oh, dat wil ik ook, als ik straks echt ergens 'woon' voor een langere tijd. nu verhuis ik om de 2 jaar bijna van land tot land..Ik krijg nu steeds koude tenen..quote:Op donderdag 19 november 2009 17:29 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
1,40 is toch al bijna een twijfelaartje...![]()
't is dat ik niet meer dan 1,60 breed kwijt kan in mijn slaaphok, ander had ik lekker een 2 meter breed bed aangeschaft.
Oh, ik heb wel voor het eerst in mijn leven een bed van 2,20 lang en dat is echt fantastisch als je zelf 1,95 bent!!! Alleen zijn de meeste buitenlandse hotelbedden nu in vergelijking nóg brakker...
Ben er net van teruggekomen op zondag. Als je van onnatuurlijk en duur houdt is Dubai een paradijs! Het is wel interessant te zien hoe een volk oliegeld op zo'n enorme schaal kunnen verspillen. Het voelt echt als een andere planeet! Het weekend daarvoor was ik in Noorwegen, waar ze veeel beter met oliegeld kunnen omgaan!quote:Op donderdag 19 november 2009 18:02 schreef Fogel het volgende:
Is Dubai een beetje een zon/strandvakantieplek?
Nee, mijn account is niet gehacked, mijn dochter heeft een paar dagen zon nodig binnenkort
Maar jij gaat dan ook het liefste 6 weken door onherbergzaam gebied fietsen!quote:Op donderdag 19 november 2009 20:34 schreef ultra_ivo het volgende:
Wat een luxebeesten hier. Als 't moet lig ik met 2 personen in een tentje van amper een meter breed.
Het gaat me niet om het gebied, ga toch geen tijd/mogelijkheid hebben voor veel culturele dingen omdat ik een 4-jarige bij me heb.quote:Op donderdag 19 november 2009 18:18 schreef Individual het volgende:
[..]
Ben er net van teruggekomen op zondag. Als je van onnatuurlijk en duur houdt is Dubai een paradijs! Het is wel interessant te zien hoe een volk oliegeld op zo'n enorme schaal kunnen verspillen. Het voelt echt als een andere planeet! Het weekend daarvoor was ik in Noorwegen, waar ze veeel beter met oliegeld kunnen omgaan!
Als je echt naar de UAE wil ga dan naar Abu Dhabi; daar zit net iets meer sfeer in. Ik ga er echt alleen heen als ik het 'moet'.
Als je puur voor warm zonnig strand gaat is het prima. Ik heb nog een paar uurtjes aan het strand gelegen en gezwommen (32C maar je voelt het minder door wind en droogte). Het blijft een eind vliegen en het tijdsverschil is 3 uur met CET. Er word wel goed voor je gezorgt en het is er heel veilig.quote:Op donderdag 19 november 2009 21:32 schreef Fogel het volgende:
[..]
Het gaat me niet om het gebied, ga toch geen tijd/mogelijkheid hebben voor veel culturele dingen omdat ik een 4-jarige bij me heb.
Wil alleen een plek met maximaal 1 uur tijdsverschil (helaas flipsen), "zon garantie" (graad of 20-25 in februari/maart) en een strand (incl aangename watertemperatuur), en wat in een lang weekend te doen is qua reizen. Lanzarote ofzo is vanaf hier ook al ca 6 uur vliegen, dus enkele uren extra is nog wel te doen, maar niet veel...
Ik vroeg naar Dubai omdat dat altijd wel in de aanbieding is bij flying blue (dan kan ik mijn ca 90.000 punten ook eens gebruiken) en omdat het zover ik weet daar "altijd" warm is.
In het begin hebben wij ruim anderhalf jaar in een appartementje van nauwelijks 12m2 gewoond, met uitklapbare "bank", klaptafeltje, koelkast in de kamer enzo: anderhalf jaar kamperen eigenlijk. Dus als 't moet, moet 't, maar wat is het toch lekker om gewoon een goed (Tempur) en ruim (1.80 x 2.00) bed te hebben.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:34 schreef ultra_ivo het volgende:
Wat een luxebeesten hier. Als 't moet lig ik met 2 personen in een tentje van amper een meter breed.
Ik zei nix.quote:Op donderdag 19 november 2009 18:02 schreef Fogel het volgende:
Is Dubai een beetje een zon/strandvakantieplek?
Nee, mijn account is niet gehacked, mijn dochter heeft een paar dagen zon nodig binnenkort
Dat is inderdaad de bedoeling. En ik heb mijn huiswerk niet goed gedaan, dacht dat het CET+1 was daar.quote:Op donderdag 19 november 2009 22:23 schreef Individual het volgende:
[..]
Als je puur voor warm zonnig strand gaat is het prima. Ik heb nog een paar uurtjes aan het strand gelegen en gezwommen (32C maar je voelt het minder door wind en droogte). Het blijft een eind vliegen en het tijdsverschil is 3 uur met CET. Er word wel goed voor je gezorgt en het is er heel veilig.
Jij wil toch naar het koude natte Schotland toe?quote:
Portugal? De Algarve?quote:
Redelijk te doen is subjectief, ik zelf zwem ook in smeltwater van een gletcherquote:Op donderdag 19 november 2009 22:48 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Portugal? De Algarve?
Of het zuidelijke stuk van Spanje. Dat is ook redelijk te doen in het vroege voorjaar.
Of Madeira misschien?
Ik weet nog wel een appartement vlakbij het strand, maar ik vrees dat het zeewater koud is en het strand nog kouder.
Nee, ik ben nu net in Nieuw-Zeeland geweest dus ik heb m'n dosis wel weer even gehad, wat dat betreft.quote:Op donderdag 19 november 2009 22:45 schreef Fogel het volgende:
[..]
Jij wil toch naar het koude natte Schotland toe?
Wat is de periode waarin je ernaartoe wilt?quote:Op donderdag 19 november 2009 22:44 schreef Fogel het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de bedoeling. En ik heb mijn huiswerk niet goed gedaan, dacht dat het CET+1 was daar.
Veilig is inderdaad ook een goede, dat is in de landen die ik normaal bezoek zo vanzelfsprekend dat ik er niet eens aan denk...
Iemand tips voor dichter bij huis?
Waarschijnlijk februari/maart, misschien eind januari al.quote:Op donderdag 19 november 2009 23:15 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Wat is de periode waarin je ernaartoe wilt?
Ik vrees het wel ja. Maar misschien hebben de andere travellers daar betere ervaringen...quote:Op donderdag 19 november 2009 23:47 schreef Fogel het volgende:
Dus jij denkt dat Teneriffe/Lanzarote/Gran Canaria te koud zijn?
quote:3 uur tijdsverschil is waarschijnlijk niet zo erg om te overbruggen (of negeren voor zo'n korte periode) voor een kind. Tunesie valt af omdat ik dat zelf een keer als kind "gegijzeld" ben door een winkeleigenaar (die vent hield me vast en wilde me niet laten gaan voordat mijn ouders wat zouden kopen...), die verkoopmentaliteit staat me erg tegen.
Mijn dochter kan beter tegen warmte dan ikzelfquote:Op vrijdag 20 november 2009 00:16 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Ik vrees het wel ja. Maar misschien hebben de andere travellers daar betere ervaringen...
(En het zal natuurlijk zoiezo een stuk warmer zijn dan in Noorwegen, in die periode.)
Maar kan je dochter ertegen, tegen de warmte? Of wil je dat juist gaan uitproberen?
[..]
Jemig... gezellig, zo'n ervaring....
Ik kan me zeker voorstellen dat je er dan nooit meer naartoe hoeft. (Je ouders waarschijnlijk evenmin.)
Dat dus, of Eilat ?quote:Op vrijdag 20 november 2009 04:32 schreef flipsen het volgende:
Egypte is toch een prima optie?
Egypte lijkt me erg tof, maar ik ga me er waarschijnlijk grondig aan irriteren dat ik maar weinig cultureels mee kan pakken daar. Met kinderen reizen is nogal een "remmende factor" op cultureel gebied (zeker als de intentie van de reis zon en strand is).quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |