quote:Op maandag 23 november 2009 16:28 schreef thijs1994 het volgende:
Zo, heb heel wat price requests liggen bij Jack. Gister en vandaag gestuurd, ben blij dat hij de laatste tijd zo snel reageert.
Ohja, nog even terugkomend op de horloges.
http://www.budgetgadgets.(...)st-watch-p-4777.html
Absolute aanrader. Zal nog wel een mini-review schrijven.
Hoezo kan je die niet vervangen?? Ik wel hoor:P. En als ik dat ding naar de juwelier breng om te vervangen ben ik net zoveel geld kwijt als dat ik een nieuwe zou kopen.quote:Op maandag 23 november 2009 16:34 schreef Skiet het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd hoelang de batterij het van die horloges doet aangezien je die niet kan vervangen
Ik zou dit eigenlijk voor mzelf moeten houden omdat ik een horloge homo benquote:Op maandag 23 november 2009 16:34 schreef Skiet het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd hoelang de batterij het van die horloges doet aangezien je die niet kan vervangen
zucht, http://services.dealextreme.com/quote:Op maandag 23 november 2009 17:15 schreef MagischMannetje het volgende:
Mijn flashlight staat nog steeds op waiting for supplier (5 dgn). Waar kan ik een ticket aanmaken![]()
![]()
Ja dat weet ik dan ook nog wel maar ik moet gewoon een vraag over mijn order stellen. En niet over een product die ik mis etc.quote:Op maandag 23 november 2009 17:19 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
zucht, http://services.dealextreme.com/
Moeilijk he zelf op HELP klikken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |