van de gehele line-up van 2005 vind ik 7 bands enigszins de moeite waard en bij deze line-up al 9, maar ja het is wel veel duurder, dat wel...quote:Op dinsdag 8 december 2009 13:55 schreef maniack28 het volgende:
2005 bijv, was een helden line up.. *zie net dat ik er toen ook was*
Ik ben het niet met je eens, de bands die nu headlinen zijn dik mainstream. Komaan zeg AFI? Dat is tegenwoordig bijna een Kane-kloon... En Agnostic Front had je het afgelopen jaar al dik 100x kunnen zien.. Bouncing Souls en Strike Anywhere zijn de enige 2 bands die erboven uit steken. En Bad Religion zuigt live dik aars
Maar we zullen zien... ik hoop iig op een goeie headliner, niet Deftones dus... ook niet AFI, ook geen Bad REligion, want als er 1 band geen uitstraling heeft is het BR wel.. Doe eens iets explosiefs, iets met power, iets waarvan je jarenlang nog zegt "dat was een vette afsluiter!" Zoals Daft Punk op PP of Foo Fighters op Lowlands... een knaller (maar dan uit het punkgenre dus)
ik vond Rise Against en NOFX erg tegenvallen op Groezrock. Ik heb beide bands denk ik wel 10 keer gezien of zo, dus wel beter gezien.quote:Op dinsdag 8 december 2009 14:44 schreef Ixnay het volgende:
Bad Religion is en blijft een godenband. Maar live is het altijd "net niet". Een paar jaar geleden speelden ze als headliner na Sick Of It All, wat live gewoon een van de krachtigste bands ooit is.
Toen viel het contrast pas echt op. Hetzelfde deden ze met Millencolin.
Op dat gebied doet Story Of The Year ook goed. Een klein minpunt aan die band is dat die wel ens de emo-kant op neigen te gaan met hun muziek. Maar ze hebben goede optredens.
2007 was een goed jaar bij Groezrock, alleen die headliners hadden ze van mij mogen vervangen voor wat meer kleinere bands. Ik heb bijv helemaal niks met Jimmy Eat World.
Ignite, Stretch Arm Strong, Strung Out, Rise Against, New Found Glory. 5 echte live punkbands.
In 2009 was het vooral goed vanwege NOFX, daar ging iedereen hoofdzakelijk voor.
Ja, Rise Against was er ook, maar die kon je overal al zien datzelfde jaar.
Ik mis Despised Icon? Aangezien ze vanaf 25 april samen met Winds of Plague en Parkway Drive door de UK tourenquote:Op dinsdag 8 december 2009 10:31 schreef cleany het volgende:
vrijdag worden weer bands bekend gemaakt...
vermoedelijk gaat het om deze namen:
Deftones
Bad Religion
A Wilhelm Scream
Parkway Drive
Strike Anywhere
The Swellers
Gallows
Haste The Day
The Warriors
The Aggrolites
Born From Pain
Pour Habit
Banner Pilot
Fake Problems
Winds Of Plague
Inderdaad Deftonesquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:00 schreef Ixnay het volgende:
Deftones is op zich best ok, maar het is niet echt een band die op Groezrock hoort.
En een echte headliner hoeft van mij niet echt. Pennywise kan best headliner worden, NOFX en Bad Religion zijn dat ook beide geweest en die horen in hetzelfde rijtje. Ik weet alleen niet wat die nieuwe zanger van Pennywise gaat worden en of ze wel een geschikte gevonden krijgen.
Oh bassistquote:Op dinsdag 8 december 2009 20:07 schreef Ixnay het volgende:
Nee, Chi Cheng, de bassist ligt in coma. Is mede-oprichter van de band.
Maar ze treden op dit moment niet op nee.
Deze zomer nog gezien op PP en toen lag Chi Cheng al in coma...quote:Op dinsdag 8 december 2009 20:07 schreef Ixnay het volgende:
Nee, Chi Cheng, de bassist ligt in coma. Is mede-oprichter van de band.
Maar ze treden op dit moment niet op nee.
Dat zou wel tof zijn natuurlijkquote:Op maandag 16 november 2009 13:35 schreef Ixnay het volgende:
Pennywise heeft alleen nog steeds geen nieuwe zanger. Mogelijk valt Zoli Teglas van Ignite gewoon in.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |