denk dat ie t niet gaat redden Semmyquote:Op zaterdag 5 december 2009 12:06 schreef TeenWolf het volgende:
Schilt wilde heel graag revanche tegen Hari, na de partij in de arena, nou laat maar nu zien dan..
Waarom via PM?quote:
ja iedereen die hier kijkt houdt rekening met spoilers of ziet het live gebeuren.....quote:
Ja..quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:18 schreef nelisb het volgende:
Bonjaski eruit?
FInale is Schilt - Hariquote:Op zaterdag 5 december 2009 12:16 schreef nelisb het volgende:
Mag hier ook. Maar wist het niet zeker.
Wie is er tegen wie en is het al de finale?
Moeilijk te zeggen. Op dit moment lijkt er weinig competition voor hem maar dat kan ineens veranderen.quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:24 schreef Barca het volgende:
Idd ... als Schilt wint evenaart hij het record van Hoost.
Zou een overwinning van Badr het begin van een lange streak zijn?
Helaas, dus BaDR kampioen met als gevolg marokkanen op straat die zich nog macho-achtiger en agressiever gedragen, want 'hun' zijn immers k1kampioen.quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:25 schreef mrSPLIFFY het volgende:
kom op dit gaat semmy echt niet redden...
dat geloof ik echt niet...
Hm ... hadden de zeges van Hoost en Bonjasky ook van die negatieve gevolgen? En die van Aerts en Schilt?quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:26 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Helaas, dus BaDR kampioen met als gevolg marokkanen op straat die zich nog macho-achtiger en agressiever gedragen, want 'hun' zijn immers k1kampioen.
Misschien dat de PVV maandag een wetsontwerp indient om ze preventief te laten interneren tot Hari geen kampioen meer is.....quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:26 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Helaas, dus BaDR kampioen met als gevolg marokkanen op straat die zich nog macho-achtiger en agressiever gedragen, want 'hun' zijn immers k1kampioen.
Hey Geert wilders post hier ook??quote:Op zaterdag 5 december 2009 12:26 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Helaas, dus BaDR kampioen met als gevolg marokkanen op straat die zich nog macho-achtiger en agressiever gedragen, want 'hun' zijn immers k1kampioen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |