quote:Op vrijdag 13 november 2009 16:41 schreef bikinistringding het volgende:
[..]
Iedereen vindt het zo vervelend, maar niemand kan/wil wat doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heel veel sterkte!
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
Ja zeg, daar gaat mn reldelaward ...quote:Op vrijdag 13 november 2009 16:41 schreef bikinistringding het volgende:
[..]
Dank je mous! Wat lief ook dat je de rest hier een kus geeft, (tranen staan alweer in mn ogen). Dat betekend dat jij goed snapt wat dit voor invloed ook op mijn gezin heeft..
Het is niet voor niets dat ik Jen gewoon naar het kdv breng... Ik red het gewoon niet. Het voelt alsof ik sta te gillen in een ruimte vol mensen, maar niemand hoort mij. Iedereen vindt het zo vervelend, maar niemand kan/wil wat doen.
Oh wat is dat herkenbaar, en zo ongelooflijk rot. Herkenbaar van mijn depressie. Hoewel het uiteraard niet hetzelfde is, ben ik ervan overtuigd dat het toch tot op zekere hoogte overeenkomt met burn out-klachten. De moeheid, wanhoop, het gevoel dat je aan alle kanten tegen muren aanloopt... En de ervaring dat dit zich in jouw lijf, jouw hoofd afspeelt, en daar geen deurtje in zit om een ander wat van je lijden te kunnen laten overnemen.quote:Op vrijdag 13 november 2009 16:41 schreef bikinistringding het volgende:
Het is niet voor niets dat ik Jen gewoon naar het kdv breng... Ik red het gewoon niet. Het voelt alsof ik sta te gillen in een ruimte vol mensen, maar niemand hoort mij. Iedereen vindt het zo vervelend, maar niemand kan/wil wat doen.
quote:Op vrijdag 13 november 2009 22:58 schreef bikinistringding het volgende:
Dank jullie wel!
Ik geloof ook echt wel dat het goed komt, maar ik zie nu gewoon niet hoe en wanneer.
Ach Oxy. Ik kan me voorstellen dat je daar erg van slag over was.quote:Op zaterdag 14 november 2009 15:16 schreef Oxymoron het volgende:
Pas op de plaats. Ik kan even niet, meer posten. Lezen doe ik wel, dus PM maar als er iets is!![]()
Het zal zeker nog tot morgen duren, eer ik weer ga posten. Ik neem nu even een pauze, want na mijn laatste post in het, (ouders van) jonge kinderen met autisme-topic, ben ik wat van slag, geraakt.![]()
Ik vind de reacties op mijn post wel erg lief.![]()
Ik hoop dat dit de goede, plek is om het te posten.
Ik hield het ook maar net droog bij de intocht... ik weet niet of het normaal is. Ik gooide het laatst nog op de hormonen, maar het gaat ook niet helemaal lekker hier.quote:Op zondag 15 november 2009 19:49 schreef bikinistringding het volgende:
Dat je tranen moet wegslikken bij een sinterklaasintocht is niet normaal toch?
Nou morgen eerst even bloedprikken, dan melden op m'n werk. Ik acht de kans dat ik binnen 5 minuten alweer sta te janken erg groot, dus als het niet gaat dan ga ik gewoon weer naar huis. Jammer dan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daar gaan we weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |