ik heb het nog uitgezocht omdat een forum op een site van mij links naar downloadbare muziek werd gezet.quote:
toch hetzelfde met de gasten van the pirate bay?quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:41 schreef Nicolas_Cage het volgende:
Ja problemen krijgen en daadwerkelijk veroordeeld worden ligt nogal een eind van elkaarVandaar dat ik het even zeker wil weten
het was toch net revolutionaire dat een paar weken geleden de eigenaren van marokko.nl aangesproken werden op de postings van hun users?quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:38 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
ik heb het nog uitgezocht omdat een forum op een site van mij links naar downloadbare muziek werd gezet.
neem het van me aan.
Je vergelijkt de verkeerde dingen. Dit kan per geval verschillen.quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:46 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
toch hetzelfde met de gasten van the pirate bay?
gebruikers uploaden de dingen, TPB doet niks en ZIJ worden veroordeeld, niet de uploaders.
nee, daar heeft Danny bijv al jaren last van, ook 4chan etc etc.quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:49 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
het was toch net revolutionaire dat een paar weken geleden de eigenaren van marokko.nl aangesproken werden op de postings van hun users?
ik vergelijk geen verkeerde dingen.quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:50 schreef L-IS het volgende:
[..]
Je vergelijkt de verkeerde dingen. Dit kan per geval verschillen.
Een rechter kijkt er bijvoorbeeld ook naar of er voldoende tijd is geweest om een post aan te passen of maatregelen te treffen.
een maatje van mij met zijn eigen hostingbedrijf heeft al eens een boete gekregen omdat sommige webmasters wat illegale software op zijn servers had gezet.quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:55 schreef Elmostyle het volgende:
Er was enige tijd ook iets over te doen, werd op frontpage over geplaatst + blog van danny, ik kan het alleen ff niet terugvinden, waar was dat ook alweer over?
en een webhoster, is die aansprakelijk?
En http://www.iusmentis.com/aansprakelijkheid/providers/quote:Een forum is in principe niet aansprakelijk voor bijdragen van deelnemers. Pas als de forumbeheerder weet of hoort te weten dat de inhoud van de berichten onrechtmatig is, moet hij ingrijpen. Doet hij dan nog steeds niets, dan kan hij wel aansprakelijk worden gesteld.
quote:De aansprakelijkheid van aanbieders van internet-diensten (providers) is wettelijk geregeld. Een provider die alleen informatie doorgeeft, is niet aansprakelijk voor die informatie. Hetzelfde geldt voor een hostingprovider, mits hij de informatie weghaalt zodra deze onrechtmatig blijkt te zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |