I'm on itquote:Op maandag 30 november 2009 22:48 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dat kun je niet of nauwelijks patenteren. Maar een geniaal idee uitwerken kost maanden, die voorsprong heb je en die voorsprong hoef je niet meer kwijt te raken (als je het goed doet)
quote:Op maandag 30 november 2009 21:10 schreef Teun_ZHV het volgende:
Volgens mij meende Soury het helemaal niet rottig of zo (zie ook PI).
Maar nog wel zin an kest?quote:Op dinsdag 1 december 2009 08:34 schreef Noek het volgende:
[..]
![]()
![]()
Morning! Het is dinsdagmorgen, een prachtige ochtend om alle Sinterklaasshit in huis te halen.![]()
Ik heb geen zin!
Weet dat ik in gedachten bij je ben, al shoppend.quote:Op dinsdag 1 december 2009 08:34 schreef Noek het volgende:
[..]
![]()
![]()
Morning! Het is dinsdagmorgen, een prachtige ochtend om alle Sinterklaasshit in huis te halen.![]()
Ik heb geen zin!
Natuurlijk!quote:
Ik heb van 10.00 tot 12.00. Dat is ZAT! ZAT zeg ik je.quote:Op dinsdag 1 december 2009 09:03 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Weet dat ik in gedachten bij je ben, al shoppend.ik moet ALLES!!! nog. Alles!
![]()
nah, behalve de chocoladeletters. Die had ik in oktober al.
Na heel veel jaren creatieve gedichtjes verzinnen voor verkeerde letters.
![]()
Ga zo eerst ff sporten. Dan heb ik van 12 tot 15. Da's genoeg tijd. Toch? toch?? toch?????? *in paniek heen-en-weer rent.*
En goeiemorgen natuurlijk.
Sinterklaasgeenzin eigenlijk.quote:
ja die tijd heb ik dan weer *keihard in huilen uitbarst* met steile wimpers treed ik de wereld tegemoet. Hoe vaak ik al niet gehoord heb: ben je ziek?quote:Op dinsdag 1 december 2009 09:20 schreef Noek het volgende:
Nee hoor, zen. Ik ga me eerst eens opmaken. Dan hou ik nog 5 minuten over voor het serieuze Sinterklaas/verjaardagswerk. Het is vooral de mascara die veel tijd in beslag neemt.
*knippert
Voelden jullie dat briesje? Dat was ik.
Ik weet het niet Buuf. Ik twijfel ook aan die lijst. Het restaurant dat genoemd is in Kampen vind ik namelijk een stuk minder dan een ander restaurant in Kampen, maar die staat dan weer niet op die lijstquote:Op dinsdag 1 december 2009 09:54 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik zag in de krant een stuk over all you can eat Sushi restaurants. Zit er daarvan een in mijn buurt Teun?!
Aaaaaaaw.... ja, da's rot altijd. Maar goed, als je het niet ook zo voelt is het wel het beste natuurlijk. ook al was het gemeen.quote:Op dinsdag 1 december 2009 09:57 schreef Copycat het volgende:
Ik moest vanmorgen bot doen tegen een collega die dacht dat het feit dat we een paar keer per week samen naar en van werk fietsen genoeg bodem biedt voor een gezamenlijk filmavondje. Niet dus, temeer daar hij signalen afgeeft die erop duiden dat zijn interesse verder gaat dan platonisch.
Ik ben altijd een enorme softie wat dat betreft en hou het meestal een beetje in het midden omdat ik niet wil kwetsen, maar dat schiet ook niet op. Dus heb ik vanochtend gemompeld 'Sorry, maar dat doe ik enkel met mijn vrienden'.
En nu voel ik me toch een beetje gemeen.
quote:Op dinsdag 1 december 2009 09:53 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Oi, lekker laat wakker, ben wel jaloers op je
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |