Ik weet nou wel dat het niet aan die leidster lag. Nou ja hij komt er wel weer overheen hoor. Zodra ik buiten ben is het overquote:Op vrijdag 20 november 2009 22:05 schreef bodpa09 het volgende:
En d'r is een Oprah DVD box he Estrys. Sneu hoor dat Seb nu een beetje eenkennig is. Weggaan terwijl je een huilend kind achterlaat is heartbreaking (is daar geen Oprah show over???), maar misschien wel fijn dat zij in elk geval probeerde om hem af te leiden. En dat ze hem vasthield enzo.
Ik wil jullie niet bang maken trouwens, maar IRL staan Grasjes en ik ook nog boven jullie in het lijstje.
KD en Estrys, ja hoor, voor jullie duurt het nog heeel lang voordat jullie babietjes dreumesjes zijnquote:Op vrijdag 20 november 2009 22:14 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ik weet nou wel dat het niet aan die leidster lag. Nou ja hij komt er wel weer overheen hoor. Zodra ik buiten ben is het over![]()
enne mijn baby wordt pas volgend jaar 1
Ja en dan kijk je tv komt die reclame van pampers van happy birthday, met die baby'squote:Op vrijdag 20 november 2009 22:23 schreef Grasjes het volgende:
[..]
KD en Estrys, ja hoor, voor jullie duurt het nog heeel lang voordat jullie babietjes dreumesjes zijn![]()
Ik sta echt versteld van hoe snel dit jaar is gegaan. Waar is mijn kleine baby gebleven
Die van mij is ook nog heeeel lang heeeeel klein...quote:Op vrijdag 20 november 2009 22:23 schreef Grasjes het volgende:
[..]
KD en Estrys, ja hoor, voor jullie duurt het nog heeel lang voordat jullie babietjes dreumesjes zijn![]()
Ik sta echt versteld van hoe snel dit jaar is gegaan. Waar is mijn kleine baby gebleven
En dan krijg je natte ogen...quote:Op vrijdag 20 november 2009 22:25 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ja en dan kijk je tv komt die reclame van pampers van happy birthday, met die baby's
Nee, ik ben door de borstvoeding nog niet eens ongesteld geweest...quote:
Ja zodra je de hoek om bent brullen. Of niet Kleurdoosquote:Op zaterdag 21 november 2009 09:32 schreef Fruppel het volgende:
Lennon waterpokkenwat sneu! Hoop dat hij er niet al teveel last van krijgt!
Bij Danique viel het mee maar dat is wel weer even geleden.
Eenkennige Seb is ook helemaal niet leuk he al die grote mensen die wat van je willen, de dame hier is niet zozeer eenkennig maar heeft inmiddels wel door dat ik wegga en dan is het brullen.
Ik ben vaak de deur nog niet door of ze is al gestopt en gaat spelen.
GWS heb je stiekem wat te melden
Ja dan zijn ze alweer een jaar. De tijd gaat veel te snel. Al vind ik het ook wel leuk om te zien hoe ze zich ontwikkelen van een klein hulpeloos baby'tje tot een klein zelfstandig mensje die al kan zitten, kruipen en een eigen willetje hebben.quote:Op maandag 23 november 2009 10:42 schreef Jelief het volgende:
Nog precies 2 maanden Diaan!![]()
![]()
We gaan vanmiddag voor de 9 maanden afspraak naar het cb
Ik ben benieuwd hoeveel mijn beer gegroeid is , hij draagt maatje 74 broeken maat 80 shirts.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |