zijn punt is dat Dickie om die genoemde redenen hypocriet is. En jij hebt nog altijd geen valabele tegenargumenten daarop.quote:Op maandag 19 april 2010 15:48 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
en wat is nou precies je punt dan?!
hahaha, en jij lijdt nog steeds aan tunnelvisie denken en niet openstaan voor argumenten van anderenquote:Op maandag 19 april 2010 15:55 schreef BramKVO het volgende:
[..]
zijn punt is dat Dickie om die genoemde redenen hypocriet is. En jij hebt nog altijd geen valabele tegenargumenten daarop.
lees eens eerst alle commentaren, het gaat hem niet zozeer om het feit zelf, maar wel om het hoe ervan ...quote:Op maandag 19 april 2010 22:25 schreef Adames het volgende:
Advocaat kon het erg slecht vinden met de Belgische bond. Alleen de voorzitter vond Advocaat nog prima.
Niet leuk om dan toch nog 2 jaar te gaan trainen, dat gaat een keer fout.
Daarbij is het ook een imagokwestie geweest. Samen met Duitsland en Turkije (van Hiddink) is natuurlijk erg moeilijk. Dan kan je kiezen voor betere sportieve prestaties, een fijner team om je heen (de Russen pruimen hem wel na Zenit st Petersburg) en daarbij meer geld.
Ik denk dat weinigen hier het anders zouden doen.
Of zouden jullie niet naar een andere werkgever gaan als jullie meer kans op succes, groei, ondersteuning hebben en daarbij nog het 10-voudige verdient.
Heb ik zeker gedaan.quote:Op maandag 19 april 2010 23:40 schreef BramKVO het volgende:
[..]
lees eens eerst alle commentaren, het gaat hem niet zozeer om het feit zelf, maar wel om het hoe ervan ...
precies maar ja, veel gefrustreerde belgen he, in dit topic...die gaan zoiets natuurlijk nooit toegevenquote:Op maandag 19 april 2010 23:51 schreef Adames het volgende:
[..]
Heb ik zeker gedaan.
De hoe wordt nauwelijks iets over gezegd. Slechts dat hij voor het geld gaat.
Natuurlijk is het niet goed om alweer zo snel te stoppen, maar is niet zo dat de belgen echt super blij met hem waren. Dan kan je zoiets verwachten.
nauwelijks iets over gezegd ? Kijk, het gaat hem vooral om de hypocriete houding van Advocaat.quote:Op maandag 19 april 2010 23:51 schreef Adames het volgende:
[..]
Heb ik zeker gedaan.
De hoe wordt nauwelijks iets over gezegd. Slechts dat hij voor het geld gaat.
Natuurlijk is het niet goed om alweer zo snel te stoppen, maar is niet zo dat de belgen echt super blij met hem waren. Dan kan je zoiets verwachten.
Hoewel ik best snap dat Dick voor het geld kiest (niet het onbelangrijkste goed in het leven) vind ik het niet goed Dick gaat namelijk wel tegen woord, eer en geweten is als het geld roeptquote:Op dinsdag 20 april 2010 09:51 schreef BramKVO het volgende:
[..]
nauwelijks iets over gezegd ? Kijk, het gaat hem vooral om de hypocriete houding van Advocaat.
- Toen hij bij Belgie arriveerde, was het om
1) dichter bij zijn familie te zijn ---> nu zit hij opnieuw in Rusland
2) omdat geld niet meer belangrijk was ----> nu kiest hij toch voor het geld, alhoewel hij dat zelf nog niet durft toegeven ook !
3) omdat Belgie een talentvolle generatie had waarmee een langetermijnproject mogelijk is ----> na zes maand gaat hij weg omdat 'Rusland meer kwaliteiten heeft'. Wist ie op voorhand ook.
Daarnaast komt het feit dat :
1) hij nooit meer een clubteam ging coachen ---> na drie maand trekt ie naar AZ
Plus :
1) drie weken geleden (toen er sowieso al gesprekken waren met Rusland) zei hij dat hij zeker en vast bij belgie zou blijven ---> drie weken later is ie weg
2) al tijdens de loting voor het EK had ie informele gesprekken met Rusland, maar dat wuift hij weg.
3) zijn assistenten (waaronder Van Lingen, die hij zelf had meegebracht) wisten van niets. Tenzij die ook al een goede acteur is natuurlijk).
4) hoeveel keer lapte hij dit trukje nu al in zijn carriere ? Al versch keren hé ...
Het komt er dus gewoon op neer dat zijn keuze voor het geld nog een beetje te begrijpen is (alhoewel hij op voorhand ook wist wat hij bij Belgie 'slechts' ging verdienen) , maar het is vooral de manier waarop hij alles aanpakte die op verzet stuit. Het ene moment zegt ie iets, drie weken later doet ie het tegenovergestelde. Het is gewoon een hypocriete man.
En gefrustreerde Belgen Haagspietje ?? Ik denk dat 90 % vd reacties tégen Dickie gewoon van Nederlanders waren hoor ...
quote:Advocaat: "Desnoods ga ik naar de rechter"
Dick Advocaat, die ontslag nam als coach van de Rode Duivels, staat op het punt om voor twee jaar te tekenen bij Rusland. Maar eerst moet hij nog met de Belgische voetbalbond tot een akkoord komen over een verbrekingsvergoeding.
"Ik wil daar netjes over praten met de heren van de bond. Maar als we er echt niet uitkomen, zal ik het via de rechter doen", zegt de Nederlandse coach in het Algemeen Dagblad.
Hij zal echter sowieso bij de Russen tekenen. "Ook als ik er met de Belgen nog niet uit ben."
quote:Dick Advocaat is niet te spreken over de bond
vr 28/05/2010 - 21:46 De onderhandelingen tussen de bond en Dick Advocaat over een opstapvergoeding lopen niet vlot. De Nederlandse ex-bondscoach is niet te spreken over wat in de pers verschijnt.
De voorbije dagen liet Jean-Marie Philips, de CEO van de voetbalbond, optekenen dat ex-bondscoach Dick Advocaat slechts 250.000 euro wil betalen als opstapvergoeding.
Philips zei dat de bond dat een peulschil vond en minstens een vergoeding van 1 miljoen euro wou.
Bij Sporza reageert Advocaat ontstemd. "Philips spreekt voor de zoveelste keer voor z'n beurt", zegt Advocaat. "Bovendien spreekt hij onwaarheden."
Volgens Dick Advocaat wordt de zaak nu behandeld door de advocaten en is er in het eerste gesprek met de bond enkel gesproken over de juridische aspecten.
Advocaat: "Er is toen niet over een bedrag gesproken. Nu is er echter via de advocaat van de bond een eis ingediend die bijna 3 keer zo hoog is als het bedrag dat in de pers is verschenen (de 1 miljoen euro die de KBVB vraagt, red)."
De huidige bondscoach van Rusland wil de zaak netjes afhandelen, maar "daar zijn 2 partijen voor nodig". Advocaat: "Het is duidelijk dat de heer Philips een bepaalde stemming wil creëren."
Bond: "1 miljoen euro is logisch"
Sporza belde met Jean-Marie Philips voor een reactie. "Wat meneer Advocaat zegt, is niet waar. Wij vragen ongeveer 1 miljoen euro. Dat is de logische opstapvergoeding en die willen wij ook krijgen", zegt de CEO van de bond.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |