het schijnt dat kindjes weinig tot niets merken van zo'n helm, misschien de eerste dag ofzo maar daarna merken ze niet eens meer dat ze hem ophebben. Je moet het een beetje zien als een bril denk ik. Je hebt zo'n ding zo vaak per dag op dat het een verlengde van jezelf wordt, je merkt niet meer dat je hem op hebt.quote:Op maandag 7 december 2009 14:02 schreef Incantrix het volgende:
Takkembah, hoe was het ondertussen? Heb je al gebeld?
En HuupWat een raar verhaal met dat mens zeg, inderdaad misschien een second opinion vragen? Ik vind het helemaal niet raar dat je geen helmpje wil hoor, dat wil toch niemand voor zijn kind? En trouwens, het lijkt me ook helemáál niet fijn voor zo'n klein kind, dat beperkt de bewegingsvrijheid toch zeker?
Maar een hem is wel het laatste redmiddel. Ik kan me voorstellen dat dat echt het laatste alternatief is en dat je voordat het zover is alle andere mogelijke middelen hebt geprobeerd.quote:Op maandag 7 december 2009 14:25 schreef mikoxx het volgende:
Och huup, dat klinkt erg naar! Weet je zelf wat je wilt? Wel of geen helm. Naar wat ik erover heb gehoord is het puur een cosmetisch iets en heeft het 'verder' geen gevolgen ofzo. En idd, ik zou naar een andere fysio gaan hoor, als je er geen vertrouwen in hebt zo!
quote:Op maandag 7 december 2009 13:43 schreef huuphuup het volgende:
*knip*
ze belde net terug trouwens, de afwijking zit op 108.9% nu.zij zegt jaaa op het randje, trekt wel bij joh, dat komt helemaal in orde. Maar tussen neus en lippen door vermeldde ze wel nog even dat het absoluut niet erger mocht worden want dan werden we direct ingestuurd. Ja hoi.
gnorf.
Ze zei, over een maand gaan we weer kijken en nouja als het met het oog niet goed te zien is dan kan ik kijken of ik nog eens zal meten.
*knip*
Dit herken ik dus wel, Oscar is ook erg eigenwijs daarin en bijv. laatst met wandelen heb ik hem in de kinderwagenbak echt op zijn rechterzij gelegd zodat hij wel moest en dat hij, als hij dan nog naar boven zou draaien dan toch iig op zijn achterkant zou liggen maar never niet op zijn linkerkant zeg maar.quote:Ik ga Amélie nu maar zoveel mogelijk als ze beneden is op haar rechterzijkant leggen, zodat die kant van het koppie ook wat druk te pakken krijgt. Want dat ja je moet alles aan hier niet-voorkeurskant doen is leuk en aardig maar t gebakje kijkt rustig de andere kant op. Die vermaakt zich ook met naar de muur kijken
zucht.
nouja dat is dus mijn probleem ermee een beetje, een helm is idd een allerlaatste redmiddel. Maar zoals de fysio het nu brengt moeten we maar afwachten tot half januari en hopen dat het dan beter is. Zo niet, dan gaan we gelijk al naar dat laatste middel toe.quote:Op maandag 7 december 2009 14:33 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Maar een hem is wel het laatste redmiddel. Ik kan me voorstellen dat dat echt het laatste alternatief is en dat je voordat het zover is alle andere mogelijke middelen hebt geprobeerd.
Echt naar je gevoel luisteren hoor, Huup. En dus idd gewoon voor een second opinion gaan. Je niet drukmaken om wat je fysio er wel eens van zou kunnen vinden. Hoeft ze trouwens niet eens te weten, toch?
Sterke!
nouja dat dus. Ik kijk wel even of het wel of niet erger is.quote:Op maandag 7 december 2009 14:36 schreef Brighteyes het volgende:
[..]![]()
Wat idioot zeg!
Het mag niet erger worden, maar ik kijk wel even op het oog de volgende keer.
Ik zou ook voor een second opinion gaan hoor! Al is het maar gewoon omdat het vertrouwen in deze dame inmiddels een deuk heeft opgelopen.
nee het is ook niet shallow, maar voor de buitenwereld is het bijna nooit goed. Als je zo'n helm wilt dan ben je shallow want je wilt een perfect kind, en als je kosten wat kost geen helm wilt dan ben je shallow want wat maakt zo'n helm nou uit. Natuurlijk hoop je dat het bijtrekt! Dat hoop ik ook van het hoofd in het algemeen.quote:En ik geef je groot gelijk hoor, ik dacht ook altijd 'och, hoe erg is zo'n helmpje nou' maar toen het hier wat dichterbij kwam dacht ik ook welVooral toen ik mijn nichtje hier op kraamvisite had met haar kindje met een helmpje op. Het kind merkt er weinig van, maar toch... liever niet zeg maar.
Groot gelijk hoor! Niks shallow!
[..]
Dit herken ik dus wel, Oscar is ook erg eigenwijs daarin en bijv. laatst met wandelen heb ik hem in de kinderwagenbak echt op zijn rechterzij gelegd zodat hij wel moest en dat hij, als hij dan nog naar boven zou draaien dan toch iig op zijn achterkant zou liggen maar never niet op zijn linkerkant zeg maar.
Ik vind het ook jammer bijv. dat je aan Oscar's oortje heel goed kan zien dat hij veel op links ligt, dat is een beetje afgeplat ook.Ik hoop echt wel dat dat nogbij trekt... En dat vind ik helemaal niet zo shallow van mezelf, toch?
ik heb een soort groot pittenkussen.quote:Heb jij zo'n driehoeks wig-kussen-ding? Daarin kunnen kindjes wat minder makkelijk terugrollen als je ze daarmee op hun zij legt. Als je wil stuur ik de mijne zo naar je op hoor, om te lenen. Zeg het maar!
Mss niet voor het slapen maar evt voor het in de box liggen? En een hangmatje? Heb je dat? Dan is er ook minder druk op het koppie.
ja? okay hmm misschien dan die rollen proberen.quote:Op maandag 7 december 2009 14:50 schreef Ticootje het volgende:
Huup Jen heeft er tot 6 maanden tussen gelegen hoor...
Zolang ze zelf niet kunnen rollen, gaat het prima.
ja das het probleem hier eigenlijk. Ze kan alles, hoofd optillen, alle kanten uitkijken, het gaat allemaal prima.quote:Op maandag 7 december 2009 14:53 schreef oeke het volgende:
Trouwens van mijn fysio begreep ik dat niet zozeer de tegendruk belangrijk is, omdat dat passief is maar juist actieve houdingen goed zijn. Dus het op de goede kant slapen helpt wel, maar meer helpt het als ze goed op hun buik kunnen liggen, hoofdje omhoog en heel goed beide kanten op kunnen kijken.
Toen Ko dat goed kon ging hij ook in zijn slaap wisselen van kant.
Nouja, volgens mij pak je alles aan wat je kan, maar voel je je gewoon niet gesteund door je fysio en dat is wel belangrijk vind ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |