Het was deze of telkens gevraagd worden dat ik die gast was in mijn avatar.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:11 schreef Apuleius het volgende:
Past zoooooo mooi bij jouw avatar!
Dat wist ik heul niet, neem me niet kwalijk.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:12 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Het was deze of telkens gevraagd worden dat ik die gast was in mijn avatar.
quote:Op donderdag 19 november 2009 23:11 schreef Apuleius het volgende:
Past zoooooo mooi bij jouw avatar!
FAILquote:Op donderdag 19 november 2009 23:10 schreef Metalfrost het volgende:
Geweldig, nieuwe headers - sint headers.
Maar neem nou deze
[ afbeelding ]
Wie komt er alle jaren? Dat is toch heulegaar geen sinterklaaslied?
Klacht: rare tekst
Subklacht: lichtblauwe font op donkerblauwe achtergrond, lekker leesbaar
Dat de rest van Nederland er tientallen andere sinterklaasliedjes bij verzonnen in de jaren negentig, is mij even voorbij gegaan. Ik moest het doen met 'zie de maan schijnt door de bomen' en dat soort schel gebral uit mijn keel en die van mijn klasgenoten.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:15 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
FAIL
Ken je sinterklaasliedjes
quote:Op donderdag 19 november 2009 23:21 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Dat de rest van Nederland er tientallen andere sinterklaasliedjes bij verzonnen in de jaren negentig, is mij even voorbij gegaan. Ik moest het doen met 'zie de maan schijnt door de bomen' en dat soort schel gebral uit mijn keel en die van mijn klasgenoten.
Wellicht zou het helpen, dat wanneer ik zou emigreren naar midden- of zuid-Nederland, zulk soort liedjes er wel permanent in werden gestampt. Gelukkig is dat voorval aan mijn voorbij gegaan, want ik zie het nut er niet van in om meerdere liederen uit mijn hoofd te leren, gezongen voor een goedheiligman, eens per jaar.
Ik ken hem ook niet.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:22 schreef trovey het volgende:
[..]
Dit is een heel oud liedje hoor en bekend in heel Nederland (behalve blijkbaar bij jou)
Ik ook niet.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:24 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ik ken hem ook niet.
Gelukkig wel ja. Moeite moeten doen om cadeautjes te ontvangen, anders dan heel het jaar lief en voorbeeldig te moeten gedragen, om vervolgens niet te worden gestraft met een roe of ander noemenswaardig hulpmiddel van zwarte Piet, waarmee stoute kindertjes hun lot moeten ondergaan.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:22 schreef trovey het volgende:
[..]
Dit is een heel oud liedje hoor en bekend in heel Nederland (behalve blijkbaar bij jou)
Scheer je weg.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:26 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Gelukkig wel ja. Moeite moeten doen om cadeautjes te ontvangen, anders dan heel het jaar lief en voorbeeldig te moeten gedragen, om vervolgens niet te worden gestraft met een roe of ander noemenswaardig hulpmiddel van zwarte Piet, waarmee stoute kindertjes hun lot moeten ondergaan.
quote:Op donderdag 19 november 2009 23:24 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ik ken hem ook niet.
Wie komt er allen jaren, daar weer uit Spanje varen... mompelmompelmompel... -terKLAAS HOESEE!quote:Op donderdag 19 november 2009 23:38 schreef trovey het volgende:
Dat kinderkoor weet dat liedje wel te rekken...wij deden er altijd veel korter over
...kregen we sneller cadeautjes als Sinterklaas het klaslokaal binnen kwam
Ongeveer op die manier jaquote:Op donderdag 19 november 2009 23:40 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Wie komt er allen jaren, daar weer uit Spanje varen... mompelmompelmompel... -terKLAAS HOESEE!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |