quote:Op woensdag 25 november 2009 16:59 schreef trancethrust het volgende:
Verspil er gewoon geen tijd meer aan joh.
bedankt voor de TT wijziging.quote:
nee hoor, goede politici komen met goede moties. en dat valt ook te zien.quote:Op woensdag 25 november 2009 17:05 schreef H.FR het volgende:
Sub-klacht:
Iedere bekende politicus verspilt een groot deel van hun tijd, en daarmee ons geld.
Aangezien er maar één lid is, is dit een verkapte doodverwensing.quote:Op woensdag 25 november 2009 18:08 schreef Penisbaard het volgende:
Sowieso is de PVV een onzinnige partij die zo snel mogelijk uit elkander mag vallen
zitten wel meer PVV leden in de 2e kamer hoorquote:Op woensdag 25 november 2009 18:11 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Aangezien er maar één lid is, is dit een verkapte doodverwensing.
VAN MIJN BELASTINGSPEGELS!!quote:Op woensdag 25 november 2009 18:11 schreef FunkyHomosapien het volgende:
ah, en nu weer een Live debat met 2girls1cup-achtig muziekje.
Geert is het enige lid, zo zei hij op powned-tv, zodat er geen LPF-achtige taferelen zouden komen. Dan zal hij die knechten die in de 2e kamer zitten wel anders noemen. Zoals knechten, bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 25 november 2009 18:13 schreef FunkyHomosapien het volgende:
zitten wel meer PVV leden in de 2e kamer hoor
Mag jij in pegels betalen???quote:
geert kan best zeggen dat hij het enige lid is, maar dat is simpelweg gewoon niet zo.quote:Op woensdag 25 november 2009 18:16 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Geert is het enige lid, zo zei hij op powned-tv, zodat er geen LPF-achtige taferelen zouden komen. Dan zal hij die knechten die in de 2e kamer zitten wel anders noemen. Zoals knechten, bijvoorbeeld.
Dan zou het een blatante leugenaar zijn!quote:Op woensdag 25 november 2009 18:18 schreef FunkyHomosapien het volgende:
geert kan best zeggen dat hij het enige lid is, maar dat is simpelweg gewoon niet zo.
Nss.quote:Op woensdag 25 november 2009 18:20 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Dan zou het een blatante leugenaar zijn!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |