Koffie + bierquote:
net nog.quote:Op zondag 8 november 2009 23:20 schreef DaMart het volgende:
[..]
Heb je al in je woordenboek gekeken wat plausibel betekent?.
Slaap lekker BXquote:
Bron: http://www.encyclo.nl/begrip/Plausibelquote:# plausibel
aannemelijk, geloofwaardig
Gevonden op http://www.heelom.com/Echo/zoekrobot/woo
#
Plausibel
Let op: Spelling van 1858 plausible, Fr., waarschijnlijk; aannemelijk. Plausibiliteit, waarschijnlijkheid; aannemelijkheid
Gevonden op http://www.dbnl.org/tekst/weil004kuns01/
#
Plausibel
Let op: Spelling (deels) uit 1864: [bijvoegelijk naamwoord] en [bijwoord] aannemelijk, schijnschoon; onder -e redenen.
*...SIPILITEIT, v. (-en), aannemelijkheid; het schijnschoon.
Gevonden op http://www.dbnl.org/tekst/cali003nieu01/
#
PLAUSIBEL
-acceptabel -geloofwaardig -toejuichenswaard -waarschijnlijk -schoonschijnend -aannemelijk
Gevonden op http://www.mijnwoordenboek.nl/puzzelwoor
ook lekker. Al had die Wok de slapste koffie ooit. Zo een ring-out.quote:
Dus jij vindt het aannemelijker dat ik zeg dat de opmerking van MPG aannemelijk is dan dat de opmerking van MPG aannemelijk is? Want als ik zeg dat de opmerking van MPG aannemelijk is, en jij vindt dat aannemelijk, dan stem je er dus eigenlijk mee in dat de opmerking van MPG aannemelijk is. En dan had je dus net zo goed meteen kunnen zeggen dat jij het aannemelijk vindt dat de opmerking van MPG aannemelijk is. Hoewel je het natuurlijk dubbel bevestigt nu je zegt dat het aannemelijk is dat de aannemelijke opmerking van MPG aannemelijk is.quote:
Slaapmutsjequote:Op zondag 8 november 2009 23:29 schreef DaMart het volgende:
Maar die Breezer was toch korter geleden?
Ik ga inderdaad ook maar eens de binnenkant van wijn oogleden bekijken.quote:Op zondag 8 november 2009 23:33 schreef DaMart het volgende:
Slaapmutsjes zijn voor mensen met koude oren. En aangezien ik die niet heb, duik ik nu zonder muts mijn bed in.
Trusten!.
BXquote:
quote:Op zondag 8 november 2009 23:26 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dus jij vindt het aannemelijker dat ik zeg dat de opmerking van MPG aannemelijk is dan dat de opmerking van MPG aannemelijk is? Want als ik zeg dat de opmerking van MPG aannemelijk is, en jij vindt dat aannemelijk, dan stem je er dus eigenlijk mee in dat de opmerking van MPG aannemelijk is. En dan had je dus net zo goed meteen kunnen zeggen dat jij het aannemelijk vindt dat de opmerking van MPG aannemelijk is. Hoewel je het natuurlijk dubbel bevestigt nu je zegt dat het aannemelijk is dat de aannemelijke opmerking van MPG aannemelijk is.
Met andere woorden: je hebt zojuist toegegeven dat je post onder invloed van Breezer!.
heel sociaalquote:Op zondag 8 november 2009 22:55 schreef DaMart het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik de thee confisqueer?.
En zien jullie nou echt niet hoe sociaal ik ben? Door geen bier te drinken, omdat ik het niet lust, blijft er meer voor jullie over! Dat is toch beter dan dat ik het verspil door iedere slok meteen weer op de grond te spuwen omdat ik het niet door mijn keel krijg.
quote:Op zondag 8 november 2009 23:33 schreef DaMart het volgende:
Slaapmutsjes zijn voor mensen met koude oren. En aangezien ik die niet heb, duik ik nu zonder muts mijn bed in.
Trusten!.
quote:Op zondag 8 november 2009 23:35 schreef FFSletop het volgende:
[..]
Ik ga inderdaad ook maar eens de binnenkant van wijn oogleden bekijken.Lekker een hypothese voor het proefwerk van mogen.
laters
tja dat had ik toen straks ookquote:
moet je dat ook maar niet kijkenquote:Op maandag 9 november 2009 00:04 schreef FFSletop het volgende:
Kan niet slapen, moet de hele tijd denken aan Left 4 Dead en ik kan niet tegen horror!
1: Het is een game.quote:Op maandag 9 november 2009 00:07 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
moet je dat ook maar niet kijken
gamen doe je met je ogen dichtquote:Op maandag 9 november 2009 00:11 schreef FFSletop het volgende:
[..]
1: Het is een game.
2: Die 10 seconden waren al goed genoeg voor 2 slapeloze nachten.
donder ff lekker op.quote:Op maandag 9 november 2009 00:14 schreef goldfinger1963 het volgende:
en nou naar bed jij !!!
[ afbeelding ]
Onhandig welquote:Op maandag 9 november 2009 00:03 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
tja dat had ik toen straks ook
ga slapen pubertjequote:
yup echt welquote:
Dat kan ik dus niet *huilt*quote:
maak je een mok met warme melk met honing.quote:
Ach ja, shit happens enzoquote:
moequote:Op maandag 9 november 2009 00:32 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ach ja, shit happens enzo
Hoest verder?
Tot hoe laat moet je nog?quote:
de laatste zijn net wegquote:Op maandag 9 november 2009 00:48 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Tot hoe laat moet je nog?
Minimeet met LL en JF?
trustequote:
quote:Top 20 in de KoffieSC-reeks op 08-11-2009
![]()
Plaats / aantal berichten / gebruiker
01. 038 goldfinger1963
02. 030 DaMart
03. 025 FFSletop
04. 022 Dr_Flash
05. 019 MPG
06. 010 BrandX
07. 006 marcb1974
08. 004 OA
09. 003 cablegunmaster
10. 003 wel.o.k
11. 003 Sjowhan
12. 002 indahnesia.com
13. 001 Klonk
14. 001 motorbloempje
15. 001 Bengeltje
16. 001 Nijns
Reeks-statistieken!
Wat? Soms moet je simpele dingen even ingewikkeld maken, om te laten zien hoe simpel ze eigenlijk zijnquote:
en toch, het kan zijn dat hij het aannemelijk vindt dat jij de opmerking van mpg aannemelijk vindt zonder de opmerking van mpg aannemelijk te vinden.quote:Op maandag 9 november 2009 08:16 schreef DaMart het volgende:
[..]
Wat? Soms moet je simpele dingen even ingewikkeld maken, om te laten zien hoe simpel ze eigenlijk zijn.
En wees blij dat ik dat verhaal niet in sneltreinvaart heb uitgesproken, dan kon je er helemaal geen touw meer aan vastknopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |