Maar dat wist ik dus nietquote:Op zaterdag 5 december 2009 12:41 schreef Innisdemon het volgende:
De ABN is gelukkig nog maar 8 jaar op zaterdagen open..............
Nee, hij is gisteren natuurlijk al naar de bank geweest en toen heeft hij dus die snipperdag genomen. Vervolgens kwam hij bij de bank en zag op het bordje met openingstijden dat de bank op zaterdag ook gewoon open isquote:Op zaterdag 5 december 2009 12:44 schreef Suusje-V het volgende:
Ik snap het niet.
Jij dacht dat de bank op zaterdag niet open was, maar dat is hij dus wel.
En jij hebt een vrije dag aangevraagd zodat je 's zaterdags naar de bank kon gaan, terwijl je eerst dacht dat hij toen niet open was?
OOOOOOOH!!quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:45 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Nee, hij is gisteren natuurlijk al naar de bank geweest en toen heeft hij dus die snipperdag genomen. Vervolgens kwam hij bij de bank en zag op het bordje met openingstijden dat de bank op zaterdag ook gewoon open is
Nee nog erger ik zag het bordje niet maar zag vanmorgen opeens klanten in de bank lopen en dacht WTFBBQ!quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:45 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Nee, hij is gisteren natuurlijk al naar de bank geweest en toen heeft hij dus die snipperdag genomen. Vervolgens kwam hij bij de bank en zag op het bordje met openingstijden dat de bank op zaterdag ook gewoon open is
Omdat ik het verkeerd had begrepen en daarom een nutteloze post in dit kwaliteitstopic heb gezetquote:
haha die paar miljoen aan vrij-opneembaar spaargeld? Laat me niet lachen.quote:Op zaterdag 5 december 2009 13:04 schreef Daniel1976 het volgende:
Ja mooi hè crisis. Nog even en de banken snappen weer dat ze afhankelijk zijn van de mensen die geld op hun rekening zetten
Hoe oud ben jij in hemelsnaam? Op zaterdag ook nog naar school geweest?quote:Op zaterdag 5 december 2009 13:10 schreef Djeez het volgende:
Bestaat dat nog? Vroeger waren alle banken op zaterdagochtend geopend
Ik ben 30. Tien jaar geleden waren de Postbank, ABN en Rabo sowieso op zaterdag losquote:Op zaterdag 5 december 2009 13:50 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
Hoe oud ben jij in hemelsnaam? Op zaterdag ook nog naar school geweest?
Dus over acht jaar zijn ze niet meer op zaterdagen open?quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:41 schreef Innisdemon het volgende:
De ABN is gelukkig nog maar 8 jaar op zaterdagen open..............
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |