Laten we maar hopen ja.quote:Op zondag 29 november 2009 16:46 schreef Luco het volgende:
[..]
Dat zijn dingen die ik nog nooit het meegemaakt in de 1e klasse (Ook op OK niet trouwens, en in HK heb ik ook nog nooit gezien)... Bizar dan, zal wel incident zijn dat VADA
Ik moet zeggen dat als je dat bij mij doet (of tegen mij in dat geval) dat ik de bal dan even bij je kom halen...niet zachtzinnig...als ik ergens een schijthekel aan heb is het dat wel.quote:Op zondag 29 november 2009 14:55 schreef Luco het volgende:
Dat kan ik me goed voorstellen. Ik kreeg gister ook nog gezeik van de tegenstander omdat ik na een doelpunt de bal ving en bij me hield. We stonden op dat moment 18-8 voor ofzo. Dat zal me werkelijk waar aan m'n reet roesten, ik ben soms irritant, of dat nou bij 18-8, 0-0 of 13-12 is...
is idd niks voor VADA...vreemdquote:Op zondag 29 november 2009 16:46 schreef Luco het volgende:
Dat zijn dingen die ik nog nooit het meegemaakt in de 1e klasse (Ook op OK niet trouwens, en in HK heb ik ook nog nooit gezien)... Bizar dan, zal wel incident zijn dat VADA
Dat is het 'm juist, tegenstander beetje irriteren. Het is meer zodat mijn vak de tijd heeft om over te lopen naar de verdediging ed. Als ik zie dat iemand de bal komt halen laat ik 'm gewoon vallen en loop daarna naar het andere vak.quote:Op woensdag 2 december 2009 09:52 schreef dribbel79 het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat als je dat bij mij doet (of tegen mij in dat geval) dat ik de bal dan even bij je kom halen...niet zachtzinnig...als ik ergens een schijthekel aan heb is het dat wel.
Agressief gedrag tegenover je tegenstander met daarvoor een directe rode kaart, Laagst mogelijke straf hiervoor is 4 wedstrijden. Shit happensquote:Op vrijdag 4 december 2009 14:22 schreef NoJokes het volgende:
Teammate heeft voor rode kaart van vorige week 4 wedstrijd gekregen, terwijl hij iemand duwde..
Ja, die rode kaart ging nergens om had ik begrepen...quote:Op donderdag 17 december 2009 00:50 schreef NoJokes het volgende:
Vorige week zaterdag, weer een rode kaart alleen dan voor de tegenstanders(Albatross). De andere heer uit mijn vak(teamgenoot) kwam in actie tegen mijn heer, mijn teamgenoot viel daardoor op de grond en nam in ze val mijn heer mee. Dus die heer staat op terwijl mijn teamgenoot bleef liggen en hij deed alsof hij zo'n vriendelijk tikje op ze wang gaf, maar hij sloeg hem daar dus best hard en kreeg een rode kaart. Helaas werd op het wedstrijdformulier geschreven dat het slaan zonder iemand te raken was... Uiteindelijk wel verloren. En afgelopen zaterdag ook verloren, ik speelde echt slecht we hadden eigenlijk best kunnen winnen maar zei scoorden al hun vrije ballen.
Nja, hij had gewoon mijn teamgenoot niet moeten raken ookal was het indd een beetje overdreven van de scheidsrechter om hem daarvoor rood te geven. Op de Albatross site staat trouwens dat mijn teamgenoot die heer van Albatross schopte wat ook helemaal niet gebeurd is.quote:Op donderdag 17 december 2009 08:47 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ja, die rode kaart ging nergens om had ik begrepen...
de eerste 2 punten zijn een feit!!quote:Op woensdag 16 december 2009 16:55 schreef Burnie88 het volgende:
ODIK 3 moet je kunnen hebbenLet op 1 dame van ODIK, een vrij klein/blond vrouwtje, die is vooral bij vrije ballen erg zuiver. Voor de rest geen bijzondere heren. Vooral met snelheid te verslaan denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |