Weet iedereen nu al dat oma ziek is, dat ze moeten werken etc.quote:Op zaterdag 28 november 2009 15:00 schreef PimD het volgende:
En jawel hoor, de eerste tickets staan alweer op Marktplaats
Ben ik het niet mee eens, ik vond het leuk om juist een wat ingetogener Muse te zien. Publiek was idd een beetje vreemd, maar ik vond 'Undisclosed Desires' echt prachtig en ook 'Knights of Cydonia' was geweldig, met een superieure solo van Matt die ik nog niet eerder gehoord had.quote:Op zaterdag 28 november 2009 12:39 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Dat vond ik dus echt een slecht optreden. Het was inderdaad in een oud theater, maar het geluid was kut en de band gedroeg zich alsof het robots waren.
Voilaquote:Op zaterdag 28 november 2009 18:19 schreef Duizendpootje het volgende:
Is het nog ergens terug te kijken?
Ik was gister aan het partyen toen mijn kleine broer me smste dat muse op mtv was!
Ik vond het eerlijk gezegd nogal meevallen, 49 euro per kaartje. Ik had gerekend op minimaal een tientje meer.quote:Op zaterdag 28 november 2009 18:28 schreef mrkanarie het volgende:
* mrkanarie wil eigenlijk ook wel, maar vind t nog best wel duur...
Mijn ouders vinden het heerlijke muziekquote:Op zaterdag 28 november 2009 22:09 schreef Sengha het volgende:
Zat ik gisteravond te genieten van Muse op MTV, komen mijn ouders aangezet:
"Kun je niet even boven gaan zitten ofzo? Dit is toch geen muziek meer. Wat een herrie."
Hoe durven ze?
Denk dat je na Goffertpark een hele tijd kan wachten, en het is sowieso nog 6 maanden weg. Als ze volgende maand zouden optreden zou ik ook niet gaan, maar denk dat ik tegen de tijd dat het 19 juni is ik er superveel zin in hebquote:Op zondag 29 november 2009 13:00 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Ik moet me steeds tegenhouden om kaarten te kopen. Ik ga ze volgend jaar sowieso wel zien, maar eigenlijk kun je ze niet te vaak zien.
quote:Op zaterdag 28 november 2009 22:09 schreef Sengha het volgende:
Zat ik gisteravond te genieten van Muse op MTV, komen mijn ouders aangezet:
"Kun je niet even boven gaan zitten ofzo? Dit is toch geen muziek meer. Wat een herrie."
Hoe durven ze?
Komt omdat ze dat van MTV niet mochten.quote:Op zondag 29 november 2009 22:04 schreef Bekka90 het volgende:
Ik heb net het concert bekeken in New York.
Vond ze er stijf bij staan, vonden jullie ook niet?
Normaal zijn ze wel levendiger.
Waarom spelen ze Uprising 2 keer?
Thanks voor de link, btw
Dat was opzet?quote:Op zondag 29 november 2009 22:06 schreef Sautor het volgende:
[..]
Komt omdat ze dat van MTV niet mochten.
Plus het waren maar een stuk of 10 die-hard fans, de rest was at random (op looks oid) geselecteerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |