en als er niet op gereageerd wordt doe je een briefje om een baksteen en die gooi je door de autoruit zodat het ding niet voor niets afgaatquote:Op woensdag 18 november 2009 20:00 schreef trovey het volgende:
Briefje op raam auto plakken met verzoek om dat alarm wat minder scherp af te stellen i.v.m. overlast door het geluid is een eerste stap...wie weet hoeft er geen tweede te volgen en heb je een buurman die hieraan genoeg heeft om te reageren.
Dat was mijn tweede voorstelquote:Op woensdag 18 november 2009 20:03 schreef Ex-Lekkerlander het volgende:
[..]
en als er niet op gereageerd wordt doe je een briefje om een baksteen en die gooi je door de autoruit zodat het ding niet voor niets afgaat
Heb je je digitale fototoestel ingesteld op 1985 ofzo?quote:Op woensdag 18 november 2009 20:06 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Daar gaat ie dan!
[ afbeelding ]
Zo in de auto
File name
Digitaal fototoestel? in 1985quote:Op woensdag 18 november 2009 20:27 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Heb je je digitale fototoestel ingesteld op 1985 ofzo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |