Als er ooit een disney pornofilm gemaakt gaat worden is zij de enige die de vrouwelijke hoofdlos kan spelen. Onder de titel Dolfijn heeft Natalie bij haar eenmalige GangBang laten zien dat er altijd een verschil zal blijven bestaan tussen leuke prille meisjes en echte mooi ervaren vrouwen. Allebei niet te versmaden natuurlijk, maar toch.
Ruim zes weken geleden kreeg ik in mijn privé mailbox al de aankondiging van de GangBang. Dat was toch nog wel onverwacht aangezien ik mijn e-mail adres ruim twee jaar geleden heb meegegeven aan een kennis omdat zijn vriendin een fantasie had om een keer met meerdere mannen tegelijk sex te hebben. Het kan wel even duren werd er toen gezegd bij een feestje van Layla in 2007 (dat dus doorging, = haast uniek begrijp ik).
Op de dag zelf kreeg een telefoontje dat de afgesproken tijd niet haalbaar was in verband met een file. Na wat overleg is toen geregeld dat ik de kamersleutel kon ophalen aan de receptie. Makkelijk voor mij en voor de andere genodigden. De gereserveerde suite zag er perfect uit. Een soort van bruidssuite die ruim genoeg was voor meerdere gasten. Na een half uurtje werd er op de deur geklopt en kwam een aardige Brabantse jongen binnen. Weer werd er geklopt een tiental minuten later. Dat was mijn kennis met z’n vriendin Natalie.
Het is natuurlijk altijd afwachten hoe het meisje er uitziet. Haar vriend had al gemaild dat hij Natalie een van de mooiste vrouwen vond die hij kende. Dan zijn de verwachtingen natuurlijk hoog gespannen en is dat kans dat het tegenvalt altijd wat groter. Maar geen zorg wat dat betreft.
Natalie is echt een verschijning. Een vrouw waar je naar blijft kijken omdat ze uitstraling heeft. Mooi verzorgd halflang blond haar met een leuke clip aan de achterkant waarmee ze een speels toefje tovert aan de achterzijde. Stralende ogen, lief neusje en een sensuele volle mond en een mysterieuze glimlach. Haar kleding was klasse. Een mooie jurk en stijlvolle pumps.
Bij de kennismaking gaf ze aan dat ze best wel zenuwachtig was, maar daar merkte je verder niets van. Ook haar vriend was zenuwachtig en baalde van de vertraging die was opgelopen door de file. Natalie vroeg wat voor sterrenbeeld wij hadden en wist op basis daarvan te vertellen dat alle drie de mannen erg gevoelig waren en goed bij haar pasten. De champagne werd ontkurkt en we toasten op een hele leuke en spannende middag.
Nadat de drie heren hadden gedoucht ging Natalie zich optutten. Dat duurde even maar als een echte diva kwam ze terug uit de badkamer. Hoge hakken, ragfijne zijden kousen, een sexy vlinderbroekje en een corseletje dat haar als gegoten zat.
De speeltjes werden klaargezet. Een heftige tarzan, een blinddoek, zwarte latex handschoentjes, een buttplug en een touwtje om iets vast te binden. De combinatie van drie heren en één dame bleek perfect. Wij konden alle aandacht geven aan Natalie en zij aan ons .
Dit feestje was in principe eenmalig, maaaaaar Natalie heeft besloten om een reünie te organiseren in het midden van het land op donderdagmiddag 24 september. Wie interesse heeft om mee te doen met het tweede feestje van deze 29 jarige blondine mag mij een IM sturen.
Groeten
Blondinyzer