Pfff, zware verhalen over jullie vaders dames, poeh hee
Claudia, die worsteling ken ik trouwens hoor, ik wéét dat dat gemaai met die armpjes reflexen zijn, maar 's-avonds als ik moe ben en het voeden lukt niet kan dat zó frustrerend zijn.. Vooral als ik hem zelf aanleg, als mijn lief hem bij me neerlegt is het meestal helemaal geen probleem. Extra frustrerend sinds lief overmorgen weer moet gaan werken..
Stiemie, wat vervelend! Beterschap joh!

Poppejans, tot héél snel girl, zet 'm op he?
En vanmiddag was de VK dus hier en hebben we een hoop nuttige tips gekregen. Onder andere om te zorgen dat Stef nu toch wel heel snel op zijn geboortegewicht zal zitten, maar bijv. ook over slapen. Tot nu toe hebben we hem eigenlijk altijd bij ons gehad, overdag in de box (dat kon gewoon volgens de kraamzorg) en 's-nachts bij ons in zijn wieg. Nu zei de VK dat hij juist een veilige plek nodig heeft na een voeding om te slapen en dat je hem dan dus het beste in zijn bed/wieg kunt leggen. Dat doen we nu dus voor het eerst (wij dus in de woonkamer en hij in de slaapkamer in bed) en hij ís me toch aan het huilen.. Ze heeft gezegd dat we dat even moesten laten gaan, maar het voelt echt verschrikkelijk, hoe doen jullie dat? Laten huilen? Hoe lang? Wanneer pak je hem weer op? Echt, hij is al bijna twee weken en ik voel me zo'n vreselijke n00b ineens..
Overigens was het gesprek verder helemaal a-ok, ze was echt not amused over de manier waarop de invalster bepaalde dingen bij ons op had gepakt en ze heeft ons beiden met een goed gevoel achtergelaten. Ze zei ook dat ik voor hen allemaal toch een geval was dat hen aan het hart ging door mijn angsten en dat ze het al zo erg hadden gevonden dat juist ík die bijna-totaalruptuur op mijn bord had gekregen. Heel lief

Ze bedacht ook ter plekke dat ik over een weekje of 4 nog even bij ze langs mag komen voor een nacontrole, zodat ze me, als ik dat wil, nog even op weg kan helpen met het soepel maken en houden van het litteken en met het hervinden van mijn controle over mijn bekkenbodem. Ben er erg blij mee, de invalster zou er nog op aangesproken worden (haar precieze woorden waren zelfs "erg onprofessioneel" ). Helemaal mooi.
Overigens heb ik Stef ondertussen weer uit zijn wieg gepulkt, hij ging alleen maar harder huilen

Lijkt me toch niet zo handig hem zo in zijn wieg te ploffen na het eten en te verwachten dat hij maar gaat slapen, misschien moeten we hem eerst in slaap krijgen en dan in bed leggen? Pfff, raar hoor, als je het ineens allemaal anders moet doen

We weten het gewoon even niet..