Ja. En dan vanaf laatste stop Nederland een treinkaartje richting gezellige stad in Duitsland.quote:Op woensdag 25 november 2009 17:38 schreef ivetje het volgende:
Uhm, met die treinkaartjes kan je toch alleen in nederland reizen? Dan lijkt me een duitse kerstmarkt niet echt een optie
Ik ben vorig jaar in Dusseldorf geweest en dat was leuk. Mijn dochter van vijf jaar was ook mee en zou dat lopen waarschijnlijk niet trekken, maar we overnachtten in een hotel en kregen van het hotel een recu waarmee je gedurende je verblijf gratis met het openbaar vervoer kon reizen; dit schijnen vrijwel alle hotels daar te doen. Met de tram dus verschillende kerstmarkten bezochtquote:Op woensdag 25 november 2009 09:05 schreef ivetje het volgende:
Aachen is heel erg gezellig en ik vond daar de sfeer ook heel leuk. Düsseldorf is ook erg leuk, maar dat is wel hel veel lopen omdat er door het centrum heen een aantal kerstmarkten liggen. Oberhausen ben ik nog nooit geweest, maar ik hoor van veel mensen dat het niet zo geweldig is en heel erg druk! Mede doordat er dus een winkelcentrum naast ligt. In Düsseldorf ligt de markt ook gewoon in het centrum en kom je dus ook alle winkels tegen, net zoals in Aachen. Ik zou persoonlijk voor Aachen gaan, is niet al te ver weg en gewoon erg gezellig. Let er wel op dat je niet al te vroeg gaat. De kraampjes gaan meestal pas rond een uur of 11/12 open en daarvoor is er weinig te doen in de stad
Was gisteren even in Nordhorn en daar waren de kraampjes ook al open (geloof dat ie gisteravond officieel geopend werd). Verwacht er niet teveel van overigens, het is maar een kleine winkelstraat en je bent er dus nog wel een keer door.quote:Op woensdag 25 november 2009 09:00 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik wil naar Munster én Nordhorn maar geen flauw idee of dat laatste iets is maar het is wel lekker dichtbij.
Aken lijkt mij ook leuk om met kerst naartoe te gaan. Ik vind het sowieso wel een leuke stad! Alleen een beetje uit de buurtquote:Op donderdag 26 november 2009 16:50 schreef MissSpooky het volgende:
De markt in Aken is echt gezellig.
Dank je ivetje, het wordt Düsseldorf en een andere dag waarschijnlijk Aken.quote:Op woensdag 25 november 2009 21:57 schreef ivetje het volgende:
Ow, dat wist ik inderdaad niet!! Wij zijn 1 dag gegaan met de trein, dus hebben geen overnachting gehad daar. Düsseldorf is dus ook goed met de trein te bereiken tuinfluiter
Graag gedaanquote:Op zondag 29 november 2009 23:27 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Dank je ivetje, het wordt Düsseldorf en een andere dag waarschijnlijk Aken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |