Aardig wijf is het, ging gister middag op bezoek bij haar na een lange tijd niet meer gezien te hebben. Vroeg ze mij of ik er nog wou eten.
Dus ik zeg: Ja hoor wat eten we?
Dus zij zegt: Macaroni.
Dus ik zeg: Ok! Lekker!
Even later riep ze dat het eten klaar was dus ik snel naar de tafel rennen om lekker te eten. Ze schept op maar wat zag ik daar toch een vieze rommel het leek wel uitgekotste lasagne. Er zat gewoon draadjesvlees in en fucking veel prei en ui zag er ook nog wortel en paprika in drijven. Ik moest gewoon bijna kotsen zo erg was het..
Macaroni bij mij is:
macaronielleboogjes + tomatensaus met een beetje ui en gehakt + kaas
Vond het een beetje zielig om het te laten staan, dus ik heb wat flinke happen naar binnen gewerkt maar godverdomme wat is dat goor zeg.
Klacht: zware tegenvaller, had echte macaroni verwacht, heel de middag op verheugd, maar ik kreeg wat anders..
Subklacht: Boeren die rommel bij de macaroni pleuren.
[ Bericht 8% gewijzigd door Dakada op 01-12-2009 13:37:03 ]