Ik had ze eindelijk gevonden! Bij de tampons vreemd genoeg.quote:
Dat zei ik toch!quote:Op maandag 30 november 2009 14:48 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik had ze eindelijk gevonden! Bij de tampons vreemd genoeg.
Helaas waren ze allemaal al een keer geknakt en dus al hard. Moet ik ze eerst koken voordat ik ze kan gebruiken.![]()
De verjaardagslotus (post van een kleine week terug van PF) is zo vals als een kraai.![]()
![]()
In Arnhem (Steenstraat) liggen ze achter de kassa naast het vuurwerk.
quote:
quote:Op zondag 15 november 2009 20:25 schreef GimmeGore het volgende:
In het gangpad met de shampoo's helemaal aan het einde, onderin bij het middenpad zeg maar.
Ik geloof dat het ongeveer bij het maandverband enzo is.
Ik heb ze wel zien liggen daar iig
2,79quote:Op maandag 30 november 2009 17:08 schreef CherryLips het volgende:
hoe duur waren die dvd's dan wel niet?
Ja ik heb vorige week dus Alles is Liefde gekochtquote:Op maandag 30 november 2009 17:29 schreef CherryLips het volgende:
Ik zie het op de website ja. En Batman heb ik gister gekregen voor Sinterklaas. Waren ze maar een week eerder geweest
Mmm, dan denk ik dat je idd niet lang genoeg gekookt hebt, bij mij werkt het al meerdere keren perfect. Het moet echt weer helemaal vloeibaar zijn na het koken, dus geen harde stukjes er meer in. Dan is het goed. Ik heb een groene en blauwe sneeuwmanquote:Op maandag 30 november 2009 15:07 schreef maok het volgende:
Ik krijg mijne niet meer vloeibaar. Ik had er eentje gekookt en toen was de inhoud weer vloeibaar geworden maar toen hij afkoelde stolde hij gelijk weer. Moet ik hem langer koken is ie kapot of ligt het aan mij?
2 euro nog wat kei goedkoop dusquote:Op maandag 30 november 2009 17:08 schreef CherryLips het volgende:
hoe duur waren die dvd's dan wel niet?
Kak, heb vorige week net Alles is Liefde gekocht
30-11 tot 5-12quote:Op maandag 30 november 2009 19:05 schreef heaven7 het volgende:Damn ben er vanavond geweest! Zwartboek wil ik ookwel! Vanaf wanneer is die aanbieding dan geldig?
Die van mij was niet valsquote:Op maandag 30 november 2009 14:48 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik had ze eindelijk gevonden! Bij de tampons vreemd genoeg.
Helaas waren ze allemaal al een keer geknakt en dus al hard. Moet ik ze eerst koken voordat ik ze kan gebruiken.![]()
De verjaardagslotus (post van een kleine week terug van PF) is zo vals als een kraai.![]()
![]()
In Arnhem (Steenstraat) liggen ze achter de kassa naast het vuurwerk.
quote:Op maandag 30 november 2009 19:38 schreef Mirjam het volgende:
ik ben toevallig op zoek naar alles is liefde!
quote:Op dinsdag 1 december 2009 15:20 schreef Mirjam het volgende:
mnoh, alles is lifde hadden ze niet
wel voor 50 euro andere zooi meegenomen
Geen nagellakquote:Op dinsdag 1 december 2009 15:24 schreef Mirjam het volgende:
euhm, plastic kaarten voor m'n vriend, die pokert graag, 2 dvd's, veel kaarsen, plastic borden/bekers/bestek (voor de ekrst) handzeep, laptopsleeve, en nog wat rotzooi
Die indelingquote:Op dinsdag 1 december 2009 18:03 schreef Breathtaking het volgende:
Waar ik voor kwam:
-
Waar ik niet voor kwam:
-
Nou dat valt ook wel mee, vanaf het station is het maar een paar minuten fietsenquote:Op dinsdag 1 december 2009 18:03 schreef Breathtaking het volgende:
Pfoeoneindig gefietst naar de Action in Groningen, man die winkel zit bijna buiten de stad
maar kwam terug met:
-knip-
Ja maar woon ik dichtbij het station, nee. Ik woon vlakbij station Noordquote:Op woensdag 2 december 2009 10:49 schreef maok het volgende:
[..]
Nou dat valt ook wel mee, vanaf het station is het maar een paar minuten fietsen
Overigens heb ik mij gisteren netjes in gehouden, alleen 1 sinterklaascadeautje. Ik had ook nog gekeken naar de dvd's, maar de leuken waren allemaal al weg.
Bedoelde meer dat het tov het centrum best meevalt die afstand. Ik woon in Beijum, dan is het ook best een stuk, maar als ik eenmaal in het centrum ben dan ben ik ook zo bij de action.quote:Op woensdag 2 december 2009 11:43 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja maar woon ik dichtbij het station, nee. Ik woon vlakbij station Noorden dan is het een aardig eindje.
Ik vind het nog steeds een eind. Bovendien moet je dat viaduct over, net alsof je Groningen gewoon uitfietst, dat moet je toch toegevenquote:Op woensdag 2 december 2009 11:46 schreef maok het volgende:
[..]
Bedoelde meer dat het tov het centrum best meevalt die afstand. Ik woon in Beijum, dan is het ook best een stuk, maar als ik eenmaal in het centrum ben dan ben ik ook zo bij de action.
quote:Op woensdag 2 december 2009 14:22 schreef GimmeGore het volgende:
ik had maandag hier in Arnhem al de laatste saladedressing
mooi ff meegenomgen voor 18 cent
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |