Die blijf je helaas houden, maar ben dus blij dat ik gister neit in zulke rooms zat. Misschien dat ook aan de levels ligt.quote:Op maandag 30 november 2009 10:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nou ik heb 2 uur lang DM gedaan in verschillende rooms, maar al die campers zijn zwaar irritant. Achter boompjes, in een donkere kamer in een hoekje, onder een auto, hoog boven op een gebouw achter een airco, dat soort dingenZo sneu.
Alle kills van een killstreak award tellen mee voor de volgendequote:Op maandag 30 november 2009 10:19 schreef NikkelCobalt het volgende:
Wel nasty dat als je een "precision airstrike" killstreak award hebt, die kills vervolgens ook meetellen voor je volgende award. Eerst boem op wat campers en vervolgens worden ze direct daarna ook nog genakt door een Harrier bijvoorbeeld. Maar mij hoor je niet klagen
Dat zeg ik tochquote:Op maandag 30 november 2009 10:46 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Alle kills van een killstreak award tellen mee voor de volgende
precies, hoe irritant het ook isquote:Op maandag 30 november 2009 09:37 schreef Crazy-M het volgende:
Net of er in een echte oorlog wel eerlijk wordt gespeeld![]()
Degenen degenen degenen.quote:Op maandag 30 november 2009 11:54 schreef Dennehy het volgende:
In alle matches die ik speel zijn de campers en noobtubers toch altijd degenen die een lage score hebben. En degenen die echt aanvallend en aggressief spelen degenen die winnen.
Waarom zou je je NAT status precies naar open willen hebben?quote:Op woensdag 25 november 2009 14:24 schreef WyriHaximus het volgende:
Vanavond maar weer eens verder gaan met me router config kijken of ik de NAT status naar open kan krijgen en anders maar misschien een nieuwe router.
Kun je beter connecten en beter friends inviten etcquote:Op maandag 30 november 2009 12:20 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Waarom zou je je NAT status precies naar open willen hebben?
http://tweakers.net/nieuw(...)fare-2-cheaters.htmlquote:De online gameservice Steam verwijdert in samenwerking met Infinity Ward 2500 accounts van valsspelende gebruikers. Deze gebruikers zouden volgens Steam en Infinity Ward in hun online games diverse hacks hebben gebruikt.
Met de melding van Infinity Ward-medewerker Robert 'Fourzerotwo' Bowling dat 2500 Steam-gebruikers een ban kunnen verwachten, geeft Inifnity Ward gehoor aan de oproep van veel gamers die zich de afgelopen weken in de pc-versie van Modern Warfare 2 aan cheaters hebben gestoord. Vele gebruikers slaagden er al in het spel dusdanig te kraken dat er allerlei instellingen voor zwaartekracht en ammunitie voor wapens aangepast konden worden, en ook het gebruik van hacks bleek mogelijk.
In online pc-games vormen Cheaters een terugkerend probleem. Bij diverse schietspellen kunnen gebruikers middels slinkse trucjes diverse hacks gebruiken, ondanks de toepassing van anti-cheat- software. In diverse video's is te zien hoe vermeende cheaters gebruikmaken van hacks als aimbot en wallhack. Hoewel het voor de hand ligt dat het gebruik van deze software de aanleiding voor de bans is, hebben Infinity Ward en Steam niet officieel bekendgemaakt op welke manier de cheaters vals speelden.
Dan neem ik aan dat er een ban komt op de cd-key, toch?quote:Op maandag 30 november 2009 12:28 schreef Tain het volgende:
[..]
http://tweakers.net/nieuw(...)fare-2-cheaters.html
Cd-keys zijn gekoppeld aan je account en kan je dus maar 1x gebruikenquote:Op maandag 30 november 2009 12:35 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dan neem ik aan dat er een ban komt op de cd-key, toch?
Want anders kan iemand zich een ander account aanmaken op steam en klaar.
Beetje het FOK principe: ban op origineel account -> Kloon.
Even een vraagje: Is MW2 qua systeemeisen veel zwaarder als MW1 ?
quote:Update 12:30: De gebruikers waar Steam actie tegen onderneemt, verliezen hun recht om Modern Warfare 2 online te spelen. Alléén Modern Warfare 2 wordt voor hen via het Valve Anti-Cheat systeem geblokkeerd; de rest van hun Steam-account blijft actief en wordt niet verwijderd.
wel goed dat ze er iets aan gaan doen. benieuwd of het ook helptquote:Op maandag 30 november 2009 12:38 schreef Tain het volgende:
[..]
Cd-keys zijn gekoppeld aan je account en kan je dus maar 1x gebruiken![]()
[..]
Aha. Nice.quote:Op maandag 30 november 2009 12:38 schreef Tain het volgende:
[..]
Cd-keys zijn gekoppeld aan je account en kan je dus maar 1x gebruiken![]()
[..]
Nouja, als je beetje handig bent met UAV en je radarmap kunnen interpreteren kun je prima inschatten waar iemand vandaan komt.quote:Op maandag 30 november 2009 12:31 schreef Prosac het volgende:
[..]
Te vaak gezien in Killcam, dat ik met cold blooded en ninja door iemand afgeknald wordt die rondkijkt, mij niet ziet in beeld en dan ineens gaat liggen in de richting waar ik vandaan moet komen, waarbij ik 2 seconden later de hoek om kom..
cold blooded maakt je onzichtbaar op de UAV en radarmap.quote:Op maandag 30 november 2009 14:20 schreef NikkelCobalt het volgende:
[..]
Nouja, als je beetje handig bent met UAV en je radarmap kunnen interpreteren kun je prima inschatten waar iemand vandaan komt.
absoluut niet. Hij draait prima op een AMD single core van 2.4 Ghz(weet het model zo niet uit mijn hoofd) met een 6800GT. (1024x768 dan weer wel), dus elke pc van de afgelopen 3 jaar zou hem zonder problemen moeten kunnen hebben lijkt me.quote:Op maandag 30 november 2009 12:35 schreef de_boswachter het volgende:
Even een vraagje: Is MW2 qua systeemeisen veel zwaarder als MW1 ?
Ohquote:Op maandag 30 november 2009 14:41 schreef bigbass het volgende:
cold blooded maakt je onzichtbaar op de UAV en radarmap.
Kan je host zijn voor matches, scheelt vaak weer een hoop gezeik met host migrations en laggy hosts.quote:Op maandag 30 november 2009 12:20 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Waarom zou je je NAT status precies naar open willen hebben?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |