M'n borsten zijn leeg.
Net nu ik besloten had om 'r weer elke avond een flesje bv te geven. Tot twee weken geleden deden we dit dagelijks, maar omdat ze toch goed uit een flesje dronk, had ik op een gegeven geen zin meer in dat gekolf en ben ik er mee gestopt.
Maar volgende week wil ik een avondje weg, dus vandaag besloten om toch maar weer te kolven zodat N. 'r 's avonds de fles kan geven.
Ik kreeg vannavond vanaf een uur na de voeding tot de volgende voeding met heel veel moeite in totaal 40 cc uit beide borsten.

En toen ik het probeerde te geven, weigerde die tuttebel ook nog pertinent om uit de fles te drinken. Maar m'n borsten zijn ook zo goed als leeg, dus daar heeft ze vervolgens nog een uur aan liggen sabbelen zonder veel resultaat.
Nu slaapt, maar ze zal straks wel weer wakker worden omdat ze honger heeft.
Dat wordt dus een regelnachtje, denk ik zomaar. Probeer 'r maar zo veel mogelijk aan te leggen. Kolven probeer ik dan maar weer opnieuw als vraag en aanbod weer wat op elkaar zijn afgestemd.
Zijn er spenen die makkelijker drinken? Ze lijkt nl echt de speen zelf niet fijn te vinden. Want als ze probeert te zuigen moet ze vaak kokhalzen. We hebben nu spenen van Avent, nr 1.
[ Bericht 2% gewijzigd door Ssserpente op 02-12-2009 23:05:29 ]