Ik ben echt niet te beroerd om hard te werken, dat is het probleem op zich niet. En in 3 dagen een onderzoeksvoorstel schrijven is vrijwel onmogelijk, al is het alleen maar om de vereiste dat je 25 stuks literatuur moet hebben. Die moet dus wel zoeken en lezen voor je gaat schrijven.quote:Op donderdag 12 november 2009 16:41 schreef mr_vavavoom het volgende:
knip
Van een masterstudent mag vereist worden dat hij zeer grote inspanningen verricht voor zijn scriptie. Als dat betekent dat je in 3 dagen een onderzoeksvoorstel moet schrijven, dan doe je dat.
Hard werken en je niet laten pakken door de romslomp aan regeltjes en nieuwe voorschriften!
Ben ik ook wel benieuwd naar.quote:Op vrijdag 13 november 2009 00:42 schreef GlowMouse het volgende:
Wat zegt het Onderwijs- en Examenreglement?
Wtf.quote:Op vrijdag 13 november 2009 00:10 schreef Lucky_Strike het volgende:
Criminologie aan de Erasmus Universiteit. Dit geldt voor alle 3 de masters.
Nog een aanvulling op bovenstaande: als je niet voor 1 juli klaar bent, moet je volgend jaar november weer opnieuw beginnen met een nieuw onderwerp....
Dit zegt de OER over scripties:quote:Op vrijdag 13 november 2009 01:25 schreef vaagsel het volgende:
[..]
Ben ik ook wel benieuwd naar.
Heb je al contact opgenomen met de studentleden van de faculteitsraad? Kan me voorstellen dat dit ook universiteitsbreed een pittig onderwerp kan zijn, aangezien dit bij andere faculteiten ook zou kunnen worden ingevoerd, dus een mailtje met klachten naar de u-raad kan ook geen kwaad denk ik.
Deze opzet komt waarschijnlijk voort uit het feit dat faculteiten meer geld krijgen als studenten sneller afstuderen. Schandalig. Op de universiteit moet zelfstandig werken en onderzoek doen voorop staan. Klassikaal een scriptie schrijven over voorgekauwde onderwerpen met rigide deadlines staat deze zelfstandigheid in de weg.
Daarbij kan een scriptiekeuze een belangrijke invloed hebben op je eerste baan, helemaal in deze tijden. Als je dan zo in je keuzevrijheid wordt beperkt, en het zelfs onmogelijk wordt gemaakt om stage- of buitenlandervaring op te doen dan zijn ze daar aan je faculteit redelijk doorgeslagen.
quote:Artikel 12 Afstudeerproject
Lid 1 Iedere examinandus dient als afstudeerproject een criminologisch onderzoek te verrichten, dat resulteert in een scriptie. De regeling betreffende het afstudeer-project is op het net gepubliceerd.
Lid 2 De examencommissie dient in het bezit te zijn van de definitieve scriptie; één exemplaar op diskette en twee exemplaren in geprinte vorm, door de docent af-getekend als definitieve exemplaren van de scriptie. Een van deze exemplaren is bedoeld voor de bibliotheek, het andere wordt, evenals het digitale exemplaar, bewaard door de examencommissie.
Lid 3 Nadere eisen met betrekking tot de scriptie en de wijze van tot stand komen worden vastgesteld door de decaan en gepubliceerd op de voor studenten toe-gankelijke internetpagina’s van de faculteit. Deze "minimumeisen scripties" zijn tevens verkrijgbaar bij de studieadviseurs, de informatiebalie en bij het Bestuurs-secretariaat van de faculteit.
Lid 4 Examinandi die op basis van de doorstroomregeling zoals bedoeld in artikel 9 van deze regeling gerechtigd zijn onderdelen van het masterexamen Criminologie af te leggen, hebben eerst dan toegang tot het onderdeel Afstudeerproject indien zij het onderdeel Onderzoeksvaardigheden of de onderdelen Onderzoeks-vaardigheden 1 en 2 uit de bacheloropleiding Criminologie hebben behaald.
Helemaal niets over onderwerpen van scripties dus.quote:Artikel 48 Inwerkingtreding
Deze regeling treedt in werking op 1 september 2009.
url?quote:De regeling betreffende het afstudeer-project is op het net gepubliceerd.
Die optie heb ik dus niet meer helaas. Ik heb 3 mastervakken gehaald, ben bezig met 2 andere en moet nog 2 vakken uit de bachelor doen... Maar als ik dit dus allemaal van te voren had geweten, was ik uberhaupt niet aan de master begonnen op onze uni inderdaad. En velen met mij.quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:02 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Wtf.Ik zou dus uitwijken naar een andere universiteit. Wat een waanzin.
quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:02 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Wtf.Ik zou dus uitwijken naar een andere universiteit. Wat een waanzin.
Geen idee... We hebben 2 weken geleden op onze interne leeromgeving dus pas een bericht gekregen waar veel uit de OP in staat.quote:
opmerkelijk allemaalquote:Op de SIN-online channel ‘Afstudeerproject Criminologie’ staat alle informatie en wordt u –via channelberichten– op de hoogte gehouden van actuele stageplekken.
Bachelor afronden en de studievertraging en eventuele (zeer te overziene) studieschuld erdoor voor lief nemen. Misschien kan je zelfs nog een of enkele vakken meenemen naar een andere master. In dit gevoel moet je de consument uithangen en dit soort gedrag van aanbieders afstraffen door je geld naar de concurrent te brengen. Anders sterk je ze alleen maar in hun idee dat deze wijze van masters aanbieden goed is.quote:Op vrijdag 13 november 2009 11:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Die optie heb ik dus niet meer helaas. Ik heb 3 mastervakken gehaald, ben bezig met 2 andere en moet nog 2 vakken uit de bachelor doen... Maar als ik dit dus allemaal van te voren had geweten, was ik uberhaupt niet aan de master begonnen op onze uni inderdaad. En velen met mij.
Ik zou tevens een mail rond sturen naar alle bachelor-studenten om hun te waarschuwen voor deze sluwe werkwijze (met in de cc degene die hier verantwoordelijk voor zijn). Zo kunnen de bachelor-studenten er voor kiezen naar een andere universiteit te gaan (wat de verantwoordelijken natuurlijk niet graag zien). Zorg dat er onder zo veel mogelijk mensen commotie ontstaat.quote:Op vrijdag 13 november 2009 11:55 schreef vaagsel het volgende:
Een lijst verzamelen van zoveel mogelijk andere masterstudenten, en de mail die je stuurt ook namens hen versturen. Dat laat ook zien dat de klacht door de meeste studenten wordt gedeeld, waardoor er misschien ook sneller gehandeld wordt.
En contact opnemen met de decaan, en aan hem vragen waarom hij deze onderwijsverschraling toestaat!
Ik heb daar ook aan zitten denken, ook aan het idee van Vaagsel. Maar ik kan het gewoon niet gebruiken dat examencommissie en docenten weten dat ik erachter zit.... Ik heb die mensen nodig om een voor mij een uitzondering te maken op de regels. Ik baal ervan dat dit zo is, maar helaas. Denk dat ik het gewoon anoniem ga doen 'namens een aantal studenten'.quote:Op vrijdag 13 november 2009 12:43 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Ik zou tevens een mail rond sturen naar alle bachelor-studenten om hun te waarschuwen voor deze sluwe werkwijze (met in de cc degene die hier verantwoordelijk voor zijn). Zo kunnen de bachelor-studenten er voor kiezen naar een andere universiteit te gaan (wat de verantwoordelijken natuurlijk niet graag zien). Zorg dat er onder zo veel mogelijk mensen commotie ontstaat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |