Ik ook.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:12 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik wil ook meedoen met ronde 2
[..]
Ja, en toen jij zo akkoord ging enzo.quote:Op woensdag 2 december 2009 08:34 schreef krioro het volgende:
Je bedoelt dat jij zei "Je doet de volgende ronde ook maar mee!"? Die deal?
Nope. Het gezeik begon nu al eerder dan verwachtquote:
Oh ja, nu je het zegt, klopt!quote:Op woensdag 2 december 2009 08:36 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ja, en toen jij zo akkoord ging enzo.
Welk gezeik?quote:Op woensdag 2 december 2009 08:37 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Nope. Het gezeik begon nu al eerder dan verwacht
Wat vind jij eigenlijk van het idee van één BM met bodyguards? Lijkt het je wat of denk je my way is beter? En waarom? Gewoon om jullie kant ook te horen.quote:Op woensdag 2 december 2009 10:05 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Hadden we niet net besloten dat iedereen die zich aanbiedt als burgemeester een weerwolf is?
Ik vind bodyguards op zich wel een leuk idee.. maar in mijn ervaring wordt de burgemeester echt niet zo vaak afgeslacht. Ik heb het eigenlijk zelden meegemaakt dat een burgemeester wordt opgegeten/gelyncht puur omdat het een burgemeester is. In het spel met kaarten wel ja, maar daar zit geen/weinig tactiek in en maakt die ene stem heel veel uit. Maar op een forum niet.quote:Op woensdag 2 december 2009 10:09 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Wat vind jij eigenlijk van het idee van één BM met bodyguards? Lijkt het je wat of denk je my way is beter? En waarom? Gewoon om jullie kant ook te horen.
quote:Op woensdag 2 december 2009 10:54 schreef Harajuku. het volgende:
twee burgemeesters
Edit: Voor de Krioro's onder ons, twee bodyguards dus.
Wil jij nou graag voor stupid fucking cunt uitgescholden worden? Het is dat het neit mag van harajakkie!quote:Op woensdag 2 december 2009 21:56 schreef Puntenslijpsel het volgende:
moet ik nou een nieuwe openen? nee toch?
quote:
huh?quote:Op woensdag 2 december 2009 21:59 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Wil jij nou graag voor stupid fucking cunt uitgescholden worden? Het is dat het neit mag van harajakkie!
Kijk vooral even naar de fipo in het vorige topicquote:
oh je wilde m zelf sluitenquote:Op woensdag 2 december 2009 22:16 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Kijk vooral even naar de fipo in het vorige topic
Ik was ook maar een beetje serieus, harajakkie!quote:Op woensdag 2 december 2009 22:23 schreef Harajuku. het volgende:
Nou jaaaaaaaaaaaaaaa. Wij hebben ook zo vaak iemand gehad die later aan kwam kakken, deze reactie is wel heel erg overtrokken.
quote:Op woensdag 2 december 2009 22:20 schreef UncleErnie het volgende:
Je wordt bedankt, tyfusTS. Door jouw onvermogen je aan je eigen lompe regels te houden, zie ik niet wat isdatzo's rol is voor ik naar bed ga.
niet alleen hoop ik dat deze ronde snel afgelopen is, zodat je geen SL meer bent, ik hoop ook van harte dat je niet blijft om een ronde mee te spelen, zodat ik helemaal geen last meer van je heb!
Sindsdien leefden alle bewoners van Wakkerdam vredig naast elkaar.quote:Op woensdag 2 december 2009 20:58 schreef DeParo het volgende:
Over halfuurtje tot driekwartier staat het op het forum. Iemand wilde namelijk nog stemmen maar moet blijkbaar wachten, raar verhaal, ik geef hem de kans.
Ik ga gewoon slapen, wat dacht je daarvanquote:Op woensdag 2 december 2009 22:59 schreef Puntenslijpsel het volgende:
nah ga toch maar sporten zie het daarna wel
quote:Op donderdag 3 december 2009 00:00 schreef Puntenslijpsel het volgende:
dude in plaats van dat ie meteen even zegt wie er dood was...
laten we deze ronde gewoon even afmaken en er dan echt voor gaan...
well thanks my love...quote:
Ik ook van jou idzquote:Op donderdag 3 december 2009 00:54 schreef Isdatzo het volgende:
Na al die misselijkmakende beschuldigingen van Tim.... Sorry Tim
.
* Isdatzo PS omarmt.
slaap lekkerquote:Op donderdag 3 december 2009 01:06 schreef Isdatzo het volgende:
Kan ik met een gerust hart gaan slapen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |