap niet wat je nou precies hebt getekend. Een intentie tot aankoop van een keuken met korting? Zonder enige voorwaarden aan de waarde van de keuken of waar de korting op gebaseerd is? Zit er een termijn aan verbonden om die keuken te kopen? Dat soort dingen lijken me toch wel belangrijk om in een 'overeenkomst' te hebben staan.quote:Op zondag 6 december 2009 21:28 schreef g_vdberg het volgende:
Contract is overigens een groot woord. Het is een overeenkomst waarin staat dat we een keuken kopen. Wij krijgen 40% korting op alles en kunnen daarmee alles nog wijzigen. Daar staat niet expliciet dat het korting is van de catalogus prijzen o.i.d., maar is daar niet iets over vast gelegd? Waarom hebben we anders onderhandeld en uiteindelijk die 40% vast gelegd?
Dat er een dikke marge op zit is op zich natuurlijk niet zo raar. Op kleding zit bijvoorbeeld dezelfde marge, komt natuurlijk door de omloop snelheid, dus marge an sich zegt niet zoveel. Maar het is inderdaad wel grappig om te zien dat je zonder al te veel moeite aardig wat procenten van de prijs kan afsnoepen.quote:Op zondag 6 december 2009 23:24 schreef Bassfly het volgende:
Ik heb weleens gehoord dat er op de kastjes (houtwerk) van keukens wel 60-70% marge zit. Op de inbouwapparatuur iets minder.
Zelf heb ik 5 jr terug het volgende gedaan:
Scherp onderhandelen over een keuken en met een offerte van ca. ¤ 7.000, - naar huis gegaan.
Met tipp-ex van de 7 een 6 gemaakt. Kopietje van de offerte gemaakt met bedrag van ¤ 6.000,- en hiermee naar een andere keukenboer gegaan. Die vond de aanbieding van de concurrente wel erg scherp!, maar hij wilde er toch nog onder gaan zitten met ¤ 5.750,-.
Wat zij kunnen (medemens 'naaien'), kan ik ook!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |