Als hij huisoudste is, moet ie maar op zn strepen gaan staanquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:31 schreef Breathtaking het volgende:
Hij zou er nu ook weer wat over gaan zeggen.. Maarja, het kutte is, ze wonen in zo'n verenigingshuis en hij is daar huisoudste.. Dus niemand durft er wat over te zeggen tegen hem, dus richten ze hun frustraties maar richting mij ofzoterwijl dat natuurlijk nergens op slaat.
En ik denk dat dat binnenkort wel gaat gebeuren ja, dat uit m'n vel springen!
Havo ookquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:32 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Haha, Janies heeft alleen een basisschool diploma.
Allemaal mannenquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:33 schreef Smart_ass het volgende:
Dankje btw, JB.
Maar eh, die huisgenoten zijn allemaal mannelijk? En allemaal gay dan zeker.Als het meiden waren had ik het enigszins kunnen begrijpen, maar jongens?!
Gay mannen zijn toch nooit agressief naar meisjes?quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:33 schreef Smart_ass het volgende:
Dankje btw, JB.
Maar eh, die huisgenoten zijn allemaal mannelijk? En allemaal gay dan zeker.Als het meiden waren had ik het enigszins kunnen begrijpen, maar jongens?!
Bt is een beetje traag van begrip. Ik moet haar ook steeds helpen met computerproblemen.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:33 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Zal wel liggen aan de persoon. Je weet van jezelf wel of je dingen makkelijk oppikt.
Ik pik alles makkelijk op, maar dit dus nietquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:33 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Zal wel liggen aan de persoon. Je weet van jezelf wel of je dingen makkelijk oppikt.
True. Bovendien is het eigenlijk alleen voor fok, msn, en wat tikken in word (of een iworks programma wat daarop lijkt). Ik neem namelijk m'n pc gewoon mee naar m'n kamer, en m'n laptop gebruik ik dan tijdens hoorcolleges en als ik in de weekenden thuis ben.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:33 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Zal wel liggen aan de persoon. Je weet van jezelf wel of je dingen makkelijk oppikt.
vroeg ik me ook al afquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:09 schreef Florian_ het volgende:
Waar is de oude vertrouwde SC OP gebleven?
Sommige mensen nemen dat verenigingsleven sowieso íets te serieus.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:34 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Allemaal mannenen ook allemaal leuke jongens hoor, afzonderlijk. Maar ik denk gewoon dat ze serieus heel jaloers zijn dat ik hun huisvader/leider/inspiratiebron inpik
!
Ja dat vind ik ook, maar ik snap ook dat hij daar geen enorme ruzie over wil maken ofzo. En ja maar ze willen ook gewoon geen vriendin.. En dat zal ze ook wel storen, L kan nu natuurlijk geen meisjes meer hosselen en geile neukertjes thuis brengen enzo maar is gewoon verliefdquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:33 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Als hij huisoudste is, moet ie maar op zn strepen gaan staan
En dat kunnen ze je niet serieus kwalijk nemen, anders is het wel heel flauw, dat ligt in de lijn der verwachting.
O en anders: regel voor allemaal een vriedin![]()
Ik kan hier een grap op maken maar dat doe ik niet omdat jij Fas bent.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:35 schreef Fascination het volgende:
[..]
Bt is een beetje traag van begrip. Ik moet haar ook steeds helpen met computerproblemen.
Mijn huisgenoten zijn elk weekend bij hun ouders, dus heb ik het paradijsje voor mezelf en mijn vriend.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:31 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja maar mijn muren zijn flinterdun en dan kan ik niet fatsoenlijk seksen als er huisgenoten zijn!
Inderdaad ja. En daar hoort voor hen ook dat hele chicks regelen bij, wat L dus niet meer kan, en de hele dag gamen wat L niet kan omdat 'ie met mij isquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:36 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Sommige mensen nemen dat verenigingsleven sowieso íets te serieus.
Ja mijne ook meestal, maar als ik 'm dan eens mee hierheen neem in het weekend is er opeens wel iemand, echtquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:37 schreef ynuhh het volgende:
[..]
Mijn huisgenoten zijn elk weekend bij hun ouders, dus heb ik het paradijsje voor mezelf en mijn vriend.
Nou ja, misschien is het wel slim om even aan te geven dat er een grens is en dat ze echt te ver gaan. en dan niet zeggen, maar er ook iets aan DOEN. (net als met kinderen, niet alleen zeggen: dat mag niet, maar ook straf gevenquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:36 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja dat vind ik ook, maar ik snap ook dat hij daar geen enorme ruzie over wil maken ofzo. En ja maar ze willen ook gewoon geen vriendin.. En dat zal ze ook wel storen, L kan nu natuurlijk geen meisjes meer hosselen en geile neukertjes thuis brengen enzo maar is gewoon verliefdtsja.
quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:37 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik kan hier een grap op maken maar dat doe ik niet omdat jij Fas bent.
L.?quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:38 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Inderdaad ja. En daar hoort voor hen ook dat hele chicks regelen bij, wat L dus niet meer kan, en de hele dag gamen wat L niet kan omdat 'ie met mij ismaarja, ik ben ook niet 24/7 met hem en als zij huisavond hebben kom ik daar niet eens in de buurt dus wat dat betreft hou ik er al wel rekening genoeg mee.
Dan nog, echt sneu dat ze het zo overduidelijk laten merken. Ik zou dan ook gewoon heel eerlijk zijn.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:31 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja maar dat is niet leuk, dan moet ik dus de hele dag op zijn kamer zitten en me verbergen ofzo, wtf. Bovendien is het een beetje één huisgenoot die de toon zet en dan gaat de rest er maar in mee..
[..]
Ja ik denk ook gewoon dat het deels is omdat ze zelf geen chick hebben en daarom geen reet te doen en dat het ze stoort dat wij het wel leuk hebben samen.
Maar ik snap ook wel dat het ze wat aan gaat, ik bedoel, wij zitten ook wel eens in hun gemeenschappelijke woonkamer enzo, maar in deze situatie snap ik het totaal niet.
[..]
Ja maar dan bitch ik dus!
[..]
Ja maar mijn muren zijn flinterdun en dan kan ik niet fatsoenlijk seksen als er huisgenoten zijn!
[..]
Hij zou er nu ook weer wat over gaan zeggen.. Maarja, het kutte is, ze wonen in zo'n verenigingshuis en hij is daar huisoudste.. Dus niemand durft er wat over te zeggen tegen hem, dus richten ze hun frustraties maar richting mij ofzoterwijl dat natuurlijk nergens op slaat.
En ik denk dat dat binnenkort wel gaat gebeuren ja, dat uit m'n vel springen!
Oh van lover.quote:
Inderdaad. Ze zeiken gewoon. Hij is hun bezit niet ofzo.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:38 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Inderdaad ja. En daar hoort voor hen ook dat hele chicks regelen bij, wat L dus niet meer kan, en de hele dag gamen wat L niet kan omdat 'ie met mij ismaarja, ik ben ook niet 24/7 met hem en als zij huisavond hebben kom ik daar niet eens in de buurt dus wat dat betreft hou ik er al wel rekening genoeg mee.
Ja maar ik vind dat moeilijk, want een serieus gesprek doen ze niet aan. Dus of ik word heel heel boos en maak een kutopmerking/pissig betoog waarin ik even heel duidelijk maak hoe ik erover denk.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:39 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Nou ja, misschien is het wel slim om even aan te geven dat er een grens is en dat ze echt te ver gaan. en dan niet zeggen, maar er ook iets aan DOEN. (net als met kinderen, niet alleen zeggen: dat mag niet, maar ook straf geven) Expres een week lang elke avond een stel vrouwen over de vloer halen oid
En nee, uiteraard, verliefd zijn is niet cool
L als afkorting van loverquote:
Ja dat vind ik dus ook. Oke dat je dat soms irritant vindt, dat kan ik ook nog wel begrijpen hoor als je het gevoel hebt dat je je huisgenoot kwijt raakt ofzo.. Maar zeg dat dan tegen hém want ik kan daar niets mee.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:40 schreef griekjeee het volgende:
[..]
Dan nog, echt sneu dat ze het zo overduidelijk laten merken. Ik zou dan ook gewoon heel eerlijk zijn.
Dat kan van vanalles zijn WAAAquote:
Je leven is echt kut ja.quote:Op vrijdag 27 november 2009 19:38 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja mijne ook meestal, maar als ik 'm dan eens mee hierheen neem in het weekend is er opeens wel iemand, echthet zit me niet mee.
Dat snap ik, misschien kan hij het doen, en dan dat hij ervoor zorgt dat er een hoop vrouwen over de vloer komen een week als ze niet luisterenquote:Op vrijdag 27 november 2009 19:43 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja maar ik vind dat moeilijk, want een serieus gesprek doen ze niet aan. Dus of ik word heel heel boos en maak een kutopmerking/pissig betoog waarin ik even heel duidelijk maak hoe ik erover denk.
Of ik laat L het klusje opknappen omdat die wel een normaal gesprek met ze kan voeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |