omdat het waarschijnlijk een koophuis is, waar de huidige koper niet vanaf kan komen.quote:Op donderdag 12 november 2009 21:57 schreef karr-1 het volgende:
Zonder enige rekening kan ik je meteen vertellen dat dit keiharde fraude is en je gewoon de lul bent bij enige controle. En die worden steeds strenger tegenwoordig. Waarom mag je je woon adres niet opgeven als woonadres?
Controle valt niet mee, zoals ik al zei worden ze steeds strenger tegenwoordig juist om dit soort fraude te voorkomen.quote:Op donderdag 12 november 2009 21:58 schreef Biskwie het volgende:
[..]
omdat het waarschijnlijk een koophuis is, waar de huidige koper niet vanaf kan komen.
controle zal wel mee vallen
Beiden worden aangepakt. Eigenaar en jij krijgen een boete en je zal het huis moeten verlaten, aangezien je er illlegaal woontquote:Op donderdag 12 november 2009 22:07 schreef heerslievebeestje het volgende:
het is inderdaad een woning die verkocht moet worden en problemen om het officieel voor elkaar te krijgen (geen genoeg overwaarde of zo).
WIE wordt er aangepakt en waarom? de eigenaar van het huis? ik, omdat ik daar dan illegaal woon?
degene waar ik me inlaat schrijven?
en wat houd dat aanpakken dan in?
Je kunt het huis best tijdelijk huren, maar niet zwart natuurlijk.quote:Op donderdag 12 november 2009 22:23 schreef heerslievebeestje het volgende:
jemig........
wat is dit krom. dan staat dat huis dus leeg en ik moet op straat leven .
Controle valt NIET!!!!!!! mee!!!quote:Op donderdag 12 november 2009 21:58 schreef Biskwie het volgende:
[..]
omdat het waarschijnlijk een koophuis is, waar de huidige koper niet vanaf kan komen.
controle zal wel mee vallen
gevolgen voor huurtoeslag, zorgtoeslag, gemeentelijke lasten, waterschapslasten.quote:Op donderdag 12 november 2009 23:15 schreef heerslievebeestje het volgende:
tja, ik doe het ook liever zoals het hoort, en zoek ondertussen door naar iets anders en zit niet echt te wachten op problemen, maar heb nu even weinig keus.
maar wil in geen geval mijn helper in nood opzadelen met extra lasten.
dus nogmaals.....
als we ons inschrijven bij mijn moeder, zonder daar te wonen, zal zij dan fiscaal iets af moeten dragen?
wordt het dan niet gerekend of we er werkelijk wonen en dan als 2 verdienders gezien worden of zo?
ze leeft van een pensioen.zie ik op dit gebied spoken of zou het zomaar kunnen?
Wat een mongool diegene die dat filmpje maakt. Geen enkel idee wat hij die mensen aan doet.quote:Op vrijdag 13 november 2009 00:56 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Controle valt NIET!!!!!!! mee!!!
Kijk dit videootje.
Daar controleren ze dus op illegale verhuur van de huizen daar.
Zoiets dacht ik al.quote:Wat er hier niet bij verteld word is dat naar deze ''eerlijke burger'' 6 brieven zijn gestuurd omdat ze in een pandje zitten waar maar 2 mensen ingeschreven mogen staan en ze er met z'n 4en in zitten. Als daarop niet word gereageerd staat vanzelf een keer de politie voor de deur. En dan alle 4 300 euro huur betalen voor een woonkamertje en slaapkamertje. Maar dat staat er hier allemaal niet bij. Nee, de politie heeft het allemaal gedaan.
Tsja welkom in Nederlandquote:Op donderdag 12 november 2009 22:23 schreef heerslievebeestje het volgende:
jemig........
wat is dit krom. dan staat dat huis dus leeg en ik moet op straat leven .
Die zal misschien iets minder zijn, maar als je ingeschreven staat op een adres waar je niet woont, gaat dat ooit een keer opvallen.quote:Op vrijdag 13 november 2009 08:10 schreef SameOldGrind het volgende:
controle zal miss erg zijn bij huurwoningen van woningcorporaties (subsidies gemeenten)
bij koophuizen lijkt me dat er toch amper controle is?
Ja, als je iets wilt van de gemeente, geld bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 13 november 2009 08:17 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Die zal misschien iets minder zijn, maar als je ingeschreven staat op een adres waar je niet woont, gaat dat ooit een keer opvallen.
Het blijft fraude hoe je het ook bekijkt. Dat er niet op gecontroleerd word lijkt me geen argument om het dan maar te doen.quote:Op vrijdag 13 november 2009 08:20 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ja, als je iets wilt van de gemeente, geld bijvoorbeeld.
Als jij tijdelijk in een koopwoning woont en een postadres bij je ouders hebt, daar kraait volgens mij geen haan naar.
Daarom mijn vraag of TS of degene waarvan ze het huis gaat huren ergens een uitkering o.i.d. heeft. Want dát wordt wel gecontroleerd.
Eens, dat staat buiten kijf.quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:50 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Het blijft fraude hoe je het ook bekijkt. Dat er niet op gecontroleerd word lijkt me geen argument om het dan maar te doen.
Precies, dat lijkt mij dus ook.quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:59 schreef lezzer het volgende:
[..]
Eens, dat staat buiten kijf.![]()
Ik zou het dan ook gewoon netjes regelen. Volgens mij zijn gemeenten op dit moment veel coulanter in het verhuren van koopwoningen, dus zo'n probleem hoeft het niet te zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |