Normaal gesproken geef je toch echt antwoord op een vraag, en niet een voorbeeld van een correct antwoord. Daarnaast was je tweede voorbeeld FOUT zoals je zelf ook al toegaf.quote:Op zondag 15 november 2009 18:49 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Lees bovenstaande post nog eens.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
Nee, statistiek van vorig jaarquote:Op zondag 15 november 2009 19:41 schreef qonmann het volgende:
even de spoiler bekeken (want ik weet het niet) ..denk dat Zuiderbuurtje zijn wiskunde aan het leren is .
ik wilde het antwoord niet weggeven..moet je het weer ophalen ofzo ?quote:Op zondag 15 november 2009 19:54 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Nee, statistiek van vorig jaar
Kunnen we verder?quote:Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.
komt zo een nieuw vraagje..handje bij de F5-knopquote:
Een kennerquote:Op zondag 15 november 2009 20:15 schreef Rucebo het volgende:
Viva?
Kloptquote:
Stand deel 1792quote:Op zondag 15 november 2009 20:26 schreef ScottTracy het volgende:
Piratenpartij?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |