Veenstra, Ekdom en vele anderen draaien ook op KX, dus daar zijn ze best vrij in blijkbaarquote:Op dinsdag 17 november 2009 22:52 schreef Qunix het volgende:
Ik snap nog niet helemaal waarom Rob Stenders een station mag hebben en op 2 zenders mag draaien. Zijn eigen station is toch (zo zie ik het dan) een concurrent, toch?
Het is nog veel erger geweestquote:Moet zeggen dat de site er niet best uit ziet[/sup]
Ekdom is bijv. al eens een tijd niet te horen geweest omdat de AVRO het als concurrentie zag.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:57 schreef Piles het volgende:
[..]
Veenstra, Ekdom en vele anderen draaien ook op KX, dus daar zijn ze best vrij in blijkbaar
En als KX ooit in de ether komt zal het wel anders zijn
[..]
Het is nog veel erger geweest
Fatsoenlijk voor KX-begrippen hequote:Op woensdag 18 november 2009 00:04 schreef Sirolf het volgende:
[..]
En de huidige site is de mooiste sinds tijden. Eindelijk eens een enigszins fatsoenlijke site.
Daarom ook de 'enigszins'.quote:Op woensdag 18 november 2009 00:14 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Fatsoenlijk voor KX-begrippen he.
quote:Op maandag 18 november 2009 12:10 schreef broer het volgende:
Margje Teeuwen start met de breakup-platen van Postman en Anouk, Stenders is onaangekondigd afwezig op 3FM - gaat het wel goed met die twee?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |