Dit dus.. en elke dag.. zo ongeveer op elk moment gebeuren dit soort dingenquote:Op dinsdag 24 november 2009 01:02 schreef Cesare-Borgia het volgende:
die verhalen wekken echt enorme walging bij mij ophoerenlopen is sowieso vies, laat staan al die kk ranzige dingen.
quote:Op dinsdag 24 november 2009 23:45 schreef spanishgirl het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
klit en pik in 1 verhaal, sterker nog over 1 persson
Was dat maar zoquote:Op woensdag 25 november 2009 00:04 schreef guapo het volgende:
[..]
Vieze mannetjes![]()
Dit gebeurd toch alleen in Limburg?
quote:Op dinsdag 24 november 2009 23:45 schreef spanishgirl het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
klit en pik in 1 verhaal, sterker nog over 1 persson
quote:Op woensdag 25 november 2009 12:53 schreef Nikmans het volgende:
Wandelaars-topic, wacht ik zoek dat verhaal over die Jody Bernal imitator even op
quote:Ikzelf heb TOO MUCH bizar en grappige dingen meegemaakt in de werk, maar de topper blijft toch de 'jodie bernal karaoke king'
Werkte aantal jaar geleden in een club waar ik toch de gekste en grappigste dingen heb meegemaakt
We hadden een 'vaste klant' die 3-4x in de week kwam en meestal alle beschikbare dames naar de kamer meenam....
Zwaar doorgesnoven, doorgedraaide teveel geld te spenderende (stoerdoenende buiten de kamer) jonge meneer, die in de kamer alléén in zijn eentje in een volle (super size) badschuimende jakuzzi naakt wou staan dansen en zingen voor ons (alle dames op bed zitten kijken, als publiek, en NIET lachen) het nummer van Jodie Bernal: que si que no, keihard aan het zingen!!!! Hij maakte altijd dezelfde bewegingen en zijn 'top' beweging was met zijn slappe l*l draaien en slaan tegen het water.....Dat ging meestal zo een aantal uur door en wij maar zitten kijken vanaf de bed en telkens hem aplaudiseren.....
Ik vroeg hem een keer in de bar beneden of 'dat' een fetish van hem is, hij zei: Wat is fetish? hij snapte er niks van en zei tegen mij: 'Ik plezier jij geld, klaar'
Had hij ook gelijk in lol
Maar ik snap toch wel veel fetishen en kijk nergens raar van op, ookal doe ik bepaalde dingen niet in prive kan ik er toch inkomen dat sommige mannen en vrouwen een speciale fetish hebben! Probeer het ook altijd te begrijpen en erin te komen, vind het gewoon bijzonder wat iemand wel of niet opwindt.
Maar dit Jodie Bernal karaoke 'fetish' zal ik echt nooit begrijpen
Hij wou echt nooit sex ook niet klaarkomen, aanraken, of pijn/dominatie ofzo alleen maar een publiek van sexy dames die hem toejuigen en aplaudiseren terwijl hij naakt altijd dezelfde liedje zingt en dezelfde met zijn slappe l*l ronddraaiende slaande dansje doet in het water urenlang (tussendoor ZOVEEL snuiven als Scarface)!!!!
En de bizarre is dat deze man ondanks zijn jonge leeftijd echt een 'grote jongen' was in bepaalde kringen en echt stoer en ruig buiten de kamer dus de contrast is dan nog effe wat groter
Van ex collega vernomen dat hij paar jaar geleden gestorven is, toch jammer want al met al was hij wel een sympatieke man
Hij heeft in iedergeval zeer veel plezier in zijn korte leven gehad!!!
XXX Sarah
Tjah over doden praat je niet gauw slecht he, zelfs niet over dooie Jodie Bernal karaoke fetishtenquote:Op woensdag 25 november 2009 15:51 schreef Alborz het volgende:
[..]
"al met al was hij een sympatieke man"
quote:Helaas, helaas wat een teleurstelling. Ik heb lang rondgelopen in de nacht van hemelvaart om iets leuks te vinden. Dit lukte niet erg want "allemaal" dezelfde types en niet echt mijn type. Uiteindelijk werd het 134-2 Valentina. Had een aardige uitstraling en er was veel mogelijk. Ik heb voor 100 euro geboekt. Dit zou zijn voor 40 min. Ik vind het altijd prettig als de dame ook geniet dus ik heb haar gemasseerd en aansluitend gebeft. Zij genoot en werd lekker nat maar het duurde lang. Geeft niet want bij de meeste dames is het dan zo dat zij het erg waarderen en trekken de tijd dat je met hun bezig bent niet van jou tijd af (tenminste als het zoooo lang duurt). Nadat zij was klaargekomen (heb overigens mijn twijfels maar goed) kreeg ik de melding dat zij de tijd vergeten was en dat mijn tijd erop zat en dat ik even snel moest klaarkomen maar het was ook mogelijk om bij te betalen. Ik heb hiervoor bedankt ( heb daar een enorme hekel aan). Een paar harde rukken en condoom erom. Kort en waardeloos pijpen en dan weer keihard rukken. Het was duidelijk dat zij niet wist wat een man prettig vind, absoluut geen inlevingsgevoel voor de man. Zo hard dat het gewoon zeer doet. Je hebt weleens vrouwen die gewoon niet goed zijn in bed en dit is er zo een. Na 5 min kreeg ik te horen dat het niet lukte en ik kreeg weer de vraag of ik bij wilde betalen. Wederom bedankt. En ik kon met een volle zak weer vertrekken na 30 minuten terwijl er 40 was afgesproken.
Het zal duidelijk zijn: geen gevaar voor herhaling, ik loop er met een wijde boog omheen. Ik moest dit even kwijt en hoop dat anderen hun voordeel ermee kunnen doen want ik erger mij verschrikklijk aan dit soort praktijken.
En hadden we het anale feestdeel al gehad?quote:Het werd geen zon, zee en zand maar een zwembad en blote tool in de hand in het limburgse land.
Roxanne is een heel mooi vrolijk vrouwelijk poppetje met kort blond haar uit Letland die Badmad wel zag zitten maar Badmad was weer een schijtert zodat het gabbertje eraan te pas moest komen om ons te koppelen.
We hadden geluk kamer 18 was vrij en ons daarin opgesloten eerst samen onder de douche elkaar lichaams verkennen en uitgebreid wasje gedaan ze kon niet van de darkietool afblijven.
Eerst wat streel en tease werk van Roxanne om vervolgens wat hard te gaan pzc alsof dat geen hardcore is Badmad vond het in ieder geval lekker.
Badmad werd wat wild in de cowgirl besprongen ze ging me toch te keer op de darkietool. Roxanne onderworpen aan de hardcoredoggystyle van de Lindros clan en dat ging zeer zeker naar de zin van Badmad. Hou je van hardcore-seks is Roxanne aan te bevelen ben je wat romantisch en hou je van zoentjes krijgen doe het dan maar niet.
Badmad wil nog wel een keertje in haar mooie blauwe ogen kijken en weer een potje hardcore-seks met haar gaan doen.
quote:Zogezegd, zogedaan, voor 80 euro (beide keren) afgesproken en in ruil hiervoor werd ik eerst gepijpt en even bereden. Hierna heeft Nathalie ruim de tijd genomen om haar vuist in mijn anus te krijgen.
Bij het tweede bezoek kon haar vuist er helemaal in. Het is een raar maar toch ook wel prettig gevoel. Mocht iemand dit ook eens willen proberen dan kan ik hierbij Nathalie van harte aanbevelen.
Ze doet het heel rustig aan, gebruikt voldoende glijmiddel en natuurlijk kostte het mijzelf ook nog wel enige inspanning om de "pijn" die je voelt te beheersen.
Na deze anale handelingen ben ik beide keren met de hand tot een hoogtepunt gebracht. Alles tesamen een Klasse-Meid!
quote:Mijn favoriete dames waren niet aanwezig, en hoewel ze eigenlijk wat te slank/mager naar mijn smaak was, leek ze door het glas best een aardig stuk.
Sprak af voor 50 Euro p+n. Ik kleedde me uit, zij niet. Toen ik daar wat van zei, kreeg ik een scheldkannonade over me heen. Eerste handeling van haar kant was daarna het aanbrengen van een condoom. Nou ben ik echt niet zo misdeeld daar beneden, maar als ie nog niets heeft gezien om zich op te verheugen dan is zo'n condoom zeker niets iets om van te gaan steigeren.
Toen ze dus een poging deed om te gaan pijpen (ik had mij inmiddels op het bed gelegd, je hebt tenslotte betaald en je wil wat, nietwaar..) was mijn onderdaan inmiddels zo in zijn schulp gekropen, dat ze het condoom los in haar mond kreeg. Ze keek daar zo verbouwereerd bij, dat ik -ondanks dat ik kwaad was- hier verschrikkelijk om moest lachen.
Het resultaat was ongeveer dat ik me moest haasten om in de kleren te komen anders had ze die zo via de inmiddels door haar geopende deur de straat opgegooid.
Dit is echt DE te mijden meid van Groningen.
Ik bezoek nu al jaren de DVP en ik kan zeggen dat ik of een goede smaak heb, of steeds veel geluk, maar zo slecht heb ik nog nooit meegemaakt !!
OK, soms is er niet de echte klik tussen DVP en klant, maar onbeschoft en
bedriegelijk handelen is toch weer iets heel anders.
Hookers zou eigenlijk -net zoals voor de post- een soort JA/NEE sticker moeten uitgeven. Deze 'dame' zou dan de sticker met alleen 'NEE' op haar 'brievenbus' geplakt moeten krijgen !
Een andere suggestie: net als bij de 'Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen', zouden we een raamsticker moeten kunnen aanbrengen met
'Goedgekeurd door de NVH (Nederlandse Vereniging van H.....lopers), "Beste uit de test", "Slechtste uit de test".
OK, zal d'r wel niet van komen, maar een K-wijf is dit wel !!!
Bedankt voor het advies, medewandelaar. Ik wandel vanavond wel een straatje verderquote:Op woensdag 25 november 2009 15:57 schreef Hetiszover het volgende:
Whehe, en voor de mensen die vanavond nog willen wandelen (Nikmans):
[..]
Gadver, een soort van kieskeurig.nl maar dan voor hoerenlopersquote:Op woensdag 25 november 2009 15:57 schreef Hetiszover het volgende:
Whehe, en voor de mensen die vanavond nog willen wandelen (Nikmans):
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |