Als hij zou zeggen dat hij de kindjes aan het entertainen was, zou je hem nu pedofiel noemen.quote:Op zaterdag 5 december 2009 19:39 schreef Rookert het volgende:
Ga eens gezellig doen ofzo, zit je daar aan tafel met je telefoontje te kutten ipv die kindjes een beetje te entertainen. Anthrofoob
Sommige mensen grijpen elke mogelijkheid aan om te zuipen denk ikquote:Op zaterdag 5 december 2009 19:55 schreef elfzesendertig het volgende:
Sinds wanneer wordt er op Sinterklaasavond ook zo uitgebreid gegeten?Eerst was Pasen aan de beurt, en nu Sinterklaas. Kassa voor de supermarkten.
Omdat het lekker is, en gezellig? Zo maar een gokje hoor.quote:Op zaterdag 5 december 2009 19:55 schreef elfzesendertig het volgende:
Sinds wanneer wordt er op Sinterklaasavond ook zo uitgebreid gegeten?Eerst was Pasen aan de beurt, en nu Sinterklaas. Kassa voor de supermarkten.
quote:Op zaterdag 5 december 2009 19:57 schreef Aethereal het volgende:
[..]
Omdat het lekker is, en gezellig? Zo maar een gokje hoor.
En ook nog eens erg lekker.quote:Op zaterdag 5 december 2009 19:59 schreef Mirjam het volgende:
[..]
wij gaan ook zo gourmetten, gewoon gezellig
Ik entertain mijn neefjes en nichtjes ook op verjaardag hoor, dan ben ik de coole neefquote:Op zaterdag 5 december 2009 19:47 schreef Aethereal het volgende:
[..]
Als hij zou zeggen dat hij de kindjes aan het entertainen was, zou je hem nu pedofiel noemen.
Of omdat dit door supermarkten opgedrongen wordt? Net zoals dat bij Pasen is gegaan (eerst alleen uitgebreid ontbijten, nu ook nog uitgebreid avondeten).quote:Op zaterdag 5 december 2009 19:57 schreef Aethereal het volgende:
[..]
Omdat het lekker is, en gezellig? Zo maar een gokje hoor.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |