het is de koorts timfrits, het is de koorts.quote:
quote:Op woensdag 18 november 2009 09:35 schreef Muck het volgende:
[..]
het is de koorts timfrits, het is de koorts.
Zo besefte ik net dat een pin up zo heet omdat je die poster op kunt hangen. Zomg
nee vandaagquote:
Mogguhquote:
quote:Op woensdag 18 november 2009 09:35 schreef Muck het volgende:
[..]
het is de koorts timfrits, het is de koorts.
Zo besefte ik net dat een pin up zo heet omdat je die poster op kunt hangen. Zomg
heeft dat te maken met de ruzie van gisteren?quote:Op woensdag 18 november 2009 09:46 schreef Ladylike het volgende:
[..]
nee vandaag
[..]
Mogguh
Ow
Okay, ik ben dus binnenkort de enige vrouw hier.
Mn collega heeft net te horen gekregen dat haar contract voor onbepaalde tijd opgezegd wordt.
Als de dir. denkt dat ik haar werk erbij ga doen voor dit kutsalaris en een contract van 3 maanden, issie goed gek, dan ben ik volgende week ziek
das mooi klotequote:Op woensdag 18 november 2009 09:46 schreef Ladylike het volgende:
[..]
nee vandaag
[..]
Mogguh
Ow
Okay, ik ben dus binnenkort de enige vrouw hier.
Mn collega heeft net te horen gekregen dat haar contract voor onbepaalde tijd opgezegd wordt.
Als de dir. denkt dat ik haar werk erbij ga doen voor dit kutsalaris en een contract van 3 maanden, issie goed gek, dan ben ik volgende week ziek
ik weet niet wat het is, elke keer als ik ziek ben en in bed lig, heb ik de tijd om dingen te overdenken, net of mijn brein dan tot rust komt (grensgevalletje ADHDquote:
Ja.quote:Op woensdag 18 november 2009 09:53 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
heeft dat te maken met de ruzie van gisteren?
misschien doe jij het beter en krijg je een vaste aanbieding
zeg dat welquote:
als er geen gewonden zijn:quote:Op woensdag 18 november 2009 10:01 schreef FFSletop het volgende:
Lol een auto ongelukje gebeurd voor onze school, hoor nu net een ambulance aankomen... Een Auto is tegen een bus geknald terwijl de bus voorrang had.
quote:Op woensdag 18 november 2009 10:03 schreef Ladylike het volgende:
[..]
als er geen gewonden zijn:
sukkel!!![]()
![]()
![]()
Soms trekken die bussen ook zomaar opquote:Op woensdag 18 november 2009 10:05 schreef FFSletop het volgende:
[..]![]()
Nou ja van zijn motor is weinig overik zag dat de airbag was uitgeklapt, maar die kerel is niet uit zijn auto gekomen... dat is, totdat ik weg ging, het gebeurde in de laatste 5 minuten van de les (of waren het er 50?), en toen had ik pauze. Volgens mij is hij nu wel ok, maar die denkt nog wel een keer na voordat hij nog snel en bus probeert de passeren
Moet je ook niet doen, ik blijf liever meestal ver achter zon dingquote:Op woensdag 18 november 2009 10:06 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Soms trekken die bussen ook zomaar op
had ik laatst ook.. bus had nog knipperlicht naar rechts (stond dus ook rechts langs de kant) en toen ik bij het achterwiel was (was dus al aan het inhalen) trok hij ineens op met knipperlicht naar links
ik ga dus echt niet achter iedere bus blijven die geparkeerd staatquote:Op woensdag 18 november 2009 10:08 schreef FFSletop het volgende:
[..]
Moet je ook niet doen, ik blijf liever meestal ver achter zon ding. Wat wil je ook, dat soort dingen krijg je bij voorlichtingsdagen over verkeersveiligheid er wel ingeramd.. al wist ik het pas na de 20e
quote:Op woensdag 18 november 2009 10:11 schreef Ladylike het volgende:
[..]
ik ga dus echt niet achter iedere bus blijven die geparkeerd staat
1 keer gezien met een vrachtwagen die al halverwege de bus was.quote:Op woensdag 18 november 2009 10:06 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Soms trekken die bussen ook zomaar op
had ik laatst ook.. bus had nog knipperlicht naar rechts (stond dus ook rechts langs de kant) en toen ik bij het achterwiel was (was dus al aan het inhalen) trok hij ineens op met knipperlicht naar links
leer zequote:
ik heb mn auto dus eens bijna IN een bus geparkeerd nadat die zonder kijken ineens van een busstrook af kwam en ik kwam met 90 (ja dat mag in belgie) aangescheurdquote:Op woensdag 18 november 2009 10:12 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
1 keer gezien met een vrachtwagen die al halverwege de bus was.
bus trekt op en gooit hem naar links.
vrachtwagen toeteren en er voorbij, daarna bus afsnijden, uitstappen en verhaal halen bij de buschauffeur.
die let voortaan wel op voordat hij weg rijdt bij de halte
quote:AMSTERDAM - Het overgrote deel van de webwinkels waar via iDeal kan worden betaald, is onvoldoende beveiligd.
..
iDeal veilig
Onderzoekers bekeken sites waar met de betaalmethode iDeal kan worden afgerekend. De betaalmethode van iDeal zelf is wel veilig, blabla bla
SSL-certificaten
blabla, Het College bescherming Persoonsgegevens adviseert webwinkeliers gebruik te maken van zogeheten SSL-certificaten.
De afkorting staat voor Secure Sockets Layer en is te herkennen aan een hangslotje (rechtsonder of rechtsboven in de browser) en een adres dat begint met https. Met SSL worden persoonsgegevens ''versleuteld' en onleesbaar voor derden.
the never ending storyquote:Onderzoekers hebben een ernstig beveiligingslek in het SSL-protocol ontdekt, waardoor aanvallers servers in shared hosting omgevingen, mailservers, databases en talloze andere beveiligde applicaties kunnen hacken. Secure Sockets Layer (SSL) wordt gebruikt voor het versleutelen van dataverkeer, waardoor het tijdens het vervoer via internet niet is af te luisteren. De kwetsbaarheid zorgt ervoor dat aanvallers via een man-in-the-middle aanval het verkeer wel kunnen onderscheppen.
ah, het wordt je niet gevraagd, je moet het gewoon doen.quote:Op woensdag 18 november 2009 10:30 schreef Ladylike het volgende:
Oh ik krijg dus gewoon gezegd dat ik maar de telefoon moet doen enzo
Ik moet hier weg
zo denkt de dir. dus blijkbaar..quote:Op woensdag 18 november 2009 10:35 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
ah, het wordt je niet gevraagd, je moet het gewoon doen.![]()
tijdens haar vakantie ging het ook dus.....
heb je straks je werk niet af en kan je ook vertrekkenquote:Op woensdag 18 november 2009 10:38 schreef Ladylike het volgende:
[..]
zo denkt de dir. dus blijkbaar..
heeft niet gezien dat ik een achterstand opliep en weer blij was dat ze terug was
dat is dus wel het vooruitzicht...quote:Op woensdag 18 november 2009 10:47 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
heb je straks je werk niet af en kan je ook vertrekken
Marcquote:
quote:Op woensdag 18 november 2009 11:28 schreef Ladylike het volgende:
teruggelezen?
ben de enige vrouw hier nu
wie is zaagmans eigenlijk?quote:
dat is de man die de week doormidden komt zagenquote:Op woensdag 18 november 2009 11:30 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
wie is zaagmans eigenlijk?
begrijp weinig van zijn hyves
zaagmans zaagt de week in tweeën, meestal woensdag middag 12:00quote:Op woensdag 18 november 2009 11:30 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
wie is zaagmans eigenlijk?
begrijp weinig van zijn hyves
correctie: de werkweek dusquote:Op woensdag 18 november 2009 11:35 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
zaagmans zaagt de week in tweeën, meestal woensdag middag 12:00
quote:Op woensdag 18 november 2009 11:34 schreef Ladylike het volgende:
[..]
dat is de man die de week doormidden komt zagen
snap hetquote:Op woensdag 18 november 2009 11:35 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
zaagmans zaagt de week in tweeën, meestal woensdag middag 12:00
http://www.meneerzaagmans.nl/site/index.htm
is ie bij mij te vroegquote:
ergens in de nacht gok ikquote:Op woensdag 18 november 2009 11:40 schreef goldfinger1963 het volgende:
zit net te rekenen wanneer hij bij mij dan moet zijn![]()
quote:Op woensdag 18 november 2009 11:42 schreef Ladylike het volgende:
schat, de foto's van onze bruidstaart zijn binnen:
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 18 november 2009 11:42 schreef Ladylike het volgende:
schat, de foto's van onze bruidstaart zijn binnen:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |