Neem de kids mee?quote:Op zondag 15 november 2009 21:53 schreef Ynske het volgende:
sjips ik bedenk me net dat ik dan moet oppassen![]()
k kan niet mee
Geen een natuurlijk.quote:Op maandag 16 november 2009 11:46 schreef Chanty het volgende:
tvp'tje hangt een beetje af van hoeveel herkansingen eraan komen
Hele dag verjaardag?quote:Op maandag 16 november 2009 16:43 schreef fFarl het volgende:
Leuk initiatief!!!
*checkt agenda*
![]()
zaterdag fotocursus,
zondag verjaardag.
Nou, ik zie de resultaten hier wel verschijnen...
Dat vroeg ik mij ook al afquote:
Ja hoorquote:Op maandag 16 november 2009 18:23 schreef Chanty het volgende:
P mag ik met jou meerijden dan als ik kom?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
70mm is veel te weinig.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:04 schreef vogelkooi het volgende:
NIkonian meld zich voor zaterdag of zondag.
Wat ik mee kan nemen, nikon d40 en d80, 18-70 nikkor, 50mm 1.8 nikkor en een 35mm 1,8 nikkor.
Joh..ik heb mensen met een 50mm zien fotograferen. Ieder zijn ding. Niet gelijk afschietenquote:
Is nog best een moeilijke klus daar. Aquariumvissen fotograferen in een huistuinkeuken aquarium lukt me prima, maar die in de dierentuin met 15 centimeter bol plexiglas ertussen zijn toch van een andere ordequote:Op woensdag 18 november 2009 10:51 schreef Netsplitter het volgende:
Bij de visjes kan het wel handig zijn.
en als je een abo hebt van blijdorp krijg je meen ik ook korting wegens aangesloten zijn bij blabla dierenorganisatiequote:Op woensdag 18 november 2009 13:30 schreef Marc H het volgende:
Vanaf 20 volwassenen ¤ 16,50, in plaats van 18 euro ik denk dat we dat niet gaan halen. Online je kaartje bestellen is trouwens 17 euro en je hoeft niet te wachten voor de kassa. (kaartje blijft geldig tot 31 maart 2010)
Marc H - Definitief.
Ik ook uiteraard.quote:
Fokkers, meetings en definitief... dat is iets dat niet in een zin pastquote:Op woensdag 18 november 2009 13:12 schreef sanger het volgende:
Misschien een idee om t kijken hoeveel FOK!kers er definitief komen? Dan kan er wellicht iets met groepskorting gedaan worden
LOLquote:
Is geen tele-meet hoor.quote:Op woensdag 18 november 2009 23:34 schreef vogelkooi het volgende:
Ten eerste ik had niet in de gaten dat het ging om en tele-meet om de pupillen van diertje te gaan fotograferen.:P.
Ten tweede ben ik iets minder van het tele maar vind het wel leuk om dieren te fotograferen ben al eens eerder in Arnhem zoo geweest. En om met mede hobbyisten te gaan is mooi meegenomen.
Leukquote:Op vrijdag 20 november 2009 12:00 schreef Chanty het volgende:
Ik ga mee. Al die stomme docenten denken dat ze niet hoeven te reageren op mijn vragen, dus dan hoeven ze ook niet te verwachten dat ik mijn paper tijdig kan inleverenEen mens kan toch niet plannen zo
Grrrrrr
Nogal, wilde eigenlijk dit weekend gaan schrijven maar heb of een casus nodig of toestemming nodig om een casus uit de les verder uit te werken en krijg zowel van Rotterdam als van Amsterdam geen respons.quote:Op vrijdag 20 november 2009 12:01 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Leuk
Dat je komt dan he.
Wel klote dat ze niks laten weten.
Ja en niets of niemand die me nog tegenhoudtquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |