Het probleem ligt bij de eigenwaarde van haar, niet bij hem. Of je moet zin hebben om volledige volksstammen uit te gaan roeienquote:Op donderdag 3 december 2009 11:53 schreef Jian het volgende:
[..]
Nee, Pietje we gaan natuurlijk eerst met hem en zijn ouders praten over een mogelijke oplossing die voor beide partijen vruchtbaar en naar tevredenheid is ...![]()
En ja, ik begrijp best wat je bedoelt, maar het omleggen van de misbruiker van je dochter (ik heb er geen hoor) is slechts ter eigen bevrediging van en vergelding voor wat hij heeft uitgevreten
Wat?quote:
Nee, op de peuterspeelzaal hier om de hoek...quote:
En dat ze een naam hebben om hun losse handjesquote:Op donderdag 3 december 2009 11:56 schreef Jian het volgende:
[..]
Lulkoek !
en los daarvan gaat het niet over iedere Antilliaan of welk ras of afkomst ook, behalve dat het in het onderhavige geval toevallig over een Antilliaan gaat
Dat weet ik wel zeker. En ik denk ook dat het dan opeens een stuk moeilijker is om die juiste oplossing te vinden.quote:Op donderdag 3 december 2009 11:57 schreef Teun_ZHV het volgende:
Lastig allemaal. Je kunt het vriendje van je dochter wel aanpakken, maar grote kans dat je ook je dochter verliest. Ik denk dat je pas echt weet wat je gaat doen als het je overkomt.
Of niet en dan moet je maar zien waar het eindigt.quote:Op donderdag 3 december 2009 11:57 schreef Teun_ZHV het volgende:
Lastig allemaal. Je kunt het vriendje van je dochter wel aanpakken, maar grote kans dat je ook je dochter verliest. Ik denk dat je pas echt weet wat je gaat doen als het je overkomt.
Oh ja, dat is ook zo.quote:Op donderdag 3 december 2009 11:58 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Nee, op de peuterspeelzaal hier om de hoek...![]()
Volgens mij waren de peuterleidsters banger voor Sinterklaas dan de peuters zelf, hahaha
En binnen een uur!quote:Op donderdag 3 december 2009 10:36 schreef Noek het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Voor Gert!![]()
[ afbeelding ]
Sieg!
Daar ben ik maar niet aan begonnen.quote:Op donderdag 3 december 2009 12:00 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Oh ja, dat is ook zo.
Heb je ze allemaal op schoot gehad?
Herhaal je nu wat ik eerder al zei over het falen in het opvoeden, met eigenwaarde etc. ?quote:Op donderdag 3 december 2009 11:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Het probleem ligt bij de eigenwaarde van haar, niet bij hem. Of je moet zin hebben om volledige volksstammen uit te gaan roeien.
Jep, daar zit 'm de oplossing. Zhe alternative way werkt nietquote:Op donderdag 3 december 2009 12:03 schreef Jian het volgende:
Herhaal je nu wat ik eerder als zij over het falen in het opvoeden, met eigenwaarde etc. ?
Hoezo? Dan mag ze toch ook wel even op de schoot van de sint?quote:Op donderdag 3 december 2009 12:02 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Daar ben ik maar niet aan begonnen.
Zeker niet toen één van de peuterleidsters zei dat Zwarte Piet maar een kleine zak had.
Was bang dat ze ook zou gaan zeggen dat de staf van Sinterklaas ook te klein zou zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |