blijft die trein gewoon ook met fyra/hsl straks ?quote:Op donderdag 19 november 2009 08:23 schreef Vlarp het volgende:
intercity naar amsterdam is de langste dubbeldekker die kan rijden op het traject, volgens mij met 12 treinstellen. Dus voorin is altijd zitplaats
O ja, en vitaminepillen zijn extra, dus ook nog een bak koffie er overheen![]()
Fyra rijdt al elk uur hoorquote:Op donderdag 19 november 2009 08:28 schreef Stroekie het volgende:
[..]
blijft die trein gewoon ook met fyra/hsl straks ?
ok ik dacht dat fyra in de plaats van en niet naast intercity ging rijden en ns zo meer dure abo's kan slijtenquote:Op donderdag 19 november 2009 08:36 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Fyra rijdt al elk uur hoorMaar die is duurder en die vervangt straks de Thalys. De gewone intercity's blijven rijden, ook omdat Fyra en de internationale trein niet op Leiden stoppen
Als NS dat zou doen dan zouden ze wel heel veel reizigers kwijt rakenquote:Op donderdag 19 november 2009 08:40 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ok ik dacht dat fyra in de plaats van en niet naast intercity ging rijden en ns zo meer dure abo's kan slijten
wat is dit, de Baltar on Tour 2009 edition ?quote:Op donderdag 19 november 2009 09:10 schreef Baltar het volgende:
Morning![]()
Vandaag in het altijd mooie Zwolle, weinig tijd om te FOKken
ja ik ben ik er ook al helemaal klaar meequote:Op donderdag 19 november 2009 09:33 schreef Xiance het volgende:
pffff wat een vermoeiende ochtend weer
SHAAALLLOOOOOMMMMEEEEEE!!![]()
![]()
![]()
ik stond iom half 7 alweeer naast mn bedquote:Op donderdag 19 november 2009 09:34 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja ik ben ik er ook al helemaal klaar mee
en ik ben nog niet eens een half uur binnen
ik werd om 6.30 uur gebeld door een collega die voor mijn deur stond om me te komen ophalen, alleen had ze gisteren verzuimd te melden dat ze op kantoor was, dus ik heb vriendelijk bedankt aangezien ik toen nog lag te slapenquote:Op donderdag 19 november 2009 09:39 schreef Xiance het volgende:
[..]
ik stond iom half 7 alweeer naast mn bed
mn hele bioritme is naar de knoppe!
huh?quote:Op donderdag 19 november 2009 09:47 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ik werd om 6.30 uur gebeld door een collega die voor mijn deur stond om me te komen ophalen, alleen had ze gisteren verzuimd te melden dat ze op kantoor was, dus ik heb vriendelijk bedankt aangezien ik toen nog lag te slapen
sinds engie tijd heeft de NS blijkbaar weer een tekort aan materiaal en zijn mijn treinen ingekort terwijl het aantal passagiers gelijk is geblevenquote:Op donderdag 19 november 2009 09:46 schreef Xiance het volgende:
ik ga al ruim een decennium met de trein, en ik heb zelden ergens last van
ja, van die klote hooligans met hun bezopen boeren gedrag na een voetbal avond
Noah Valentyn is een Nederlandse acteur die doorbrak met zijn rol in Het Schnitzelparadijs in 2005. In deze film van Martin Koolhoven speelt hij tegenover Bracha van Doesburgh en Tygo Gernandt. Ook was de vegetarische Valentyn te zien in twee afleveringen van Gooische Vrouwen in de tijd dat Talpa het programma nog uitzondt.quote:Op donderdag 19 november 2009 08:53 schreef Stroekie het volgende:
wie de neuk is trouwens Noah Valentyn ?
heb je dat al gevraagd, of lijkt het gewoon zo?quote:Op donderdag 19 november 2009 09:50 schreef Stroekie het volgende:
[..]
sinds engie tijd heeft de NS blijkbaar weer een tekort aan materiaal en zijn mijn treinen ingekort terwijl het aantal passagiers gelijk is gebleven
Hij stond vanochtend nakend op de voorkant van de Spitsquote:Op donderdag 19 november 2009 09:52 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
Noah Valentyn is een Nederlandse acteur die doorbrak met zijn rol in Het Schnitzelparadijs in 2005. In deze film van Martin Koolhoven speelt hij tegenover Bracha van Doesburgh en Tygo Gernandt. Ook was de vegetarische Valentyn te zien in twee afleveringen van Gooische Vrouwen in de tijd dat Talpa het programma nog uitzondt.
Hij heeft op de Jeugdtheaterschool Rabarber gezeten, waar ook Georgina Verbaan, Bas Muys en Michiel de Zeeuw vandaan komen. Daarnaast heeft hij een tijd als model gewerkt voor diverse kledingmerken.
Eind 2008 zal hij te zien zijn in een theaterstuk met Egbert Jan Weeber. Vanaf januari 2009 is hij te zien in de musical Supermodel.
het is wetenschappelijk vast gelegdquote:Op donderdag 19 november 2009 10:04 schreef Xiance het volgende:
[..]
heb je dat al gevraagd, of lijkt het gewoon zo?
Wellicht kan Weemz je nog wat tips gevenquote:Op donderdag 19 november 2009 09:54 schreef TheaterMaMa het volgende:
vandaag kennistest en screentest voor that's the question
Ik miste de PM alquote:Op donderdag 19 november 2009 09:10 schreef Baltar het volgende:
Morning![]()
Vandaag in het altijd mooie Zwolle, weinig tijd om te FOKken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |