quote:Op woensdag 16 december 2009 14:12 schreef MaLo het volgende:
[..]
Die hebben ze wel bij de Blokker; mijn dochtertje heeft er één met lichtjes voor de kerstviering op school
.
quote:Op woensdag 16 december 2009 15:23 schreef Syrena het volgende:
[..]
Die hebben ze bij de Eurowinkel heb ik vernomen
Thanks, dan ga ik daar nog even kijkenquote:Op woensdag 16 december 2009 16:39 schreef jUsTmE13o2 het volgende:
[..]
volgens mij hebben ze die wel bij de blokker en het kruidvat!
Hij laat je wel sjouwen zegquote:Op woensdag 16 december 2009 15:51 schreef Mylene het volgende:
Ik moest ook van dat antivries spul voor mijn man meebrengen, een jerrycan van 5 lier, nog geen 3 euro. Een spray moest ie ook hebben, maar die waren uitverkocht. Hoe het precies heet weet ik al niet meer.
OMGquote:Op donderdag 17 december 2009 19:57 schreef Judeljuud het volgende:
Heeft iemand die kniekousen met een randje nepbont al ondekt? Die zijn zo leuk!![]()
Je draagt ze in je laars en slaat dan het bovenste deel terug waardoor het net lijkt alsof je laars een bontrandje heeft. Ze hebben ze in het zwart en bruin.
Hebben ze lavalamp lampen daar?quote:Op woensdag 16 december 2009 17:07 schreef remlof het volgende:
Ik ga zo ook nog even. Moet een lampje met kleine vitting van max. 25 watt hebben voor m'n lavalamp en een lint om m'n kerstkaartjes aan te hangen
Lavalamp had ik al, maar moest er een nieuw gloeilampje voor hebben (25watt/kleine vitting).quote:Op donderdag 17 december 2009 20:21 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Hebben ze lavalamp lampen daar?
Misschien maar even gaan kiekn, hoewel ik ook gewoon mn lava lamp weg kan doen, want hij staat toch nooit aan
Ik heb ook een lavalamp, maar hij staat toch nooit aan, dus misschien kan ik hem beter gewoon weg doenquote:Op donderdag 17 december 2009 20:23 schreef remlof het volgende:
[..]
Lavalamp had ik al, maar moest er een nieuw gloeilampje voor hebben (25watt/kleine vitting).
En die hadden ze inderdaad in het schap links van de kassa bij de Action op de Steenstraat. 75 cent
Of je investeert 75 cent en hebt gezellig licht met kerstmisquote:Op donderdag 17 december 2009 20:24 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ik heb ook een lavalamp, maar hij staat toch nooit aan, dus misschien kan ik hem beter gewoon weg doen
Ja dit dusquote:Op donderdag 17 december 2009 20:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Of je investeert 75 cent en hebt gezellig licht met kerstmis
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 16 februari 2010 15:42 schreef Nikmans het volgende:
Lonker is echt zo'n boutuser die opeens uit het niets is gekomen en nu 600 keer per dag post :r
Op dinsdag 16 februari 2010 16:07 schreef MASD het volgende:
LONKER KANKERHAAS.
Jaa die heb ik al een aantal weken.quote:
Oh ik wil zequote:Op donderdag 17 december 2009 19:57 schreef Judeljuud het volgende:
Heeft iemand die kniekousen met een randje nepbont al ondekt? Die zijn zo leuk!![]()
Je draagt ze in je laars en slaat dan het bovenste deel terug waardoor het net lijkt alsof je laars een bontrandje heeft. Ze hebben ze in het zwart en bruin.
Jaquote:Op vrijdag 18 december 2009 12:30 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Heeft de Action ook thermosokken?
Ik had een roze gekocht van de goedkoopste kwaliteit (volgens mij), maar die heb ik aan mama gegeven om te wassen, en toen heb ik hem niet meer teruggezien.. Dus óf hij is opgelost in de wasmachine, óf hij is opgegaan in de stapel hema-handdoeken bij ons thuis, wat zou betekenen dat ze net zo goed zijn als die van de hemaquote:Op vrijdag 18 december 2009 12:57 schreef P.F het volgende:
Hoe is de kwaliteit van de handdoeken? Ik heb een paar kleine gastendoekjes, maar ik twijfel of ik ook de grote handdoeken ga kopen. Je heb geloof ik 3 soorten kwaliteit: hotelkwaliteit, goede kwaliteit, gewone kwaliteit..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |