Het is gewoon achterlijk dat julie me niet geloven terwijl ik alles over mijn hond en z`n hartklachten hier neer typ!quote:Op maandag 16 november 2009 14:59 schreef Stali het volgende:
2 dagen nog maar?.
Enfin, daar gaan we weer.
Jij mag wel een beetje je gemak houden tegen mij. Ik was juist degene die het voor jou opnam.quote:Op maandag 16 november 2009 15:04 schreef Braddie het volgende:
[..]
Het is gewoon achterlijk dat julie me niet geloven terwijl ik alles over mijn hond en z`n hartklachten hier neer typ!
Wel als je net zolang wacht en dan s'nachts bij een waarnemende dierenarts gaat ipv lekker overdag bij je 'eigen' DAquote:Op maandag 16 november 2009 15:08 schreef Lienekien het volgende:
Een check up bij de dierenarts kost toch niet standaard 100 euro?!
Ja, dat kan ik me heel goed voorstellenquote:Op maandag 16 november 2009 15:12 schreef Loveless85 het volgende:
Toch wel props voor TS dat hij alles uitlegt trouwens.
Maar snap je wel dat het over kan komen dat je wil wachten tot het eigenlijk al te laat is, en mensen dat onacceptabel vinden?
Is het niet een idee gewoon een keer te bellen met DA, je probleem uit te leggen (hond toch misschien niet helemaal lekker, maar dat je niet zo'n ruim budget hebt). Misschien wil hij/zij dan wel gewoon even keertje vrijblijvend met je overleggen over wat er met jouw budget het beste is voor de hond. Of de medicatie doorgezet moet worden en dat te betalen is, of misschien toch voor de hond een ander huis of inslapen het beste is.quote:Op maandag 16 november 2009 15:15 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja, dat kan ik me heel goed voorstellen
Preciesquote:Op maandag 16 november 2009 15:08 schreef Lienekien het volgende:
Een check up bij de dierenarts kost toch niet standaard 100 euro?!
Mocht het echt mis gaan, dan ben je misschien wel te laat.
Ga eens telefonisch met je dierenarts overleggen. Je hoeft er niet per se naartoe met je hond om advies te vragen.
Ja, dán wel jaquote:Op maandag 16 november 2009 15:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wel als je net zolang wacht en dan s'nachts bij een waarnemende dierenarts gaat ipv lekker overdag bij je 'eigen' DA
Ik snap alleen even nog iets niet TS.quote:Op maandag 16 november 2009 15:12 schreef Loveless85 het volgende:
Toch wel props voor TS dat hij alles uitlegt trouwens.
Maar snap je wel dat het over kan komen dat je wil wachten tot het eigenlijk al te laat is, en mensen dat onacceptabel vinden?
Het is inderdaad erg lastig...quote:Op maandag 16 november 2009 15:21 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Is het niet een idee gewoon een keer te bellen met DA, je probleem uit te leggen (hond toch misschien niet helemaal lekker, maar dat je niet zo'n ruim budget hebt). Misschien wil hij/zij dan wel gewoon even keertje vrijblijvend met je overleggen over wat er met jouw budget het beste is voor de hond. Of de medicatie doorgezet moet worden en dat te betalen is, of misschien toch voor de hond een ander huis of inslapen het beste is.
Ik snap dat het lastig is allemaal, maar ik zou iig gewoon je situatie aan de DA uitleggen. En afscheid nemen van een dier is nooit fijn, en doet ook best ff pijn. Maar je moet proberen aan de hond te denken, wat voor hem het beste is, niet voor jezelf
Dat zal niemand ontkennen hoorquote:
Jij typt wat ik dachtquote:Op maandag 16 november 2009 15:30 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wat houdt je tegen om te bellen?
Ik heb nog wel een naam voor TS, waarvan ik vrij zeker weet dat als TS die even mailt.. zij vast wel wat voor TS kan en wil doen.quote:Op maandag 16 november 2009 15:33 schreef Anne het volgende:
TS, waarom probeer je niet gewoon een andere dierenarts.
Ik neem aan dat er wel meer zitten in Hilversum die niet de hoofdprijs vragen.
Nou, deels eens.quote:Op maandag 16 november 2009 15:36 schreef Lienekien het volgende:
Het hondje krijgt al medicijnen. Die dierenarts heeft hem al eens onderzocht. Dan kun je best bellen, vertellen hoe het nu gaat en vragen om advies over hoe nu verder: zelfde dosering, meer/minder, vaker? En dan kun je gewoon langs bij de praktijk voor een herhaalrecept, zonder kosten voor een consult. Alleen de kosten van de medicatie, dus.
De hond is nog steeds regelmatig aan het hoesten en benauwd, dus nog niet stabiel op de medicijnen.quote:Op maandag 16 november 2009 16:01 schreef Greys het volgende:
Maar waarom moet ie nu de DA bellen dan? Het gaat nu toch juist weer goed begreep ik?
Hondje zit aan de hartmedicijnen en plaspillen.
Als het een herhaling van zetten gaat worden dan gaat er gewoon een slotje op, ik hoop echt dat voor het oude hondje goed afloopt allemaal.quote:Op maandag 16 november 2009 16:15 schreef ElisaB het volgende:
Echt, een deel 2 hoefde niet van mij
TVP dan maar!
Alleen al het feit dat ie het aanmaakt, dat deel 2, zegt mij al genoeg. In plaats van zich diep te gaan schamen over zijn nare aandachttrekkerij ten koste van een dier en een aantal goedgelovige fokkers en blij te zijn dat deel 1 eindelijk vol is en in de krochten van het archief zakt, maakt ie gewoon nog een deel aan om even lekker olie op het aandachtsvuurtje te gooien.quote:Op maandag 16 november 2009 16:15 schreef ElisaB het volgende:
Echt, een deel 2 hoefde niet van mij
TVP dan maar!
Hij is niet regelmatig benauwd en hoesterig...quote:Op maandag 16 november 2009 16:11 schreef senesta het volgende:
[..]
De hond is nog steeds regelmatig aan het hoesten en benauwd, dus nog niet stabiel op de medicijnen.
Oh en TS?
Informeer eens bij de gemeente, dat kan nooit kwaad toch?
Misschien dat jullie alles wel terug kunnen krijgen via bijzondere bijstand![]()
Is het misschien mogelijk dat je een foto van de hond hier plaatst?quote:Op maandag 16 november 2009 18:21 schreef Braddie het volgende:
Hij is niet regelmatig benauwd en hoesterig...
In de 3 weken dat hij de medicatie krijgt is hij 1 x 1 uurtje hoesterig geweest
Want dat helpt?quote:Op maandag 16 november 2009 19:16 schreef Sinarades het volgende:
[..]
Is het misschien mogelijk dat je een foto van de hond hier plaatst?
Wacht even, hier klopt iets niet.quote:Op maandag 16 november 2009 18:31 schreef muisje-eliza het volgende:
jij geeft ook maar antwoord op de vragen die jou het beste uitkomen heh. Daarnaast maak je je antwoorden gewoon "mooier" dan ze zijn. In het vorige topic heb je het over dat je met je ma moet rondkomen van 125 p maand. Hoe zit het met jouw Wajong-uitkering? Ik lees dat gewoon in een ander topic hier op FOK. Je houd van die uitkering (5 a 600 euro zeg je zelf) na aftrek van je vaste lasten (lees: oa. abbo voor telefoon en internet 50 euri) nog 200 euro over. Waar gaat dat geld heen? Je bent voor 35% afgekeurd, waarom ga je niet werk zoeken?
Zo heb je hier vroeger (lees 2007 ofzo) onder andere namen gepost, en meerdere topics zijn toen gesloten omdat je aan het kwallen was..Je heb zelfs een ban gehad. Op meerdere fora ben je al niet echt meer welkom (Queen-forum) of willen mensen niks met je te maken hebben (Hilversum-forum)
Ik snap jou niet![]()
Je denkt alleen maar aan je eigen haggie qua dieren betreft.
En je hoeft me niet ongevraagd te pmmen zoals je vanmiddag deed. Ik denk dit er over en klaar
quote:Op maandag 16 november 2009 19:16 schreef Sinarades het volgende:
[..]
Is het misschien mogelijk dat je een foto van de hond hier plaatst?
nja daarom zei ik er al bij "zeg je zelf" Er klopt gewoon zoveel nietquote:Op maandag 16 november 2009 19:19 schreef Qwea het volgende:
[..]
Wacht even, hier klopt iets niet.Als hij voor 35% afgekeurd is, krijgt hij ammenooit niet 600 euro hoor. Vergeet dat maar. Dat lult ie dan.
En hij antwoord idd alleen op de dingen die hem het beste uitkomen. Wedden dattie intussen nog steeds niet de DA heeft gebeld?
Best knap ja, 200-300 euro per maand sparen als je van 125 per maand moet leven met je moeder!quote:Op maandag 16 november 2009 19:56 schreef Qwea het volgende:
TS is troll
Hoeveel sparen jullie per maand?
Nieuwe TV voor in de slaapkamer!quote:Op maandag 16 november 2009 20:01 schreef Greys het volgende:
[..]
Best knap ja, 200-300 euro per maand sparen als je van 125 per maand moet leven met je moeder!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |