Oh ja het hele topic is belachelijk, maar het ging me vooral om het woordje 'hea'.quote:
Mwah, verder is het topic zelfs te belachelijk voor Qwea....quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:10 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh ja het hele topic is belachelijk, maar het ging me vooral om het woordje 'hea'.
Ik dacht meteen 'Q?'
helaas zijn er nog altijd mensen die dat toelatenquote:Op zaterdag 14 november 2009 20:16 schreef Loveless85 het volgende:
Ook dat 'sinds ik gestopt ben met seks tegen mijn zin' stukje![]()
Ik zet m'n geld op trollkloontje, was vorige week toch ook al zoiets in R&P. Een topic over iemand die op z'n moeder geilde. Bleek toen een kloontje van iemand te zijn
In een relatie bedoel je?quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:17 schreef Ynske het volgende:
[..]
helaas zijn er nog altijd mensen die dat toelaten
quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:12 schreef oh-oh het volgende:
Ik ben ZÓ benieuwd naar dat interview dat Ushi zo gaat doen
Ik moest lachen om dr "ik ben schoon van SOA's en dat baarmoederhalskankervirus".quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:16 schreef Loveless85 het volgende:
Ook dat 'sinds ik gestopt ben met seks tegen mijn zin' stukje![]()
Ik zet m'n geld op trollkloontje, was vorige week toch ook al zoiets in R&P. Een topic over iemand die op z'n moeder geilde. Bleek toen een kloontje van iemand te zijn
Vorige week was ze echt meesterlijk, met LaToya, en oh was is die LaToya een lief mens, het leek me altijd zo een naar mens, maar wat een schatje zegquote:
Die heb ik helaas gemist. Maar deze keer zit ik er klaar voor.quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:20 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Vorige week was ze echt meesterlijk, met LaToya, en oh was is die LaToya een lief mens, het leek me altijd zo een naar mens, maar wat een schatje zeg
Jaaaaaaaaaaa tuurlijk. Ik schoot alleen hardop in de lach bij 'hea'quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:11 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Mwah, verder is het topic zelfs te belachelijk voor Qwea....
Toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
Oh doe jezelf een lol en kijk of je die ergens terug kan kijken, jeetje wat was dat leuk!quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:21 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Die heb ik helaas gemist. Maar deze keer zit ik er klaar voor.
quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:22 schreef Greys het volgende:
Q die reageert op sex tegen haar zin met haar partner:Nee man, Qwea die zegt dat niet die doet dat gewoonSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Je bedoelt waar die neushoorn een klisma kreeg en nu via de anus aan de eierstokken geopereerd wordt?quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:14 schreef trainfreak het volgende:
Voor de mensen die niet weten wat te doen..
Op één (Belgische tv zender) is er momenteel Dieren in nesten
Is al op hierquote:
quote:Op zaterdag 14 november 2009 20:28 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Je bedoelt waar die neushoorn een klisma kreeg en nu via de anus aan de eierstokken geopereerd wordt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |